Jump to content

Moto Zajednica

Univerzalni alu kofer sa KP

Recommended Posts

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XT660Z Tenere, 1200GSA

Pozdrav ljudi

 

Naleteo sam na neki alu kofer na KP i razmiljsam da uzmem za Teneru. Ranije sam imao m case ali nisam bio zadovoljan jer je cesto optadao pa sam morao da ga vezem nekim gurtnama na kraju. Treba mi nesto gde mogu da stavim laptop i da vozim po rupama a da ne razmisljam da li cu ga usput izgubiti :neznam: i naravno da pruzi koliko-toliko dobru zastitu u slucaju blazeg pada 

 

Jel ima neko iskustva sa ovim?

https://novi.kupujemprodajem.com/motocikli-oprema-i-delovi/koferi-torbe-bisage-i-nosaci/univerzalni-x-kofer-aluminijumski-crni/oglas/148142054?filterId=2603260482

 

 

image.png.c774e43a3cc8c4380ae199580c8b023d.png

image.png.7244595602bfb9f0cff12b55dfcca90a.png

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 511 postova
  • Lokacija: Vršac
  • Motocikl: Japanski

Trojica drugara mojih voze sa ovim koferima. Dvojica na GS-ovima (1200 i 1250), a treći na Beneliju TRK. Uglavnom su pozitivni utisci, nikakve zamerke, sem opruge u bravici (federa), koji su preventivno zamenili jačim. Sve u svemu, dobar kofer po njima, jeste kineski, ali nije kinesko govno. 

Promenio član WoodyRider
  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SYM MAXSYM 508 TL

Ovaj isti oglas sam i ja gledao ali kada uzmem u obzir da je u Burnout-u trenutno SW-Motech 360 EUR (ista velicina), nekako mi je ocekivanje da ovaj kofer ne kosta vise od 200 EUR. Znam seljak sam :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 992 postova
  • Lokacija: Beograd

Kod ovih kineskih "malo boljih" problem bude i kvalitet delova za montažu, odnosno same ploče, tj. sistema kačenja. Uz bravicu, nekada se i ne zatvaraju lepo, odnosno to bude uočljivo lošije od nekog brendiranog proizvoda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: Bg-Ar
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000L, Kymco Xciting 250
On 4/1/2023 at 2:06 AM, suchpro said:

kada uzmem u obzir da je u Burnout-u trenutno SW-Motech 360 EUR (ista velicina), 

Gde ga nadje za 360e na sajtu najjeftiniji 66k din?

Ja uzeh ovaj sa kp. Deluje kvalitetno. Videcemo...

 

Ispalo na kraju da imam sa prodavcem zajednickih prijatelja, covek bajker, normalan lik. Nosi u kolima nekoliko ovih kofera, znaci prodaju se fino...

 

 

4609b380-b542-4443-a068-15268f5bb8e3.jpg

Promenio član lestra
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Jarkovo / Vojvodina
  • Motocikl: Adventure sports 750

Kakav god bio kofer , sem da je ušrafljen može otpasti. Pričam o modelima na "klik" kačenje u tri tačke. Mom drugaru je pukao ram (repni deo) na Dominatoru. Pretovario kofer pa skako po bankinama. Skakanje po rupama i ležećim policajcima sa laptopom nije baš zgodno .  Drugar u GIVI Maxia stavi verovali ili ne glavu motora kada nosi na ravnanje, ali vozi ko po jajima , i to sedne na motor , dvojica ubace, i dvojica istovare . On sedi sve vreme da stoji vertikalno , da se ne otkine kofer.

Preventivno uvek stavljam gurtnu da ga obezbedim . Za kratke relacije po gradu čak i ne mora. Za dalje vožnje bolje vezati onim gumiranim paukom. Jedan cilindar jako trese pozadi.

BTW Windofchange jesam li tebe jutros spopao na semaforu ?

Promenio član plumber.ns

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XT660Z Tenere, 1200GSA

Vozim vec mesec dana sa njim i jako sam zadovolljan iskreno. Deluje mi kao da ce pre da pokida rep nego on sam da optadne. Slazem se da nije bas zgodno voziti po rupama sa lap topom ali ako je preziveo u onom m case kineskom, prezivece i u ovom :D

 

Ali ima jednu manu, mnogo je tezak. Ne znam tacno koliko ima kila ali se oseti, pogotovo sto je teziste dosta visoko. Osim toga, sve je ok.

 

On 20. 4. 2023. at 8:28, plumber.ns je napisao:

BTW Windofchange jesam li tebe jutros spopao na semaforu ?

E jesi, tu na onoj raskrsnici Kisacke i K Petra :) razmisljao sam posle ko je to mogao biti. Na bajsu si bio ako se dobro secam?

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XT660Z Tenere, 1200GSA
On 24. 4. 2023. at 7:11, plumber.ns je napisao:

Zbunilo me je jer si bio BG , sada si ZR a navikao sam na NS.

e a to je tek prica za sebe :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja