Jump to content

Moto Zajednica

TPMS Tire Monitoring System

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Narucio i stigle mi  kapice  i monitor za moj Piaggio MP3 . Medjutim posto  moj skuter ima 3 tocka morao sam kupiti set od 4 ventila.Problem je nastao kada su GENIJALCI OD KONSTRUKTORA u Piaggio resili da na zadnjem tocku izmeste ventil,n mnogo ali sasvim dovoljno  da , kada se zavrne i osigura sama kapica ovog ventila ono zakacinje  po nekom nosacu . Takodje sam verovali ili ne a nemam razloga da izmisljam .IZGUBIO ZA OVIH 7 DANA od kako mi je i stigao set...1 ventil !!! :grr:  Prekopao sam i auto i radionicu i ne mogu ga nigde naci.Sto ne znaci da ako se nekada i pojavi da ga necu naknadno poslati naravno o mom trosku:)

U svakom slucaju  za montazu imate 2 ventila i 1kao rezerva,  za nedaj Boze ako se izgubi ili osteti :)

 Snimak kako radi i kako se montira sam skinuo sa Youtube.....

 

neke od specifikacija poed alarma za nizak pritisak i.t.d.


Tire pressure monitoring systems are used to increase the length of driving, reduce extra oil reduction from insufficient tire pressure and extend the working life of tires.

Multiple tire pressure units are available, long receiving distance, stable signal, support tire position interchange.

Air pressure setting range: 0.1~6.0BATemperature setting range: 60℃~110℃Working temperature: -20℃~80℃Storage temperature: -30℃~85℃Power-on voltage: DC 5VFrequency: 433.92MHz±20.00MHZ.

Portable installation, long-lasting battery life, beautiful appearance. Real-time monitoring keeps you and your car away from risks.

Excessive or low tire pressure during driving, for any reason (such as foreign body piercing the tire, tire scratch...) If the tire leaks, the system will automatically alarm immediately, so as to ensure safe driving.

CENA:1,400 dinara

KONTAKT TELEFON/ 063-8129618 Zvonko

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Promenio član srbenda
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1851 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S

Dobra stvarčica.Nego se nešto mislim,ako kupim,namontiram i odem kod N.F.S.-a na kafu,one nestadoše.Ali dolaze 4 kom znači dvaput kafa.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1966 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Drugar je montirao na motor, nije loša stvarčica čak i obaveštava ako se motor pokrene...bez dozvole :) 

 

I ja razmišljam da je pazarim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Da  dam jos neku infomaciju....svaka ventil kapica se rasrafljuje i u njoj se nalazi po 1 dugmasta baterija  pored 2 Alkalne koje  se nalaze u samom displeju - jedinici

Promenio član srbenda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Čačak City
  • Motocikl: Suzuki Gz 250 Marauder

Ja sam čuo da su ljidima, pri većim brzinama kidali ventile, one ukrasne svetleće kapice, što se zavrću na ventil pa sjaje u mraku.

Unutra valjda ima samo dugmasta baterija i LEDioda, ali kako je na vrhu ventila, usled centrifugalne sile, nastaje belaj.

Ne želim da me neko pogrešno protumači, da vam kvarim poslove i planove, ali eto možda nije zgoreg imati to u vidu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 41 minuta, vujo032 je napisao:

ali kako je na vrhu ventila, usled centrifugalne sile, nastaje belaj.

Centrifugalna ga "nabija" u ventil a zbog male mase ne moze mu nista. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja