Jump to content

Moto Zajednica

Predstavljanje - Dejan

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Tracer 7 GT, Super Soco TC

Zdravo,

 

Slučajno sam sada primetio da se nisam ispoštovao ispoštovao bonton i predstavio se prilikom prijema na forum, pa eto sada to ispravljam. 

 

Zovem se Dejan, rođen sam i živim u Beogradu. Radim prilično zahtevan (što se tiče odgovornosti i radnog vremena) i stresan posao. 

Imam 50 godina, ženu, troje dece i kućnog ljubimca :) 

 

Aktivno vozim automobil, a vozio sam sve i svašta (od Juga, do velikih džipova i kombija). 

 

Nikada nisam razmišljao o kupovini motora, a jedini raniji kontakt sa motorom mi je bio Tomos 4 koga sam jednom provozao kao tinejdžer.  

Prošle godine sam sa suprugom učestvovao na Beogradskom maratonu i proveli poprilično vremena pokušavajući da se parkiramo u centru (samo po sebi izazov, i kada nije ovakvih dešavanja), a onda i da dođemo na start trke koja je na kilometar od mesta gde smo našli mesto. Na startu trke vidimo drugara trkača, kako nonšalantno parkira svoju vespicu uz banderu na samom startu... i tako se rodila ideja. Pošto nemam vremena za polaganje vožnje, počeo sam da gledam skutere koji se mogu voziti sa AM kategorijom.  

Nekoliko nedelja kasnije, sedeći u porti crkve Lazarica u Kruševcu, primetio sam kako se jedan motor nečujno kotrlja do česme u porti i pomislio da je vozač u leru (da ne bi pravio buku) po inerciji prešao još nekoliko desetina metara. Vozač zatim silazi, sipa vodu sa česme, seda na motor i opet nečujno odlazi dalje. Istog trenutka počinjem da guglam električne mopede i tražim model koji sam video. 

 

Dva dana kasnije, naručujem električnu igračku, Super Soco TC, a prva iskustva sam opisao ovde

U toku prošlog leta sam prešao oko 2 hiljade kilometara (nije mnogo, a nije ni malo za motorčić koji ima domet 50km i vozi se samo po gradu). 

 

Na slici je motorčić koju vozim po gradu, često sa suprugom. Znam da će mnogi na forumu reći da ovo nije pravi motor. Meni stavlja osmeh na lice, ima svoju namenu i lepo radi posao (naročito kada je otključana maksimalna brzina). 

 

U svim dosadašnjim kontaktima, zaista sam imao samo veoma prijatna iskustva sa motoristima i spremnošću da se posavetuje novajlija kao ja. 

 

Na proleće upisujem obuku za A kategoriju... a dalje ćemo već videti. :rolleyes:

 

Pozdrav

Dejan

 

01.jpg.37c22fbafe86bd938df4647e1cd9ed09.jpg

  • Sviđa mi se 14

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Zemun, Serbia, Yugoslavia
  • Motocikl: LoreNCo - Honda NC750XD

Dobro dosao Dejane.

pre 14 minuta, MrD je napisao:

Na slici je motorčić koju vozim po gradu, često sa suprugom. Znam da će mnogi na forumu reći da ovo nije pravi motor. Meni stavlja osmeh na lice, ima svoju namenu i lepo radi posao (naročito kada je otključana maksimalna brzina). 

Cim ti voznja stavlja osmeh na lice i vozikas se sa suprugom, vec si "pobedio". Srecno na polaganju za A kategoriju. Slatke muke tek slede..... sigurno i neki putopisi, blogovi, vlogovi....:jee1:

Promenio član Kadezi
  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

Jedno vrlo lepo predstavljanje :)
Nema dobrodošlice jer si ti već tu, čini mi se da sam već čitao tvoje postove o ovom mopedu :)
Pozdrav i svako dobro, vidimo se možda nekad na drumu.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Honda Pantheon

Pozdrav i dobrodošao Dejane. Super predstavljanje, baš te briga ko će i šta da kaže, bitno da skalamerija stavlja osmeh na lice i završava posao.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 537 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)

Добро нам дошао на форум добре вожње, дружења и забаве :BJB3:

И када положиш за А категорију и затим купиш мотор, ово моторче на струју задржавај у сваком случају.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1849 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S

Dobro došao,ako si ti nasmejan,sve ostalo je nebitno,za koju godinu će nam ukinuti ove što trenutno teramo na benzin.Tako da.........Samo teraj.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650
Pre 17 sati, gebee&co je napisao:

Dobro došao,ako si ti nasmejan,sve ostalo je nebitno,za koju godinu će nam ukinuti ove što trenutno teramo na benzin.Tako da.........Samo teraj.

Jezik pregrizo :staa2:

S obzirom da nećemo u skorije vreme u EU, bez brige, vozaćemo mi benzince još dugo, a kad ukinu benzince evropljanima pa ovi krenu da nam ih prodaju budzašta tek onda ćemo da se vozimo :jee3:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1849 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S
pre 30 minuta, Disko Nindža je napisao:

Jezik pregrizo :staa2:

S obzirom da nećemo u skorije vreme u EU, bez brige, vozaćemo mi benzince još dugo, a kad ukinu benzince evropljanima pa ovi krenu da nam ih prodaju budzašta tek onda ćemo da se vozimo :jee3:

Ja mog Bandita ne dam,ima da teramo samo tako.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja