Jump to content

Moto Zajednica

Kineski off-topic

Recommended Posts

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: somewere from nowere
  • Motocikl: atv 100cc,dvotakni zloca

ovaj hoce slike,ovom se zena smrzla...gde li sam ja to upala...?moja shklopocija je keeway quad od chak 100cc.za pochetnicu,dobro je.vec ga vozam na dva tochka a imam da 2 meseca. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

ovaj hoce slike,ovom se zena smrzla...gde li sam ja to upala...?moja shklopocija je keeway quad od chak 100cc.za pochetnicu,dobro je.vec ga vozam na dva tochka a imam da 2 meseca. ;D

 

Svaka cast! Jel 2 tocka po strani ili na zadnjima?  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

ovaj hoce slike,ovom se zena smrzla...gde li sam ja to upala...?moja shklopocija je keeway quad od chak 100cc.za pochetnicu,dobro je.vec ga vozam na dva tochka a imam da 2 meseca. ;D

Bolje da ne znas s kim se druzis  :D Ovde smo ti sve sami loodaci i probisveti  ;D

Inace, odgovor na to tvoje pitanje najbolje ce da ti da upravo ova tema...

Svaka cast za vestinu, bice nesto od tebe  ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

pozz svima od mene...za vas,mislim,ne za kineze :)

sTO BIH JA OVO vozaoooooooooooooooo ju ju ju j u ju ju ju

sledece okupljanje nemoj da omasis, ovo jos nemamo u nasoj maloj druzini ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Čoper Srbija, 116 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Regal Raptor Spyder ... ccm

ja sam za separaciju offroad-araca... :)

 

 

Ha Ha, pokušano je to, ali nevredi. Krenuli kruzeri da oru i odustalo se od te ideje. Ili ti drugim rečima, svaki kineski motor je univerzalan i ide svuda đe mu gazda kaže!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

pozz svima od mene...za vas,mislim,ne za kineze :)

 

Dobrodosla crna macko.

Nema nas puno offroader-a u ekipi, ali nadje se po neki. Tu je Dzoks, Markodjurovic, cim mu se oporavi ruka, a odnedavno i ja, pa eventualno nekad da se izorganizujemo, s' tim da je Dzoks, a i marko sa trenutnim gumama za malo lakse terene bez blata.

 

 

Alo bre svadbari, SLIKE MOLIM !!!!!!  >:(

 

Koje slike? Nismo se bas slikali, mozda domacin ako nam donese neku kad svrati u klub, jer smo otisli ranije.

 

 

Dakle, skupismo se nas 5-orica, jedna Honda Rebel, Suzuki Savage, Yamaha FZR Genesis 1000 (valjda se tako zove, inace malo sam je i provozao,jbt to bi trebalo zabraniti zakonom ;D), jedan Custom Chopper sa masinom od Guzzi Falkonca i naravno moj traktor.

 

Ljudi nas fenomenalno docekali, odusevili se svi motorima,  pucanje im se isto dopalo, osim trubacima koji su bili izbaceni iz takta (bukvalno) nakon sto su se ucentrirali iza FZR. ;D

 

Nakon defilea iz Nove Pazove u Staru, smo se lepo naklopali i ispricali u restoranu, narucili i po koji pesmu za mladence, a onda sa flasom rakije (veoma dobra jabuka) dobijenom od oca mladozenje i uz pecenje za usput koje su nam spakovali u  Givija,  zapalismo u Slankamenacke vinograde u vikendicu do koje je bilo i par stotina metara, ne tako naivnog off-a, ali svi su uspeli uz manje ili vise muke da se popnu. ( ne spomenuh, momak sa chopper-om, nije krenuo sa nama).

 

Tamo smo nastavili zezanje, dok nas dvojica oko 20-21h zbog obaveza nismo krenuli nazad.

Naravno smrzli smo se i u odlasku i u povratku i pored sve opreme, jer se brzina sa dogovorenih 80kmh, retko kad spustala ispod 110kmh, ali  zato spustanje temperaturi nije predstavljalo problem, pa u neku ruku shvatam kako je bilo Jageru i Supruzi.

 

 

ovaj hoce slike,ovom se zena smrzla...gde li sam ja to upala...?moja shklopocija je keeway quad od chak 100cc.za pochetnicu,dobro je.vec ga vozam na dva tochka a imam da 2 meseca. ;D

A tek uzivo kad nas vidis, ima da se odusevis. :D

 

 

 

ps. samo...s cije strane  ???

Motori, sloboda, nepristrasnost itd. Nema smisla da biramo stranu. :)

 

 

Zile se trpa da bude zzamenik moderatoru :D

Zamislite da dobije vlast ?! Pa mislim da bi ovde bilo dosta restrikcija :D

Pao bi server od muke. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition
osim trubacima koji su bili izbaceni iz takta (bukvalno) nakon sto su se ucentrirali iza FZR. Grin

Uhhhh, ovo bi vredelo videti, pa nek ide zivot  ;D ;D ;D

 

( ne spomenuh, momak sa chopper-om, nije krenuo sa nama)

...jer ima Hardtail 'vesanje' i klirens 2cm  ;)

 

Naravno smrzli smo se

Pa kad ste sav antifriz potrosili u vikendici  :D

 

dobijenom od oca mladozenje

Znaci, sa mladozenjine strane  ;D

 

Salu na stranu, bas ste se lepo proveli i mnogo mi je drago zbog toga  :) Valjda ce biti makar jos jedan pogodan vikend !? (moram da nabavim rukavice sa celim prstima)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Bleki, jel onaj FZR 1000 zanimljiviji od Boldorke?  ;D ;D Imam neki feeling da je mnogo zanimljiviji... ;D :D

Paaaa, obzirom da osetis krv kako ti se sliva u noge kad zavrnes gas do kraja, moglo bi se reci. ;D

 

Ali je zato za normalnu voznju katastrofa, tezak na malim brzinama, i neudoban do OO.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Bleki, jel onaj FZR 1000 zanimljiviji od Boldorke?  ;D ;D Imam neki feeling da je mnogo zanimljiviji... ;D :D

Paaaa, obzirom da osetis krv kako ti se sliva u noge kad zavrnes gas do kraja, moglo bi se reci. ;D

 

Ali je zato za normalnu voznju katastrofa, tezak na malim brzinama, i neudoban do OO.

 

 

 

Tebi su i poneki nejkedi neudobni, mogu misliti kako ti je bilo na R-u  :D ;D  Moracu da probam to cudo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: somewere from nowere
  • Motocikl: atv 100cc,dvotakni zloca

eee,ide zima,a ja i dalje na mopedu,dok ne dobijem artritis.nego,i ja jedva chekam te moto druzine.nego,chekam da me prihvate u jedan moto klub :( ne znam sto oklevaju?mozda im ne odgovaram...jbg kad se i tu biraju ljudi,ko za odbornike.ja ne trazim vlast :) kako kaze jedan mislilac:najveca je vlast vladati sobom.to bi bilo ovako uopshteno pravilo za sve baykerice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Nego psoto si na cetri tocka a nekad na dva,pretpostavljam da ima mesta za kotlic na tom tvom sokocalu?   :D :D :D

Odlicna konstatacija kolega, mozda moze da stane i koji naramak drva?! ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Blackcat, ako mozes da izvedes ovo sto su Dzoks i Slayer predlozili, mislim da ispunjavas uslove za MC Wild Mangulice. ;)

 

Tebi su i poneki nejkedi neudobni, mogu misliti kako ti je bilo na R-u  :D ;D  Moracu da probam to cudo :)

Klasican naked sa ravnim volanom nije problem, ali naked sa heblovima (jel se tako zove, dve rucke, kao na sportacima?), to mi vec ne lezi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Blackcat, ako mozes da izvedes ovo sto su Dzoks i Slayer predlozili, mislim da ispunjavas uslove za MC Wild Mangulice. ;)

 

Oma dobija boje i pocasno mesto u klubu  ;D ;D ;D ;D

to ja dodeljujem a ostali.......posto probaju kotlic  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja