Jump to content

Moto Zajednica

BJB novogodišnja vožnja - 1. Januar 2023.

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600
Pre sat vremena, BokyBoy je napisao:

Nisam, tu je i Kawa... ;)

Ova Hayabusa mi poznata,mozda sam je jednom video .....vozi je mozda Vule...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2035 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow
pre 14 minuta, Eol je napisao:

Ova Hayabusa mi poznata,mozda sam je jednom video .....vozi je mozda Vule...

Da, jos uvek se vodi na njega :D

 

Nego, šta kažu za vreme za Božić, hocemo neku reprizu 1.Januarske voznje? :neznam:

Promenio član BokyBoy

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600
pre 3 minuta, BokyBoy je napisao:

Da, jos uvek se vodi na njega :D

Radionica mi je bila pored njegove bivse firme.....super lik...pozdravi ga ako se vidite

Promenio član Eol
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2035 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow
On 4.1.2023. at 21:39, yogibear je napisao:

Treba mi samo slobodnog vremena da sve pregledam i izmontiram. Biće...

...čekamo... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1567 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA
On 4. 1. 2023. at 12:57, Nenadbg88 je napisao:

Video sam nekoga da prolazi pored kolone na autoputu kada smo krenuli i snima celu kolonu. Imamo li  taj snimak?

Imamo :) Ovaj Jutub definitivno sve više masakrira (smanjuje) snimke. Video sam postavio u 4K rezoluciji, tako da u podešavanju na Jutubu izaberite najveću ponuđenu opciju za najbolji kvalitet produkcije.

 

 

On 11. 2. 2023. at 20:07, BokyBoy je napisao:

...čekamo... ;)

Nisam zaboravio, samo je manjak slobodnog vremena u pitanju. Često sam i "preko", a za ovakve stvari mi treba laptop u kojem mi je sve. U ovom videu sam brzinski postavio samo auto-put i okretanje Kod Ikee jer je previše materijala za samo jedan video. Ostali snimci slede uskoro... ;)

 

  • Sviđa mi se 6
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1567 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA

Šesta, komotno sada već mogu da kažem i tradicionalna vožnja će ostati upamćena po pristojnom broju motora, nestvarno lepom danu, druženju... ali i po tome što je jednom od nas to bila poslednja BJB novogodišnja vožnja. :( 

 

Pre samo nekoliko dana, u saobraćajnoj nezgodi život je izgubio i zauvek nas je napustio naš mladi kolega i prijatelj @davidloki. Iskreno, razmišljao sam da li je baš sada trenutak da postavljam video sa pomenute vožnje? David se pojavljuje na 03:45, video je propraćen muzikom... a sve je tako sveže. :(

 

Možda ne zvuči racionalno, ali sam mišljenja da je izgubljeno samo ono čega se odrekneš ili na šta zaboraviš. Tako je i sa ljudima. U to ime, iako se video bavi novogodišnjom vožnjom, voleo bih da ga posvetim Davidu, koji je uz sve vas, svojim prisustvom uveličao ovaj tradicionalni skup.

 

Široki mu nebeski putevi bili. A vama kolege, puno srećnih i bezbrižnih kilometara želim! Ako ne ranije, vidimo se sledećeg prvog januara u novoj BJB novogodišnjoj vožnji. :takoje: 

 

 

  • Sviđa mi se 24
  • Hvala 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
On 20. 2. 2023. at 20:44, yogibear je napisao:

Šesta, komotno sada već mogu da kažem i tradicionalna vožnja će ostati upamćena po pristojnom broju motora, nestvarno lepom danu, druženju... ali i po tome što je jednom od nas to bila poslednja BJB novogodišnja vožnja. :( 

 

Pre samo nekoliko dana, u saobraćajnoj nezgodi život je izgubio i zauvek nas je napustio naš mladi kolega i prijatelj @davidloki. Iskreno, razmišljao sam da li je baš sada trenutak da postavljam video sa pomenute vožnje? David se pojavljuje na 03:45, video je propraćen muzikom... a sve je tako sveže. :(

 

Možda ne zvuči racionalno, ali sam mišljenja da je izgubljeno samo ono čega se odrekneš ili na šta zaboraviš. Tako je i sa ljudima. U to ime, iako se video bavi novogodišnjom vožnjom, voleo bih da ga posvetim Davidu, koji je uz sve vas, svojim prisustvom uveličao ovaj tradicionalni skup.

 

Široki mu nebeski putevi bili. A vama kolege, puno srećnih i bezbrižnih kilometara želim! Ako ne ranije, vidimo se sledećeg prvog januara u novoj BJB novogodišnjoj vožnji. :takoje: 

 

 

Јуче смо испратили Давида.
Мук, тишина, туга неописива.
Извињавам се што пишем овде, али некако не бих уопште желео да се она тема више појављује.
Сећајмо се Давида у свим другим темама, по сликама, путописима, дружењима... 
Почивај у миру.

  • Sviđa mi se 2
  • Tužan 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3122 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie
On 20.2.2023. at 20:44, yogibear je napisao:

Šesta, komotno sada već mogu da kažem i tradicionalna vožnja će ostati upamćena po pristojnom broju motora, nestvarno lepom danu, druženju... ali i po tome što je jednom od nas to bila poslednja BJB novogodišnja vožnja. :( 

 

Pre samo nekoliko dana, u saobraćajnoj nezgodi život je izgubio i zauvek nas je napustio naš mladi kolega i prijatelj @davidloki. Iskreno, razmišljao sam da li je baš sada trenutak da postavljam video sa pomenute vožnje? David se pojavljuje na 03:45, video je propraćen muzikom... a sve je tako sveže. :(

 

Možda ne zvuči racionalno, ali sam mišljenja da je izgubljeno samo ono čega se odrekneš ili na šta zaboraviš. Tako je i sa ljudima. U to ime, iako se video bavi novogodišnjom vožnjom, voleo bih da ga posvetim Davidu, koji je uz sve vas, svojim prisustvom uveličao ovaj tradicionalni skup.

 

Široki mu nebeski putevi bili. A vama kolege, puno srećnih i bezbrižnih kilometara želim! Ako ne ranije, vidimo se sledećeg prvog januara u novoj BJB novogodišnjoj vožnji. :takoje: 

 

 

Baš je super što je David snimljen,da bude tu zauvek!:takoje:Laka ti zemlja momče,idi u Raj...

 

Kao i uvek kolega Yogi,na visini zadatka...nego čiji je ono motocikl što je zumiran na 04:05,sa znakom S,kako je leeep??!!:)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1851 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600S
Pre 8 sati, shoyyka je napisao:

Baš je super što je David snimljen,da bude tu zauvek!:takoje:Laka ti zemlja momče,idi u Raj...

 

Kao i uvek kolega Yogi,na visini zadatka...nego čiji je ono motocikl što je zumiran na 04:05,sa znakom S,kako je leeep??!!:)

Od neke pobegulje,pa sad oće da ga proda.Eee,ako sam ti reko.

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja