Jump to content

Moto Zajednica

Podloske za stelovanje ventila

Recommended Posts

  • Drug član, 2730 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000
Pre 1 sat, dalipopovski je napisao:

Evo ja prodajem za 300 din. ali meni ne trebaju tudje plocice, vec samo saljem ove koje kupis. :aha:

 

Tako je. Imam za sve motore, pa i za ovog SV650 iz teme, idu 7.48mm plocice, proizvodjac 4RIDE, 300din. komad.

U Srbiji?

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

Da smo si negdje bliže, ja bih ti dao pločice koje trebaš u zamjenu za pločice koje skineš .. ;)

 

Siguran sam da ima još takvih majstora koji bi ti to tako napravili ... ili da platiš pivo i ćevape .. :D

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova
Без да одлазимо далеко од питања аутора ове теме. Можда их немци продају на комад и свака им част што су се досетили. Само они знају од куд су те пличоце нико више. Ја лично нислим да су хот камс ако не са алиекспрес онда су из исте фирме негде у азији
Zasto mislite da samo nemci znaju i zasto mislite da ako je nesto proizvedeno u Kini po zadovoljavajucim standardima nije dobro?uostalom hot cams postoji kao firma...samo pitam ne kazem da niste u pravu?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

ljudi, budite sretni da ih uopće možete kupiti ... ne tako davno, prije samo 10-15 godina su pločice mogli dobiti samo ovlašteni serviseri i koštale su ko suho zlato jer se mogao (čitaj morao) kupiti samo cijeli set od svih dimenzija x 5 komada ... 

 

A moj savjet je ako ne znate postupak štelanja ventila sa pločicama, rađe nekome platite, moglo bi vas jeftinije izaći nego da sami radite ... ;)

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova
ljudi, budite sretni da ih uopće možete kupiti ... ne tako davno, prije samo 10-15 godina su pločice mogli dobiti samo ovlašteni serviseri i koštale su ko suho zlato jer se mogao (čitaj morao) kupiti samo cijeli set od svih dimenzija x 5 komada ... 
 
A moj savjet je ako ne znate postupak štelanja ventila sa pločicama, rađe nekome platite, moglo bi vas jeftinije izaći nego da sami radite ...
Treba alat,prezisnost i mnogo merenja...a jos ako neko nema dodira s mehanikom moze da bude poteskoca

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4264 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори
Pre 15 sati, Ivanrsvb je napisao:

Zasto mislite da samo nemci znaju i zasto mislite da ako je nesto proizvedeno u Kini po zadovoljavajucim standardima nije dobro?uostalom hot cams postoji kao firma...samo pitam ne kazem da niste u pravu?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 

Напротив да само немци знају, то сам рекао на основу приложеног сајта. Исто тако напротив да је било шта лоше из Кине или Азије, јер 99% производа које користимо су направљени баш тамо, а исти су само препаковани и продају се за рецино 300% већој цени. Да хоткамс постоји као фирма, али то не значи да они праве плочице. Узео сам их као пример јер њихове плочице сви користимо... многе познате фирме овде тако раде задњих 15-20 година

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja