Jump to content

Moto Zajednica

SYM HD300

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 122 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sym HD300

Ma:ups:kod svih je slicno,pricam sa deckom isto je imao sa yamahom,cekao deo Nesto dugo,jedino mozda piaggio je bolji,imas dosta da nadjes delova I van ovlascenog

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 490 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Harley-Davidson SuperLow 1200T
Pre 19 sati, DeepDrunk je napisao:

I pitanje,jel normalno da kad je motor potpuno hladan pri paljenju cujem neko kratko jaukanje verovatno kaisa a to je pocelo sa hladnijim vremenom samo ujutro?

 

Nije normalno. 

Moj isto pali i sada i letos, nema cudnih zvukova. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: MaxSym 400i
21 hours ago, nesa841 said:

Koliko mi je rekao Ali Nije merio Nesto precizno tu od 4do 4,5lit:care:maxsym je opasna masina,vozio Sam I TL500 Ali maxsym Lego mi ko budali samar:)od svih ovih jacih skutera Mislim daje br1

Meni 5 do 5.5 ali strogi centar grada i Vozdovac,gore dole.Ako je drugar na NBGD onda je to isto.

Ja sam prvo probao CruiseSym i ok,lepo i onda slucajno reko daj da pobam i ovog od 400 ocekujuci da ce to biti pretesko,da nije za grad....kako sam seo tako sam ostao bez teksta sto kazes lego mi ko budali samar.Kao bicikl.

E posle kupovine malo problemcici sa mojom visinom i zastitom od vetra ali vredelo je te muke jer zbog visine sedista su dobili prostor ispod da stane pola pijace.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 122 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sym HD300

Potrosnje varira;)to je normalno,meni Nije isto sa svake pumpe I nepratim mnogo potrosnju Ali Kako Sam samo na Nis 100Gdrajv razlika neverovatna Kako skuter Ima bolji odziv na gas,inace izgleda da sym je dosta laksi od svih u klasi I Ima vise KS,kad Sam uporedio Beverly I Hd300 laksi je za voznju I startniji,inace Maxsim Sam kvalitet I sve Kako SE ponasa u voznji:)stvarno premium market da pozavide,recimo Po meni HD I Beverly:stabre:Ako Nije Sym I bolji,vise KS I laksi,mada I Beverly:takoje:we sad maxsym stvarno Po meni nema mane:neznam:tvrdim bolji od xmax

Promenio član alexanto
Nema potrebe citirati 1. post iznad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Svako danas nešto jaše!!

@nesa841 kakvi su utisci pred kraj sezone?

Da li si radio servis i na koliko mu se menja ulje?

Vidim da u salonu ga nema više, ali mogu da nabave po narudžbini.. najviše sad forsiraju Joyride 300 ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 839 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Biće HD300 za sledeću sezonu. Što se tiče servisa za SYM od 300+ kubika su, prvi na 1000km, redovni na 5000km ili jednom godišnje, garancija 3 god. ili 30 000km šta pre nastupi.

Послато са 21091116UG помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja