Jump to content

Moto Zajednica

!!!!!!!NASTRADALI TRUBACI!!!!!!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Bulldog 1100

Nije bas u direktnoj vezi sa ovim sajtom, ali treba znati.

26.08.2006.god kod sela Lozovik,u blizini mnogo poznatije cesme,oko 23.00 doslo je do stravicnog direktnog udesa izmedju BMW-a "5" i i necega sto je nekada bio crveni karavan.Na njih je u tom momentu naleteo plavi karavan pun Roma trubaca koji su samo nekoliko trenutaka pre otisli sa slavlja koje je bilo upriliceno buducem vojniku Marku iz susednog sela Lugovcina na kojem sam ja bio prisutan.Ubrzo posto smo ispratili trubace i ja sam se sa ortakom pozdravio sa domacinima i krenuli put Kragujevca.Posle samo par stotina metara-stravican prizor-tela i delovi automobila na sve strane.

Uvidjaj i zastoj saobracaja trajao je nesto manje od tri sata i rotaciona svetla koja su sve vreme bila ukljucena na vatrogasnom kamionu ispraznila su akumulator,tako da jedno dobro vreme,isti kamion nije mogao da startuje smrk da ocisti ono sto je ostalo na asvaltu.

Sve u svemu-horor na drumu.

Motoristi mogu i trebaju da izvuku poentu,posebno mladji, da je odstojanje izmedju njih i vozila ispred mnogo vazno, da ne bi kojim slucajem zavrsili kao ovi nesrecni trubaci! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Uh!!! Karambol za medalju...

Verovatno je sve planulo od kolièine alkohola u krvi sva tri vozaèa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja