Jump to content

Moto Zajednica

Vespa Elettrica

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 94 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Trenutno Nemam

Gledam da uzmem moped da zavrsavam sve po gradu,vespica naravno 50cc-a ili ova na baterije(ipak je dosta novca naspram obicane) :) ,pa me zanima dali je neko pazario ovu i iskustva iz prve ruke(domet,vreme punjenja,itd),gledao sam recenzije ali ipak mi ne uliva poverenje,sve to oni lepo napisu ali u realnosti skroz druga prica,pa da proverim na forumu dali neko ima istu,zahvalan unapred.

 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Vespa ELETTRICA NEW MODEL, 2022. godište, Scooter, Beograd. Cena 6.500 € - Motori - Polovni Automobili

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
Gledam da uzmem moped da zavrsavam sve po gradu,vespica naravno 50cc-a ili ova na baterije(ipak je dosta novca naspram obicane)  ,pa me zanima dali je neko pazario ovu i iskustva iz prve ruke(domet,vreme punjenja,itd),gledao sam recenzije ali ipak mi ne uliva poverenje,sve to oni lepo napisu ali u realnosti skroz druga prica,pa da proverim na forumu dali neko ima istu,zahvalan unapred.
 
64c99d195a92-1920x1080-dw.jpg WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM
Vespa ELETTRICA NEW MODEL, 2022. godište, Scooter, Beograd. Cena 6.500 € - Motori - Polovni Automobili  
Za koliko hiljada kilometara isplatiš razliku u ceni goriva?
Da li si računao, to je glavna stvar pri odluci da li platiti skuplje za elektro verziju ili ne?
Baš me zanima.
Takođe meni bi bilo nezgodno za punjenje ako se ne vadi baterija jer živim u stanu i nemam gde da napunim bateriju.
Ako se baterija vadi koliko je komplikovano izvaditi je i koliko je sama baterija teška, zbog nošenje do stana?
Koliki je vek trajanja baterije i koliko košta nova kad baterija oslabi?


Sent from my SM-A705FN using Tapatalk


Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2910 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300
pre 27 minuta, vidakn je napisao:

Koliki je vek trajanja baterije i koliko košta nova kad baterija oslabi?

Meni izgleda realniji problem što ovakvo vozilo verovatno nema ko da popravi, kad prođe garancija. A baterije za par godina je pitanje da li će moći da se nađu, jer će biti aktuelna nova generacija i tako to... Sve u svemu, super je, ako imaš 6.500€ viška za bacanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1398 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

Vespa od 50ccm trosi kao da je na baterije :)

Ova elektro je cisto bacanje para, sve je to jos skupo i eksperimentalno

Promenio član Sharky - Alex
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 376 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 890 Duke R
Gledam da uzmem moped da zavrsavam sve po gradu,vespica naravno 50cc-a ili ova na baterije(ipak je dosta novca naspram obicane)  ,pa me zanima dali je neko pazario ovu i iskustva iz prve ruke(domet,vreme punjenja,itd),gledao sam recenzije ali ipak mi ne uliva poverenje,sve to oni lepo napisu ali u realnosti skroz druga prica,pa da proverim na forumu dali neko ima istu,zahvalan unapred.
 
64c99d195a92-1920x1080-dw.jpg WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM
Vespa ELETTRICA NEW MODEL, 2022. godište, Scooter, Beograd. Cena 6.500 € - Motori - Polovni Automobili  

Probaj neki test da zakazes. Znam da super soco ekipa nudi testiranje.
Ako ces da ga vozis po gradu samo trebalo bi da odlicno radi posao, bolje od 50cc.
Ne verujem da ces na forumu da nadjes nekog sa iskustvom sa el vespom ali ima jedna tema o super soco.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 94 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Trenutno Nemam

Znam da je cena prevelika kao i svega sto se trenutno prodaje "vatra" sto bi rekli,samo sam otvorio temu da vidim dali neko ima istu pa da podeli iskustva i da stavim na papir sve,pa onda da se presaberem i vidim dali je to ok ili nije,cena jeste velika ali niko ne zna dali ce cene goriva padati ili vrtoglavo skakati,mozda cene motora i svega skoce jos za 20-50% ko to zna,veliki trljaju ruke dok obican narod ispasta.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja