Jump to content

Moto Zajednica

Frajlauf atv 200

Recommended Posts

  • U prolazu, 16 postova

Pozdrav svima, imam problem sa atv 200 tj sa frajlaufom...zalepio za magnet pa vrti u oba smera zajedno sa magnetom....da li to pravi neki problem ako pokusam da palim na gurku...nisam probao to al reko prvo da se informisem...hoce li paliti na gurku sa pokvarenim frajlaufom...hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4387 postova
Pozdrav svima, imam problem sa atv 200 tj sa frajlaufom...zalepio za magnet pa vrti u oba smera zajedno sa magnetom....da li to pravi neki problem ako pokusam da palim na gurku...nisam probao to al reko prvo da se informisem...hoce li paliti na gurku sa pokvarenim frajlaufom...hvala
Не може да упали, чак и ако упали отпор целог склопа заједно са алансером је превелик да би радио. Може да направи велику штету, ја се не бих зезао.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova

Pa nisam imao ja licno prilike da mi se kvari, prvi put imam atv kinez..a pitao sam jednog majstora on kaze da ce to cesto kvari na kinezima...i kaze da je najbitnije menjati ulje cesce

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4387 postova

Тај мајстор да није у Кини био на обуку? Нема везе, то се квари од много честог и дугог верглања. Важно је да се не играш дугметом, веч одлучно стиснеш кад палиш. А уље треба да се мења често ако га тераш по земљи и треба да буде на МAX.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova

E pa to je to onda, nije hteo da upali i ja sam berglo i verglo i odjednom je promenilo zvuk tokom verglanja..cisto zapinjalo tadase vrv i pokvarilo...moguce da je do reglera onda bilo kad nece da upali...on mi je sumnjiv

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4387 postova

Треба да видиш зашто је толико верглао а није хтео да упали. И то нема везе са реглером, можда нема варницу или гориво, а можда вентил стегнут.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova

Gorivo je u redu, detaljno je ociscen karburator...dolazi do cilindra, svecica baca varnicu...e sad moguce i da je pre bio frajlauf u kvaru, jer on nije palio na taster kad sam ga uzeo..uzeo sam ga u nekoj zameni pa nisam ni gledao kakav je pri uzimanju..palio je na gurku uglavnom kad sam ga uzeo.i isao lepo nema sta..posle toga sam ga parkirao i sutradan hteo da upalim na gurku nije hteo..odmah sam onda parkirao i ocistio karb i pretresao sve zice i na kraju skinuo deklo i video da frajlauf ne vrti u jednom smeru slobodno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova

Uglavnom..nemam ovde majstora pa moram sam da ga popravljam...a ovaj majstor sto je rekao u vezi frajlaufa on popravlja iskljucivo tomose i po neki skuter al 2t..tako da popravljam trazeci savete i odgovore na ovon forumu i youtubu itd

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova

Zaboravio sam da napomenem da kad sam verglao pre nego sto sam video da je frajlauf otisao tj kad sam skinuo deklo...verglao sam tako sto sam na autimatu prespojio srafciger i tako verglao..jer sam tek kad kasnije skontao da moram da stisnem kocnicu da bi verglao  na taster, svo vreme mislio da je taster pokvaren

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja