Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav iz Zajecara

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Yamaha Majesty 400 2013god i Piggio Liberty 125 2000god

Pozdrav drugari,

 

Moje ime je Nenad,dolazim iz Zajecara i imam 38 godina.Kao klinac vozio sam atomatika,apneca 4 i 6,betejca a kasnije apriliju rs 125 i po neki skuter.Jos kao klinac imao sam zelju da kupim neki ozbiljniji motor ali je to bilo mogu slobodno reci nemoguce(detinjstvo provedeno u doba inflacije,ratova itd...).Kasnije kada je decacki san mogao i trebao da se ostvari,ozenio se,dobio dvoje predivne dece i kupovina motora je otislo skoro u zaborav...Zadnjih par godina dosta sam vodio bitku sa suprugom,nikako joj se nije svidjala ta ideja kupovine motora ali sam na kraju uspeo da je ubedim...Tako da od pre dva dana ja sam ponosni vlasnik Yamahe Majesty 400 2013 god.Moram da napomene da se decacki san nije jos uvek ostvario do kraja(nije to motor koji sam zeleo),ali bar imamo nekog pomaka i napretka... :)Inace moja supruga voli motore,vozila se kao devojka dok se nismo poznavali i u tom periodu imala je malu nezgodu sto je i dovelo do neke vrste odbojnosti.Ovaj motor je mozda i dobar pocetak da se lagano opusti i pripremi za kasnije izazove...;)

 

oGPp3x.jpgM1HHmT.jpg

 

Promenio član Komarac84
  • Sviđa mi se 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 404 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki

Dobrodosao, lep je skuter:takoje:. Samo polako , obnovi osecaj i reflekse, lako ces kupiti kasnije nesto vece. Ja poceo sa 500ccm dosao do 1700, u medjuvremenu vozio ono sto mi je dusa htela u tom trenutku.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 537 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)

Добро нам дошао на форум добре вожње, дружења и забаве :BJB3:

Леп баш леп, волим белу боју на великим скутерима ... ал јбга, мени се није заломила бела већ црна 

Свако добро у вожњи и да те лепо служи, само спреми једну кацигу за супругу да си спреман ако се изненада одлучи, тако и ја купих па чекам моју да се кад тад одлучи да седне иза мене ... а кад седне и прођеш круг, а њој се свиди, ето врло брзо и веће макине

Promenio član ПИпезос
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Yamaha Majesty 400 2013god i Piggio Liberty 125 2000god
pre 8 minuta, Djokic je napisao:

Pozdrav, ovo ti Milos nabacio? Ako jeste, nemas brigu - postenjacina je a i sve sto treba oko skutera moze da ti odradi.

Eeee ma nije mi Milos nabacio,on je isao kao veliki poznavalac i majstor...Inace ja i on smo ozenili sestre,znam kakav je i covek i moram da te ispravim odlican majstor za motore ne samo za skutere... :)p.s. uhvati i mene kad sam free da mu pomazen oko popravki... :)

Promenio član Komarac84

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1212 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god

Cekaj bre , polako... imas 38 god , dakle mladji si od mene 3,4 god , ja sam Zajecarac , i vozio sam isto sve to ...nema sanse da se ne znamo iz klinackih dana ... gde zivis u Za ?

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Yamaha Majesty 400 2013god i Piggio Liberty 125 2000god
On 5.12.2022. at 13:19, Darko Mihajlovic je napisao:

Cekaj bre , polako... imas 38 god , dakle mladji si od mene 3,4 god , ja sam Zajecarac , i vozio sam isto sve to ...nema sanse da se ne znamo iz klinackih dana ... gde zivis u Za ?

Zivim u kotlujevac(kljuc 3).Ne znam da li ti nesto znaci nadimak mi je Komarac(mladji)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja