Jump to content

Moto Zajednica

Retro kruzer kaciga

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Royal Enfield Interceptor 650
On 19. 4. 2023. at 9:49, AliTheGreatest je napisao:

987944585_71Fqrx12LL._AC_UF10001000_QL80_.thumb.jpg.b4797a3b2c857b1982c27eb7bc6af409.jpgZdravo svima.

Da li neko zna gde mogu da kupim one retro kruzer open face ili 3/4 kacige poput ove sa slike?

Ovo na slici je polu-kaciga. Ako hoćeš 3/4 kacigu, pogledaj Scorpion Belfast Evo kacige u Maxmomentu:

 

MAXMOMENT.RS

The Belfast Evo, the answer for all those who are looking for a modern helmet in retro style...

 

Ili Scorpion Covert X, takođe u Maxmomentu:

 

MAXMOMENT.RS

Is the streetfighter style your thing? That’s great because Scorpion has the...

 

 

Nemoj da te izgled zavara jer Covert X je tehnički polu-kaciga. 

 

Ili Caberg Ghost u Garage Moto Shopu, koja se meni možda i najviše dopada:

 

WWW.GARAGE.RS

GHOST SE MOŽE KORISTITI U ČETIRI RAZLIČITE KONFIGURACIJE : 1) opremljen štitnikom...

 

 

Motoplatz ima takođe interesantne modele u ponudi, ali nemaju web shop tako da bi morao da odeš kod njih i pogledaš šta imaju u prodavnici.

 

Verovatno da retro kaciga ima i u drugim motoshopovima, ali ja znam za ova tri pouzdano. Btw, razmisli o kupovini full face retro kacice jer nudi mnogo viši stepen zaštite. Oko 33% udaraca prilikom padova odlazi na predeo vilice, a sa open face nemaš baš nikakvu zaštitu tog dela.

Promenio član Lone rider
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda Steed/Shadow 400

@Lone riderhvala puno na preporukama, i meni je ova Caberg Ghost najbolja, ali je preskupa. Moracu da pogledam jos malo, a nisam iz Beograda, nije mi prakticno da dolazim samo zbog kacige.

Imam full face Shark Ridill, ovo bi mi bila druga kaciga za krace voznje po vrucincinama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Royal Enfield Interceptor 650
Pre 14 sati, AliTheGreatest je napisao:

@Lone riderhvala puno na preporukama, i meni je ova Caberg Ghost najbolja, ali je preskupa. Moracu da pogledam jos malo, a nisam iz Beograda, nije mi prakticno da dolazim samo zbog kacige.

Imam full face Shark Ridill, ovo bi mi bila druga kaciga za krace voznje po vrucincinama.

Nema na čemu.  Pokušaj ipak da izdvojiš dan i dođeš kako bi mogao da probaš kacigu. Kupovina kacige online može da bude prilično nezahvalna. Možda se u međuvremenu javi neko od kolega ko zna za neki moto shop bliže tebi.

 

Video sam upravo na Instagram profilu Motoplatza da imaju polu-kacige kakve tražiš, pa ako je to ono što definitivno želiš, pozovi ih za info o veličinama.

Screenshot_20230424_132341_com.instagram.android.jpg

Screenshot_20230424_132346_com.instagram.android.jpg

Promenio član Lone rider
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Moto Guzzi V7 Special 850

Imam LS2 OF 583 Bobber, mat crna, fiberglas, kupljena pre nekoliko godina i nošena možda 5 puta ukupno, bukvalno. Više se premeštala i selila nego što se nosila. Kupio drugar online, pa mu se nije svidela i stoji kod mene... veličina L , ima ovaj crni kačket/vizir kao sa slike, a kupili neki bubble providni koji isto ide na 3 nitne. Jedino što nismo dobili naočare tada kad se kupovalo online :)

casco-retro.jpg

Promenio član zZavarivach
  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja