Jump to content

Moto Zajednica

BJB enduro fanovi

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 251 postova

Malo  pojasnjenje ,na jednom  nezgodnom  spustu  Darko  je  preleteo  preko  kormana  i  motor  ga  je  stigao  punom  tezinom  preko  ledja.Posledice  na  motoru vidite  na  slici ,raspao  se  amortizer  koji  smo  zajednickim  snagama  nekako  zbudzili  da  moze  da  se  dovuce  kuci

a  srecom  po  vozaca  se  dobro    zavrsilo.Malo  ugruvan  ,  udarena  butina  sve  u  svemu  moze  da  prodje.Utakvoj  situaciji  biti  sam  nije  bas  zgodno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

neidemi se sam pogotovo sto nemam iskustvo a koliko sam bideo i iskusniji najebu . problem mi je sto ja nemogu subotom i nedeljom jedino posle 3 sata a slobodan dan mi je ponedeljak .

 

samo da jos malo otopli mislim da ce i sitvacija sa voznjama popraviti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1114 postova
  • Lokacija: Tvrdos
  • Motocikl: ZUNDAPP KS 750

ja jednom odoh sam i kad sam sklznuo nadje se motor na meni ,jedva sam se izvukao ispod, da nisam imao cizme nebi imao pola stopala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: yamaha r1

neidemi se sam pogotovo sto nemam iskustvo a koliko sam bideo i iskusniji najebu . problem mi je sto ja nemogu subotom i nedeljom jedino posle 3 sata a slobodan dan mi je ponedeljak .

 

samo da jos malo otopli mislim da ce i sitvacija sa voznjama popraviti.

meni takodje slobodan dan ponedeljak subotu i nedelju radim vec 5 godina ,mozda radimo isti posao ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

neidemi se sam pogotovo sto nemam iskustvo a koliko sam bideo i iskusniji najebu . problem mi je sto ja nemogu subotom i nedeljom jedino posle 3 sata a slobodan dan mi je ponedeljak .

 

samo da jos malo otopli mislim da ce i sitvacija sa voznjama popraviti.

meni takodje slobodan dan ponedeljak subotu i nedelju radim vec 5 godina ,mozda radimo isti posao ;D

 

ma sigurno ce se naci jos neko bar za ponedaljak po podne , sad  mi je ostalo samo da namestim prikolicu .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

neidemi se sam pogotovo sto nemam iskustvo a koliko sam bideo i iskusniji najebu . problem mi je sto ja nemogu subotom i nedeljom jedino posle 3 sata a slobodan dan mi je ponedeljak .

 

samo da jos malo otopli mislim da ce i sitvacija sa voznjama popraviti.

meni takodje slobodan dan ponedeljak subotu i nedelju radim vec 5 godina ,mozda radimo isti posao ;D

 

ma sigurno ce se naci jos neko bar za ponedaljak po podne , sad  mi je ostalo samo da namestim prikolicu .

 

I ja sam slobodan ponedeljkom......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: VRSAC
  • Motocikl: Yamaha TT 600 S , Yamaha YZ 250

Pored klinceve obuke i TATA se malo izivljavao sa svojom zveri pa onda i sa klincevim motoricemnedelja005.jpgnedelja.jpgnedelja004.jpgnedelja003.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5375 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Iskoristio bi priliku da se izvinem Stevu za sva ona prozivanja, ali bio sam obezinternetcen.

 

Evo nesto iz Moto Sporta za Endurase.

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_content&task=view&id=404&Itemid=41

 

Nisu Endurasi tikva bez korjena, ima i Svjetski Enduro Sampionat! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5375 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

bravo mixsajlo eno tiho kupio vSTORMA

 

Lijepo, lijepo.

 

Odlucili ti sta ces ili i dalje ne zas kud gonis?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5375 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

pa ja sam i ostacu planinar a za  moto klub me nije briga makadam da asvalt ne, a tiii?

 

Znas mene, ove sezone tesko, ali sljedeca vise nego izgledno da bi jedan KTM 640 Adventure mogao da posluzi za obuku enduro vozaca. Pripremi se da dajes casove. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: VRSAC
  • Motocikl: Yamaha TT 600 S , Yamaha YZ 250

Bila voznja u subotu u Pescari , na brzinu organizovana, oko 11 se nadjosmo u Dev. Bunaru - kod Macana- nas dvojica sa klincima iz VS ( znaci 4 motora)  3 motora iz PA , pa nailaze Fufi iz VS sa Muratom i Jocom iz PA (oni se nasli u Susari) pa se onda cuje drumom grmljavina i eto ga Zeljko iz Vladimirovca. I kod Macana Fandjo ( inace legenda Pancevackog Moto Krosa) sa KLE-om. Provozasmo se do staze, pa u enduro do Cardaka-Sumarka-Grebenca-Susare-Dev. Bunara. Pred sam Cardak Fufi polomi nogu (sad levu) pa se tu razdvojismo, ja i klinac odosmo do Susare po Fufijev auto sa prikolicom za motor, nekoliko njih ostade sa njim a nekoliko nastavise da obrnu predvidjen krug. Dovukosmo ga u Susaru pa obavismo rostiljadu pa nazad u Dev. Bunar. Fufi je izdrzao i taj deo programa ( rostiljadu) pa ga odvezose kod Steve gipsara koji je bio izuzetno raspolozen pe mu namontiro gips do J..a.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja