Jump to content

Moto Zajednica

Kineski off-topic

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 550 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Nemam ništa :(

i ja juče napravih par kilometara čisto da pojedem malo novu gumu nije fora da bude nova preko cele zime exexe  jel ima neko krampon gumu 190/50r17 treba mi kad padne sneg  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Ih bre Alexa, pa kako pade ;)

gledaj to sa vedrije strane, bolje ces nauciti ak vise puta ponivis!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Čoper Srbija, 116 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Regal Raptor Spyder ... ccm

Na usranim testovima i to na jednom jedinom jebe**m znaku. Znači imaš 3 poena da promašiš a to celo pitanje nosi 5. Znači tako sam iznerviran ceo dan da me samo interesuje ko će na kraju dobiti batine. Tako su muljavo proformulisana pitanja da je to katastrofa. Za neke izraze sam prvi put čuo u životu. I pandur kao ono jebi ga, to pitanje nosi toliko a što je fušerski proformulisano ( samo je slegao ramena a država i AŠ rekla ohohohoh, ala smo zaje**li još jednu budalu i maznuli mu 3 soma dinara).  >:(  >:(  >:(  >:(  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 547 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: BMW F650 GS

Jbg moraju oni nekako da zarade,i ja sam dva puta pao na testovima i posle iz treceg polozio.Inace izgleda da se tu dosta vrti ta trojka jer i za C kategoriju sam polozio iz treceg pokusaja.  ;D

 

Nego jel istina da sad sa novim zakonom za A kategoriju moze da se polaze tek sa 24 godine?Nekako mi bas ne zvuci istinito al jbg sve je moguce...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Čoper Srbija, 116 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Regal Raptor Spyder ... ccm

Istina, tj za preko 250ccm i 34KS tek posle 24 godine i prethodno položene 3 kategorije ( A1, A2 i A3 ) koliko sam razumeo novi zakon.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

Ko krene u proces obuke pre 10.marta 2010. polaze po starom zakonu a po novom 125ccm tek od 18.god a psp ili neku skuter kategoriju kako je nazvase sa 16god.Alexa ne bedaci se sta bi da je jul mesec,ovako zima pa te manje grize.Testovi su uvek bili igra reci zato sledeci put lagano i bice sve OK.Pa kad je mogao Dzoks tri puta i obicnom olovkom... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Čoper Srbija, 116 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Regal Raptor Spyder ... ccm

Ko krene u proces obuke pre 10.marta 2010. polaze po starom zakonu a po novom 125ccm tek od 18.god a psp ili neku skuter kategoriju kako je nazvase sa 16god.Alexa ne bedaci se sta bi da je jul mesec,ovako zima pa te manje grize.Testovi su uvek bili igra reci zato sledeci put lagano i bice sve OK.Pa kad je mogao Dzoks tri puta i obicnom olovkom... ;)

 

Na žalost ko krene u proces obuke ( čitaj: ima prvi čas odvozan ) pre 10. decembra 2009 godine ima fore da položi po starom zakonu do 10. marta 2010. Sve posle toga ide po novom zakonu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Aleksa, ne nerviraj se, nego polako na utvrdjivanje gradiva, pa sledeci put da ne bude greske. :)

 

Jbg, mene su oborili na kamionu zato sto sam prosao previse blizu (izmedju ostalog nepropisno) parkiranog automobila. Ostalo sam sve iz prve, pa eto bilo bi i to, da nisu hteli da uzmu jos koji dinar. Ako nista drugo, "malo" sam ih agresivnije provozao nakon sto su mi to rekli.  ;D

 

i ja juče napravih par kilometara čisto da pojedem malo novu gumu nije fora da bude nova preko cele zime exexe  jel ima neko krampon gumu 190/50r17 treba mi kad padne sneg  ;D ;D

Tebi je motor i onako dosta olaksan, tako da mu ni kramponi ne bi smetali. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja