Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav od Gruje! :)

Recommended Posts

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: Beograd, BBrdo
  • Motocikl: '93. VFR750F

Pozdrav dragi moji!

Ivan, iz Beograda, tj. sa Banovog Brda... Prepoznajem neke odavde sa Cannonball-a, tamo sam bio Gruja bez ovog TS (inače od Alfinog Twin Spark, da ne bude neke zabune :jee:) ali ovde je to zauzeto.

Šta da kažem a da je ukratko? Mator konj, poludeo pod stare (dobro, srednje) dane i sa 41 godinom rešio da je dosta gledanja motora i uveravanja sebe kako je to opasno nego haj' ti mile lepo da sedneš na to čudo i naučiš. Iskreno, prelomila je jedna fantastična FZ1 u onoj bolesno dobroj kombinaciji crne boje sa tamno crvenim detaljima, gledah je na Fruškoj Gori i odlučih toEto. Ja na ovo moram sesti :D

I zapucam kod našeg dobrog gospodina Jasminka da me nauči :) (setiće me se od pre dve godine, ipak sam ja najtalentovaniji kandidat kojeg je imao :lol3: pa ne zovu me džabe Vejn Rejni :jee:)

Od onda (2021) se sklapam sa finansijama, šta ću i kako ću i izleti lepotica za novce koji su mi dostupni - 1993 Honda VFR750F. Nije bio moj prvi izbor, hteo sam ipak nešto manje, slabije i maalkice (ali ne mnogo, ne volim osećaj onih peraca od 150kg) lakše, ali cene su takve kakve su, drugari koji imaju VFRove i kunu se u njih me nagovoriše, kažu nije divljak, neće da te baci i slično...

I tako uzeh lepoticu. :) Sad se polako družimo i upoznajemo i moram priznati da mi leže lagano. Biće to jedno lepo druženje!

 

Da nedavim više, kuckamo se, a Božezdravlje i družimo po skupovima nekim! :jee1:

 

 

P.S. Eh da, pratim inače forum redovno već bar tri godine, ali eto tek sada se zvanično pridružujem :)

Tako da oprostite ako u nekoj temi budem zvučao previše prisno, ja ipak sve vas znam već godinama :lol3:

Promenio član Gruja TS
  • Sviđa mi se 16

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: Beograd, BBrdo
  • Motocikl: '93. VFR750F

Hvala Darko, zemljače!

Poreklom sam (po ocu) iz Čačka :)

Po majci pola Aranđelovac (vrv odatle i ovi geni za dva točka, ujak mi ima 65g i delje Blackbirda :jee:) a pola Svrljiški kraj, tako da me ima odasvud!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1026 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Dobro nam došao i dobro se legalizovao

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 539 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)

Па ди си ти матор са 41 годину Грујо сине, има нас и маторијих овде који су први пут сели на мотор а и ја после 30 година паузе у нову младост, па онда што је ред, ред је, добро нам дошао на форум добре вожње, дружења и забаве :BJB3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1901 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Pozdrav komšija, i dobrodošao !

Pre 5 sati, Gruja TS je napisao:

Mator konj, poludeo pod stare (dobro, srednje) dane

Ima starijih i od mene što se voze, ti si još i mlad, tako da, ovo "mator" izbaci...:)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: Beograd, BBrdo
  • Motocikl: '93. VFR750F

Hvala svima na dobrodošlici! :)

I naravno, nismo mi matori, ja to samo malo aludiram na moj kasniji "start" na dva točka :lol3:

 

Realno, govorim za sebe, i bolje je ovako. Sad znam da ne odvrćem gas kad ne treba, svestan sam svog neznanja. Da sam počeo kao klinac ko zna šta bi bilo jer sam brzinu i snagu uvek voleo :)

Promenio član Gruja TS
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja