Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post

Drugari, moram da vam kažem - ako tražite avanturu, ova cesta je pravi izbor!

Ludilo, šarenilo i zabava! Sa svakim pređenim kilometrom osećaćete se sve slobodnije i smelije, kao da vas nosi čarobni tepih kroz predivne pejzaže. Možda čak i počnete da pevate pesmu "Let it Go" iz filma Frozen, jer se osećate tako osnaženo i puni života!


Ako vam je ikad priroda izgledala dosadna i monotonija, ova cesta će vas potpuno razuveriti. Nećete verovati koliko različitih pejzaža i krajolika možete videti u jednoj vožnji. Od stenovitih vrhova pa sve do zelenih dolina, ova cesta će vas voditi kroz prizore koje nikada pre niste videli.


Ova cesta je toliko magična da bi čak i žirafa sa krilima izgledala obično pored nje! Kad se vozite njome, osećate se kao da ste upali u neki čarobni svet.


Zovu je Durmitorski prsten jer je to više od samo ceste - to je putovanje u drugu dimenziju u kojoj ćete doživeti prizore koji će vam doslovno oboriti noge! Ova cesta ima moć da vas okrene u krug i vrati vas na početak putovanja - kao da imate čarobnu moć vraćanja u vreme! A kad se penjete uzbrdo, prizori su toliko neverovatni da ćete misliti da ste ušli u čarobni portal! Vožnja po njoj je kao da ste u Lunaparku, samo što nema strašnih klovnova.

Ovaj put je pun čuda koja će vas naterati da se pitate "Je l' ovo stvarno?" i ako se ikad zapitate zašto bi neko išao na putovanje, ova cesta će vam dati odgovor.

 

www.youtube.com/watch?v=iBoWB51dVGM

  • Sviđa mi se 8
  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2805 postova

svaki pređeni kilometar od Žabljaka do Plužina je meni lično bio sve sporiji .Put je uzak nema rupa i kad neko dolazi u susret mora da se uspori maximalno Skoro dio zaustavljanja.

Nije ceo krug ali ova deonica ...Takođe ima 3 raskrsnice na kojima se uopšte ne može naslutiti gde se ide i koji je glavni put.

Priroda je fenomenalna ali nema mnogo vremena za gledanje dok se vozi

Nadam se da nisam nekom pokvario želju da ode.Svakako treba otići.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1237 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Evo i jednog kraćeg klipa sa iste destinacije: 

 


Od petka planiram opet u te krajeve. Mislim da neću baš na Durmitor, mada… :)

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4678 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Sad su se izbezobrazili. Naplaćuju neku taksu posebno za Durmitor a posebno za Pivu. Mi platili negde u planini i krenemo dalje, kad ono posle 500m ponovo plaćanje. E to drugo nismo platili, rekli smo platićemo kasnije. :oda2: Seprembar 2022. 

Promenio član srbac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XT660Z Tenere, 1200GSA

Obisao sam i ja taj prsten samo je taj dan bila neka maglustina i kisa. Nista nisam video :D

 

AMWts8Dwsk1wpgyVAQ2tJvpxYgJzEDqw-Qwa6l5AVkS23OgPcheWFB4K5BiSrNR0eYWq3VYpA78hNAj06NgNUn4LKtGF18lC6Z1izNUWb8_ys4YVsPFGGdfyPVLNiu0uO7HdK_sbTt7YzEHCWCwzCfGBDOT6jm1V6y1HFdD7cn52nHnFpUvRNfvUp-Ar47GwFzkYlIpxzV1kYpIQSwk0A6RydkUGXfqIodl5kGBe_R-eruC9rnRCTYOUGplIuX6FMBZX0S84QiOF442JVL7iqC3QRDENkNcqfjqc8oaA99JgGb3_UMIXMT-RfZaOkd1DfyihCqVMgGsx7SsMyvCyenRfF6HPTYrP9nuGzzns0ohuO75dw1B9_h1j3U1P_45H9nL81AMiF59t4UZb1Bdl4j0jFhiP87pGiMuUkB15Kj2rm_lZsf7tt3db4VaJRjGJjxAo3M0h91k6aSfsTCJkbd5nyWWg_JyAIzOJubY3XEwWmXZRuVTX2xq1UAFQD-9Tw4ooVPi4MATSqSOueD-YXFw5pHe5LJwTGNKoJbNrVqCejBxNJZrZuuMcZO_fCrnuw8DKPXwyNG5mAmouxjWMK5z3_AAzetje_sZqW44xkpxZE82N9kr_FO2t0XR2hOamNumt-urNtToqw9I5Qh2Uok5Ovgz9usitRUcDeX60WVtUbz11fLPMgY1dAmPcTLgvlOjmDgXJx8vcVthch-zUqG2Ph2GKE5s3UX_-ca1k24fb2xJ1AjxzV8nqxYH6nqYU-hHndKqjyjodSGO5YqWDnXv0MBaKIAtCkNLg4D1kufyCq2i7YED4Ix5SSP_KPMIxcopY0kVXZQ1vIq1x62laRrVY2WH7AU1KdI-tV2GQra5-F26kc3ovSXC7a29uBmXE0-6wUEo1nPxmlMqDSk1UiaO0iJXG72r9cpLRyv2tJsQ22mwO4uMh_gqOElkuC-Sg-ls_Elpl-D3CHza2s2Hditm7kq4c3AS76sgDkplpeniDmdpsFqFUfK_NpyZnnrnddjaZYMYCrei27zjOBZQAKDczS-vJRCQIP-X10JPRaG60=w1920-h887-s-no?authuser=0

 

Ima tu u blizini Lukavica planina i neko Kapetanovo Jezreo. Jako je dobar put do tamo (delom makadam i delom asfalt), pejzaz prelep. Samo kazu da treba od juna do avgusta da se ide, inace posle nikad ne znas kad ce neko nevreme da te zadesi

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1237 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2
On 3/27/2023 at 12:53 AM, vasa.93 said:

Od petka planiram opet u te krajeve. Mislim da neću baš na Durmitor, mada… :)

Samo još da danas nije padao sneg u pet navrata… -.-

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja