Jump to content

Moto Zajednica

Prodajemo Fiat Doblo 1.4 RST 1.4 PL, 104.000km

Recommended Posts

  • Integrisan, 8143 postova

Prodajemo FIAT DOBLO MAXI (produžena karoserija), 1.4 benzinac sa fabričkim BRC gasnim uređajem:

Vozilo je u zaista solidnom stanju. Kupljen nov u Srbiji (Fiat), PRVI sam vlasnik. Sve vreme je kod mene/nas (trenutno je "zvanično" TrackDay.rs vozilo). Doblo je apsolutno legalan i garantujem za kilometražu (104.000km!!!). 

NEKE od bitnih karakteristika:

- Benzinski 1.4 motor je veoma mali potrošač, vozilo je jeftino za registraciju i održavanje
- Vozilo ima i fabrički ugrađen (prilikom kupovine, od strane FIATa), originalni BRC plin. Atest je upravo obnovljen u januaru 2023. i urađen je servis gasne instalacije u ovlašćenom servisu (atest i dokazi u fotografijama). Plinski uređaj je upisan i prolazi rutinski tehnički pregled => mirni ste po svakom pitanju;
- Vozilo je tek registrovano, tj. registracija ističe krajem januara 2024. godine => opet ste mirni, nema ulaganja za reg!
- Vozilo se vodi na Trackday.rs (doo)
- Vozilo ima legalnu i atestiranu (atest u fotografijama) KUKU za vuču (kuka je praktično nova, legalna i upisana, prolazi rutinski tehniči pregled) => opet zauvek mirni, bez gimnastike za tehnički, sve je legalno!
- U pitanju je MAXI vezija Dobla: dakle produžena verzija (i dalje staje u garažu i na parking na koji staju i obična vozila). Nije povišen i ulazi u svaku garažu gde i putnička vozila. Ima desna klizna vrata i zadnja vrata za manipulaciju teretom.
- Kilometraža je prava i za nju zaista garantujem. Vozilo je redovno servisirano
- Rezervni točak dolazi uz vozilo
- Radio/mp3 audio uređaj i pristojni zvučnici dolaze uz vozilo
- Vozilo nikada nije havarisano, čak ni lako. Ima tragove urbanog života, sve je pokazano na fotografijama bez sakrivanja, ali to je zaista minimalno za to godište i čisto je estetske prirode.
- Vozilo nikada nije vuklo velike terete. U pitanju je bila upotreba za hobi, a svakako kupac dobija kompletnu istoriju od prvog dana, detaljno kako i za šta je korišćeno, kao i odgovor na bilo koje drugo pitanje…
- Vozilo je oduvek garažirano, a tako je i trenutno
- Akumulator je promenjen prošle godine, još nekoliko godina je u garanciji i ekvivalentan je novom => mirni ste.
- Vozilo je redovno servisirano i potrošni materijal je u više nego korektnom stanju. Servisiran je u FIatu i Beocar i tu je moguće dobiti detaljno sve šta je i kada menjano od potrošnih delova. U svkaom slučaju, više nego korektno stanje (mnogi bi napisali nov, nov, nov, ali naravno nije nov u tom godištu)
- Zamena nas ne zanima. Imamo već novo TD vozilo (tj. dva:)! Molim vas za razumevanje i bez ponuda za zamenu.
- U svakom slučaju, ako vas zanima legalan Doblo, kupljen u Srbiji, od prvog vlasnika, sa jako malo kilometara (i to pravih!), nikada havarisan, zaista vrlo, vrlo korektan - javite se na telefon. Uz samo malo ljubavi još dugo može dobro da služi, upravo onako kako je i mene/nas služio!
 

Kilometraža: 104.000km

Godište: 2007.

CENA na PA: 3990eur

KONTAKT: PP na Pablo/NeshaXX/Severian ili na mob: 064 5394 897

 

ZA KOLEGE FORUMAŠE MOGUĆ POPUST!!! 

(popust se dobija prilokom dogovora i gledanja, a ne preko sms/poruka) :)

 

link na PA oglas: https://www.polovniautomobili.com/kombi-i-laka-dostavna-vozila/21255463/fiat-doblo-14-rst-14-pl

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Brate, žao mi je sto mi ne treba ovakav auto. Nisam skoro video ovakav oglas. Retko komentarisem oglase, ali ovo sam morao da pohvalim dok se ne zaključa. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Posto je rezvisan smatram da ne rusim formu oglasa pa bih pitao. Zanima me, s obzirom na motor 1.4 benzin, koliko ovako vozilo moze ukupno tereta da ponese i povuce u prikolici? I uopste kako se pokazao za prikolicu?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1146 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000
Pre 12 sati, severian je napisao:

Iskreno pojma nemam. Nikada nije vukao prikolicu osim one lake sa motorom. A to je nikakva kilaza. 

 

Za to mu nikad nije falilo snage. 

Jel mogu da stanu 2 euro palete po duzini?

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4333 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750
Pre 7 sati, severian je napisao:

Mislim da mogu, da je upravo tako i pravljen. 

U noviji Doblo Maxi staje jedna po dužini i to je plafon…

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova
Pre 5 sati, piki je napisao:

Sto rece kolega,javi ako propadne prva i druga rezervacija:lol3:.

Završena je prodaja danas. Novom vlasniku želim da ga služi lepo i u radosti, kako je i nas služio.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja