Jump to content

Moto Zajednica

Honda crossrunner

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW S1000XR 2016

Forumasi interesuje me ima li ovde vlasnika crossrunnera? Da malo razmenimo iskustva. A i trebala bi mi pomoc u nabavci prednjeg migavca
 
Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
 

Koja generacija? Moj prehodni motor je bio CR druge generacije.

Ima migavaca da se kupi na ebay


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4685 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Za hondu idi kod ovlašćenog distributera, to je Delta. Delovi uopšte nisu skupi i često su skupli na ebay itd.

Pre par dana drugar je kupio sajlu kvačila od Varadera 125 i bila je 1800din. Org sajla sa onim malim svornjacima.... Na KP su kopije toliko ili više.

Čekao je 8 dana da stigne. :zdravo:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova

Koja generacija? Moj prehodni motor je bio CR druge generacije.

Ima migavaca da se kupi na ebay


Sent from my iPhone using Tapatalk
Crossrunner 2016 RC80

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova

E ovako, zvao sam ovlasceni honda servis i za jedan migavac su mi trazili 14000,00 din. +postarina. Narucio preko e bay-a original za 25 dolara. Stiglo za dve nedelje. Tako da znate da se bas i ne isplati kupovati kod ovlascenog servisera.......

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 366 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Kymco VisaR 110, Honda VFR1200XD

Ja sam uzimao delove za Crosstourer. Nešto je OK, nešto je nenormalno skupo... Treba svakako prvo pitati u Delti, pa onda dalje.

Ono što je važno reći, svaki put su me ispoštovali za rok, i pozvali kad stignu delovi. Izuzevši neke neverovatne cene (25.000 za 2 dihtunga dekla ventila) korektni su za saradnju.

Promenio član maza1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
Ja sam uzimao delove za Crosstourer. Nešto je OK, nešto je nenormalno skupo... Treba svakako prvo pitati u Delti, pa onda dalje.
Ono što je važno reći, svaki put su me ispoštovali za rok, i pozvali kad stignu delovi. Izuzevši neke neverovatne cene (25.000 za 2 dihtunga dekla ventila) korektni su za saradnju.
Slazem se, samo u mom slucaju za sta god sam pitao sve je skupo. Naravno ko pita ne skita

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 289 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Tiger 800

Da ne otvaram novu temu kad vec postoji ova.. Vec neko vreme planiram da uzmem Crossrunner-a druge generacije pa me interesuje kakvi su utisci vlasnika? Zanosio sam se idejom da uzmem novog Transalp-a ali kad sam bolje razmislio shvatio sam da za moje potrebe Crossrunner je i vise nego sto mi je potrebno. Pojavi se po koji na oglasima ali je ponuda vrlo slaba i obicno im je cena poprilicno visoka. 

Imam par pitanja za vlasnike ali i za ostale:

- Vredi li davati 8k za 6-7 godina star Crossrunner? 

- Ima li razlike izmedju 2015 i npr 2017. Videh negde da je bilo nekih update-a poput podesivog vizira npr na 2017 i drugacijeg auspuha ali ima li jos neke razlike?

- Kakav je u voznji na nizim obrtajima?

- Kakva mu je potrosnja?

- Kakav je za voznju po gradu? Neko mi rece da je deluje dosta teze nego sto jeste odnosno da mu je teziste dosta visoko.

 

Imao bih jos tonu pitanja ali da ne davim previse :)

Promenio član DeusExMachina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova

Ja ga imam tek par meseci, tako da bas nisam merodavan da dajem neke recenzije ali moje skromno misljenje je da je motor za svaku preporuku. Na niskim obrtajima je jako upravljiv, ima snage na pretek, a opet za po gradu moze da se vozi bez trzaja. Potrosnja oko 5 litara. Moj CR je 2016 tako da nemam podesiv vizir, ali svakako fabricki treba zameniti.....
Dosta je tezi nego sto izgleda ali vec posle par voznji lako se navikne na njega, i onda sledi cisto uzivanje........

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja