Jump to content

Moto Zajednica

Okupljalište - Novi Sad

Recommended Posts

  • drkadzija, 1221 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Djenerale dje ba kaciga?????????????  :D

E kud nemogah sa vama prokleti posao >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

sve je super. samo letim za vama kao mali majmun... ja do fesna, vi idete na petlju, ja na petlju, vi idete u ski bar, ja u ski bar, vi idete do mc lejdis,... e u kurac!

 

uglavnom sve se dobro svrsilo. i ono s pandurom, i smotorom, i sve ostalo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Novi Sad

sve je super. samo letim za vama kao mali majmun... ja do fesna, vi idete na petlju, ja na petlju, vi idete u ski bar, ja u ski bar, vi idete do mc lejdis,... e u k****!

 

uglavnom sve se dobro svrsilo. i ono s pandurom, i smotorom, i sve ostalo...

 

Tako ti i treba kad na motoraški skup dolaziš motokultivatorom...i to neregistrovanim!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

Djenerale dje ba kaciga?????????????  :D

E kud nemogah sa vama prokleti posao >:(

 

neka, neka, samo ti vadi corbu polako iz sluzbenog auta. pa u zzr-a i spremaj se za sledecu voznju ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Evo i ja da prozborim koju.Zapanjen sam količinom ljudi koja se pojavila.Posebna pohvala za Zrenjaninca i Vrščana što su nas posetili.Temerince ne pominjem posebno,oni su već standardni.Žao mi je što nisam mogao sa vama do kraja da se družim ali imao sam goste najavljene.Slike su super,kačite još ako imate.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

E danas je bio dan za čistu desetku.

Nas nekoliko smo iskoristili dan maksimalno!

Ujutru prvo na najlon pa onda Fashion pa petlja odatle na Venac tu pićence zatim Beočin pa kod Popa na vikendicu pa ponovo Mišeluk. Tu se raziđosmo na ručak i potom kao po dogovoru opet na Mišeluk odatle za Begeč po Čička pa na Begečku Jamu na piće i potom bežanija za NS i pravac ... pa gde bi ... Fashion.  ;D

Malo nas poprašila kiša, malo led ali smo stigli na odredište pre pljuska.

Posle kafe u Fashionu šmeknemo da je pao mrak i odlučismo da smo dosta bili momci za danas i raziđosmo se ženama i deci (dok ih još imamo)  :D

 

ZnvnB_dscf3774wg0.jpg

 

JcjMr_dscf3777wu1.jpg

 

C6ByV_dscf3786am6.jpg

 

TdA4Y_dscf3781et8.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Ja sam bio s cerkicama na Vencu i zezao onog s Ducatijem sto kao lud guli kolena i fuzastere u krivini, vozio sam Alfu, a seticete me se da sam bio na stakama za stolom pored vaseg ako ste primetili.

 

Meni bilo glupo da kazem de ste momci? Kad nikog ne poznajem a vi se bas zapricali.

 

 

Upoznacemo se kad budem stao na noge pa cu doci s Dejanom (yamana) u Fashion, pa cemo nadoknaditi propusteno.

 

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

Ja sam bio s cerkicama na Vencu i zezao onog s Ducatijem sto kao lud guli kolena i fuzastere u krivini, vozio sam Alfu, a seticete me se da sam bio na stakama za stolom pored vaseg ako ste primetili.

 

Meni bilo glupo da kazem de ste momci? Kad nikog ne poznajem a vi se bas zapricali.

 

 

Upoznacemo se kad budem stao na noge pa cu doci s Dejanom (yamana) u Fashion, pa cemo nadoknaditi propusteno.

 

Pozdrav.

 

I bre pa što nas ne potegnu štakom!!!  ;)

Dobio si minus  :D

Taman smo se mogli upoznati i malo izdivaniti, pa i slikati, ovako mi bilo nešto mrsko da slikam na vencu  :) al' ništa... drugi put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

Ja sam ove godine vozio i na -16 ali se nisam tako smrzao kao danas.Do kostiju sam promrzao.'Bo me motor.

 

Ajd nemoj se sekirati... i ti ćeš jednog dana voziti pravi motor!  ;D  ;D  ;D

 

I da, ne bi mi pokisli da ti nisi morao da izljubiš kučiće i pozdraviš baš sve komšije i ... šta li si sve već radio dok smo mi štrikali i heklali ispred kuće...

 

:D  :D  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

Nego ja zaboravio... Obaveštenje za sve da je naš poštovani kolega Duleduka dobio novi nadimak. Posle one divlje vožnje na i sa Venca, kojom prilikom je hteo da izgura sa puta autobus pun žena i sitne dece, i nakon toga što je sa R Vespom ostavio nas sa motorima od 500 i više kubika pa čak krenuo nazad da nas traži jer smo dosta odocnili, nakon potvrđenog noćnog napada na taxi vozila i nakon toga što smo otkrili da kao gorivo u svojoj friziranoj R Vespi koristi samo kerozin, došli smo do zaključka da Duki ne odgovara nick na forumu, stoga smo mu dodelili novi Wildduka.   

 

 

Upozorenje!!!

Ovo je naš drug Wildduka Čuvajte se!!! Iza naivnog izgleda i prijateljskog osmeha krije se vuk u jagnjećoj koži ili ti u Vespi krije se R!

 

YHanJ_dscf3565sk5.jpg

 

;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12252 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Pošto mi je burazer bio danas u poseti ćerkici, za dlaku ne odoh do Novog Sada da vidim malu bratanicu i da "prepadnem" novosadsku veselu ekipu ;D

 

Biće lepih dana jošte :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia leonardo 250

Isao sam kolima :( bulevarom prema miseluku i nagovorim devojku da se provozamo do miseluka da vidim da niste slucajno tamo i kod naftagasove zgrade vas snimim kako idete sa miseluka, svirao sam ali ne verujem da je iko od vas skontao, nista sad kad sam vec krenuo odemo do miseluka prosli pored motora i posto nisam spazio nikog poznatog samo sam prosao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Nisam zavidan,samo vas MRZIM! ;D ;D ;D

Nikako nisam mogao danas a znao sam da ce biti dobro(kao i uvek) :(

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

Nisam zavidan,samo vas MRZIM! ;D ;D ;D

Nikako nisam mogao danas a znao sam da ce biti dobro(kao i uvek) :(

 

Đaba ti da nas mrziš... kad mi tebe volemo!!!  ;D  ;D  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Alo bre!! Kakav je to način? Čovek se jedan dan ne pojavi na forumu i odma 'divljak'  ???  :D :D :D

Neeego, žene i sitna deca u autobusu su preživeli, samo ne znam kako bi vama bilo da se neko (pu,pu daleko bilo...) pokušao isparkirati dok ste vi obilazili kolonu s desne strane (do parkinga) ??? 

hehe, ko je ovde wild???  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja