Jump to content

Moto Zajednica

GoPro 10 black

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 243 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Fazer 600, TDM 900, XT 1200Z, BMW K1600 GTL

Uslužni oglas za prijatelja foruma....

Na prodaju je vrhunska akciona kamera iz naslova.

Kamera je potpuno nova, kupljena u nemačkoj, formirana je baterija radi probe. Sasvim slučajno, ničim izazvano, čovek je dobio GoPro 11 i sad mu je ova višak. Na kameri je stavljena folija za zaštitu sočiva. Ako neko želi 10-ku po povoljnoj ceni nek se javi.

Cena kamere je 480e. Slike govore sve.cf2d4509ad47e5a6e01b134f6603d6ff.jpg53bbcc4e1e4201c0827d0451d15f9627.jpg68e5560c239ebc2a4dbb279bc3d67953.jpg4b0178c22c9096652c7634547cdcf019.jpg60570a2efb2480cec2eef17a7b692bcc.jpge358a37ed314a1b1ad75baf1fe8bb7e9.jpge51a8dcd51a344b863f3e1eac0c7e5a9.jpg

 

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZZ-R1100

Litijumska baterija se ne formira. Nova GoPro kamera iz prodavnice, sa garancijom, je 470 evra.

 

Sta je ovde povoljno?

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

@estel isto sam hteo da napišem... Takodje, uz dužno poštovanje kolegi koji je postavio, nije njegova kamera, ali ova kamera nije nova, vide se tragovi korišćenja.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Postoji razlog zasto neko mora da sakupi broj postova i "zasluzi" opciju objavljivanja oglasa. Nekad se na forum davalo skoro pa upola cene ono sto se prodavalo jer se smatramo "kolegama" a sad daj da se zaradi na istim tim "kolegama".


Krivo mi je sto te navukao kolega ovako...

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: Beverly 250, Honda NC750X RH09

Zato stalno moramo da napadamo jedni druge? Jel smo kolege samo kad treba nesto da se proda jeftinije?

Ajmo malo da budemo KOLEGE i sugerisemo KOLEGAMA da je cena kao u radnji da bi trebalo da se spusti, mozda se nije informisao dovoljno i to ne treba uvek da se osudjuje!!
Ne mozemo ocekivati da ovde ljudi ''poklanjaju'' stvari samo zato sto imamo istu strast prema motorima, ne zivimno svi isto, nemamo svi isto novca, neko je jedva skupio pare da sebi priusti to zadovoljstvo... i da ne duzim sad bezveze, ajde KOLEGA pokazi da si to sto govoris da drugi nisu i probaj malo da ne odmazes i ne kudis druge kolege tako sto ces im stvarno pomoci!!

 

Nije nista licno ali stvarno je previse ovakvih komentara kada neko hoce da proda nesto na forumu... 

 

 

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
5 minutes ago, DarkoB said:

Nije nista licno ali stvarno je previse ovakvih komentara kada neko hoce da proda nesto na forumu... 

sto te dovodi do kog zakljucka? Da je forum postao mesto za trgovinu i zaradu pojedinaca, tj sad vec vecine. Ne treba da daje u pola cene, al da ne bude i bezobrazan sa cenom. Valjda je znao po kojoj ceni je kupio. Sigurno nije odvalio cenu na oglas tek tako, valjda uvek prvo pogledas kako se krecu cene tog istog sto kacis.
 

Drugarski, forumaski popust treba da postoji, nije ovo mesto da se zaradjuje i izdrzava porodica. Al sto je forum veci to je vise svakakvih ljudi, davno je forum prestao biti sto je nekada bio.

Promenio član drmilan_
  • Sviđa mi se 6
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: Beverly 250, Honda NC750X RH09

Ne kazem da ne treba da bude drugarski popust ili cena ali ne gledamo svi isto na sve! Mozda kolega nema osecaj za stvari kada se radi o prodaji ali bi ti mozda pomogao u raznim drugim situacijama i slicno...

Razumem i tebe i njega i vodim se time da svi imamo razne mane i lako cemo ih kod drugoga pronaci jer samo to i gledamo, a verujem da isto tako imamo i vrlina koje se retko kda vrednuju kao mane...

Nadam se da razumes sta hocu da kazem.

Trziste je dovelo da do toga da neko ptodaje nesto po ceni koju je platio jer je isti taj proizvod dosta skuplji nego pre godinu, dve...

Pristupom prema drugima mozemo da pokusamo da vratimo stvari kakve su nekad bile na forumu, npr... 

Promenio član DarkoB
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1822 postova
  • Lokacija: Beograd

Ljudi, pa valjda je jasno da se na forumu ništa ne kupuje i ne prodaje.

 

Mišljenje je kao dupe-svako ga ima, tako da je i ovo sa oglasima čista zajebancija 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

@DarkoB kolega, moj post i jeste dobronamerna sugestija.

 

moj ćale na primer ne zna da napravi razliku izmedju nove i polovne kamere kao sa oglasa :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: RS 125; Derbi GP1 250; Daytona 675

Ja bas htedoh da napisem koliko je bila pristojna cena za hero 8 toliko je za ovu hero 10 naopako visoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 674 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - za odrasle

Lepo kaže pravilo foruma u temi Prodajem. 

"Oglasi onih koji nešto prodaju, ali nikako radi ostvarivanja profita!" 

Isključivo naša oprema i motori. 

A to se ič ne poštuje. Preprodaju se stvari dovučene iz inostranstva bezmalo kao na KP. :stabre: 

Razumem da svako ima pravo da ceni svoje koliko misli da vredi, ali lepo piše "nikako radi ostvarivanja profita. 

 

 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Ja!!!

 

Do sad mi je brat doneo 4 iphone iz usa, sve sam prodao veoma povoljno, ispod svake cene, ovde na forumu kolegama neću da ih imenujem.

 

Listaj na mom profilu, naći ćeš :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 674 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - za odrasle

Ne verujem baš da si bio na gubitku, vratio makar koliko si platio. Učinio si kolegama da kupe po nižoj ceni nego ovde, bravo. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
43 minutes ago, Atorn said:

Ne verujem baš da si bio na gubitku, vratio makar koliko si platio. Učinio si kolegama da kupe po nižoj ceni nego ovde, bravo. ;)

Ne, tu grešiš :) brat mi je hteo dati na poklon svaki, ali kako ne volim iphone svaki je prodat za tipa 30% jeftinije od realne cene, i to sam dao sve bratu :)

 

Ne moraš da mi veruješ.

 

e da, dao sam ovde mnogo puta razne stvari na poklon, i one vrednije i one banalne... a jednom je moj poklon završio na oglasu... lelele 

Promenio član Markone88
  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 670 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NT1100
Pre 2 sati, Markone88 je napisao:

Ne, tu grešiš :) brat mi je hteo dati na poklon svaki, ali kako ne volim iphone svaki je prodat za tipa 30% jeftinije od realne cene, i to sam dao sve bratu :)

 

Ne moraš da mi veruješ.

 

e da, dao sam ovde mnogo puta razne stvari na poklon, i one vrednije i one banalne... a jednom je moj poklon završio na oglasu... lelele 

Znači brat kupio za svoje pare, ti prodao sa 30% gubitka i vratio bratu pare? :D

 

Što bi rekao naš narod, u tuđem dupetu ni metar nije previše.

 

Ali osim toga, ako ovo staviš u CV, imaćeš sve kompetencije potrebne da vodiš NBS. Možda čak i ministarstvo finansija!

 

Izvini :D

 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
44 minutes ago, Mr_Wolf said:

Znači brat kupio za svoje pare, ti prodao sa 30% gubitka i vratio bratu pare?

Ne. Brat svake godine kad izadje novi iphone, uzme novi na ugovor, neki paket uzima tamo ne znam koji, i onda svake godine mu ostane stari. I svake godine mi donese, i kaže evo ti na poklon :)

 

E sad, to mi je mladji brat, i nikada nisam voleo dinar da mu uzmem kad dodje iz USA, jer ga ovde već čeka doboljno grebatora i lešinara. I ja mu onda kažem, daj da prodamo nekome povoljno i potroši te pare na šta hoćeš.

 

Tako je i bilo svaki put.

 

Ni ti ne moraš da mi veruješ :)

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 936 postova
  • Lokacija: Шумадија
  • Motocikl: KTM SuperDuke 1290 GT

@Markone88 ljudi su toliko navikli da će neko na svakom ćošku da ih zajebe da im je jako teško da poveruju u neke stvari.

 

Primer, pretprošle godine otišao i dao 4,500e za FZ1 2007, u full opremi, Ohlins pozadi, namunjen, skroz besan! Džaaaaabe, jer mi uopšte nije legao. Nema veze, svakako mu uradio sve moguće servise i ugradio Power Commander 3. Rezultat svega toga? Okačio ga na oglas posle mesec dana za 3,800e i motor je JEEEEDVA završio kod sugrađanina. Lik ga je gledao, i gledao, i gledao, pa razmišljao, pa ovo pa ono, na kraju popusti i kupi sutradan. :D Videlo se da misli da ću garant da ga zajebem nešto, što sam posle i saznao iz priče, jer se poverio mom drugaru da samo čeka da vidi šta fali motoru, čim je bio tako jeftin. Nekoliko meseci kasnije ga sretnem po gradu, srećan čovek, kez od uva do uva, tačno vidim zadovoljan. ;)

Promenio član Paljevina
  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
3 minutes ago, Paljevina said:

@Markone88 ljudi su toliko navikli da će neko na svakom ćošku da ih zajebe da im je jako teško da poveruju u neke stvari.

Jasno mi je to, ali meni je lepo da se osecam da sam pomogao na bilo koji nacin. Dal je to nesebicna usluga, ili poklon ili savet. Kazem nesebicna, jer kad dajem nikad ne ocekujem za uzvrat od te iste osobe nesto, sam osecaj da sam nekoga bar malo usrecio mi znaci :)

 

Evo niko mi ne veruje da sam coveku koga nisam poznavao dao kucu i plac na Savi da koristi jer mi je zao da propada a da niko ne ide tamo :D ima i za to tema negde hahahahahha

 

A ovo za tvoj motor, to su ti srpska posla, navilkli smo da uvek nesto ne valja oa tako i ocekujemo

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja