Jump to content

Moto Zajednica

Otvoriti ili ne?

Recommended Posts

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Kojekude
  • Motocikl: Cagiva Mito Evoluzione

Drugari, stigao mi je od Žike iz Niša jedan paket sumLJivo upakovan...nisam siguran da li je novi regler ili je pola kila droge. :D

Elem, šalu na stranu, pitah ovde od kog motora naći regler da trpi ulazni napon od 70V, a majstor Žika mi napravi 3x veći sa tiristorima koji izdržavaju i do 800V... impresivno!

Za sada nije crkao kao prethodna 3, sinoć sam ga zakačio, prešao do sada 70km, pa ćemo videti za dalje.

Hvala svima na učešću u problematici svakako i velika pohvala za majstor Žiku i njegove reglere. :sampion:

20221013_113035.jpg

  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7257 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Freza 600ccm

Ne moraš da otvaraš novu temu za svaku misao, mogao si u prethodnoj Cagiva temi da se zahvališ.

Drago mi je da si rešio problem, nek je sa srećom :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 9246 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Ljudina i majstor, izadje u susret i lepo objasni/ pojasni sta i kako! Cast mi je da takve kontakte u imeniku imam...

Arakis, Zika, expendable, mali caca, Darko Satelis, Abart maniac... Izostavicu nekoga sigurno ali ljudi od kojih sam dosta toga video i naucio.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4728 postova

Читајучи овако о мајстору Жики и његовим подухватима искрено и ја постајем љубоморан што немам једног таквог у свом опкружењу, свака част

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4728 postova
E..Krokac...nije bata Žika preko sveta. Možda ti je i bliži nego mnogima u našoj zemlji...ako si "vo Skopje".
Да во Скопје сум, и био бих захвалан за контакт број, нек буде у приватну поруку.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk


Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1858 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R

Super što si rešio problem.

Da li bi mogao da potvrdiš tvoju konstataciju iz prošle teme (izmeri napon pre reglera):

 

"Elem ta struja, napon, kur moj, ja govorim koliko toga ide ka regleru i naravno da može na 10.000 obrtaja da bude 55v, može da bude i 100v zavisno od konstrukcije, e onda to ide u regler pa on to reguliše, tome regler i služi, zar ne? Čuj ne može da bude, pa mogu da ga napravim 10.000V da ide ka regleru, on je taj posle koji diriguje koliko MOŽE ili NE MOŽE da ima na IZLAZU."

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja