Jump to content

Moto Zajednica

Kineski off-topic

Recommended Posts

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Mozda ja imam neke matore texas jakne, nisam siguran... Mada sta ce ti texas kad je ovaj wind stoper 100 puta bolji i lepse izgleda - modernije ;)

Baci oko ako imas neku od burazera, ipak treba da ide preko jakne. Ok je ovaj prsluk i dopada mi se, ali wind stopper bas i ne ide preko kozne jakne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

e ja se ubih danas trazeci neku staru teksas jaknu, ali uzalud... i onda kao prosvetljenje cujem glas moje keve : "milose sine, jesi ti stvarno tolika budala da preturas celu kucu trazeci jaknu koja ti je verovatno mala??? covece, idi kod kineza, kupiti za male pare i kod snajderke iseci rukave i napravi prsluk"... posle ovako milog odgovora moje mati, resih da sutra odem do brace kineza i da potrazim jaknu... ako nesto nadjem, bicete obavesteni  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Gotovo, dajte sledecu.

 

n4jkv8.jpg

 

P.S. Na level 9 otkljucavate Markadjurovica. :D

 

 

Zile, cena je vise nego zanimljiva, ako je motor OK, u svakom slucaju valjalo bi pogledati. :)

 

Naravno, za te novce nemoj ocekivati da je kao nov, ali ako sve na njemu funkcionise verovatno se isplati uzeti, jer deluje bar 500e ispod cene, pa sve i da se nesto ulozi, opet bi se isplatilo.

 

Ono sto verovatno treba ulagati su makar gume, a mozda i lanac/lancanici, mada bez toga sigurno moze da se prezivi neko vreme.

 

 

cccccc nije lepo smejati se starijima i smotanima  ;D :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

e ja se ubih danas trazeci neku staru teksas jaknu, ali uzalud... i onda kao prosvetljenje cujem glas moje keve : "milose sine, jesi ti stvarno tolika budala da preturas celu kucu trazeci jaknu koja ti je verovatno mala??? covece, idi kod kineza, kupiti za male pare i kod snajderke iseci rukave i napravi prsluk"... posle ovako milog odgovora moje mati, resih da sutra odem do brace kineza i da potrazim jaknu... ako nesto nadjem, bicete obavesteni  :)

Fora je naci original stariju teksas jaknu, koju ne mozes bas da nadjes kod kineza, al' uostalom zavisi kakav ces prsluk da pravis.

 

P.S. Otkud tebi boje, izgleda da sam nesto propustio?

 

@markodjurovic

 

Pa za tebe treba vise skill-a, zato si tek na 9-om levelu. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Kada se prijavio za boje, pre 10-ak dana  ;)

A zvanicno, tek kad bude otisao do Zoltana da ih pokupi. Medjutim, on to nikako da uradi  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: negde izvan planeta

Sta fali kineskim teksas jaknama... Kad mozete da vozite kineske mashine...mozete da nosite i chajniz teksas...mlatite praznu slamu oko budalashtine

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Sta fali kineskim teksas jaknama... Kad mozete da vozite kineske mashine...mozete da nosite i chajniz teksas...mlatite praznu slamu oko budalashtine

E neka si im rekla BAS  ;D ;D ;D ;D ;D

E da ne bude da sam ja to rekao...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: somewere from nowere
  • Motocikl: atv 100cc,dvotakni zloca

ej ,opet ja...nego htedoh da pitam neshto:sve se vrti oko ovih mangulica?gde je sedishte kluba?statut sam videla :) drugo,poshto je o kinezu rech,da li neko zna ili zna nekog koga bi trebalo da pitam(mehanichar,elektrichar) da li moz onaj grejach za sedishte na quad da se namontira? unapred,izvinite drugari ako je to glupo pitanje,al meni ladno,bwe!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

ej ,opet ja...nego htedoh da pitam neshto:sve se vrti oko ovih mangulica?gde je sedishte kluba?statut sam videla :) drugo,poshto je o kinezu rech,da li neko zna ili zna nekog koga bi trebalo da pitam(mehanichar,elektrichar) da li moz onaj grejach za sedishte na quad da se namontira? unapred,izvinite drugari ako je to glupo pitanje,al meni ladno,bwe!!!

Nema shefa, svi zajedno odlucuju, sediste je gde nas put nanese. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Vidi urednice nije lepo da offujes temu ! Za ova pitanja lepo postoji tema moto klub pa u njoj nastavite da pisete na

tu temu  ;D ;D ;D ;D ;D ;D inace cu biti prinudjen da zakljucam ovu temu i da vas banujem na tri dana (za pocetak)  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: negde izvan planeta

pa sef mogu da budu 2 osobe... ili ona koja sprema rostilj jer sve mangulice zavise od nje ili neko ko je ustao na levu nogu a ima noz u ruci  ;D

To je najcesce nas dragi Blajbi, hahahahah

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

pa sef mogu da budu 2 osobe... ili ona koja sprema rostilj jer sve mangulice zavise od nje ili neko ko je ustao na levu nogu a ima noz u ruci  ;D

To je najcesce nas dragi Blajbi, hahahahah

Slušaj bre ti mala!...Ne čačkaj mečku u Čačku!...Ću dignem ja sve četri u vis jednog dana,pa da vidim šta ćete onda! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Vidi urednice nije lepo da offujes temu ! Za ova pitanja lepo postoji tema moto klub pa u njoj nastavite da pisete na

tu temu  ;D ;D ;D ;D ;D ;D inace cu biti prinudjen da zakljucam ovu temu i da vas banujem na tri dana (za pocetak)  ;D ;D

 

E, ozbiljno, ima neka "manguličarska" tema? :) Ja tražio među moto klubovima, ali nisam našao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

A 'el i ti gledas samo kud ima blata, k'o ModeroDominoImperator?  ;D

 

Nema u Moto Klubovi, vec ovde u Kineskom, zove se Moto klub  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja