Jump to content

Moto Zajednica

Misljenje o Aprilia SR 200 gt 2022

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 34 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Piaggio Vespa 134ccm 1982. Yamaha Dragstar 650 2008.

Ljudi interesuje me ovaj model skutera u bliskoj buducnosti.Dal je neko vlasnik istog i zna li neko ponesto o tom modelu? Hvala!

 

Aprilia SR GT 200: cena, boje, potrošnja

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 34 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Piaggio Vespa 134ccm 1982. Yamaha Dragstar 650 2008.

Pa pazi ,ja imam A kategoriju mogu voziti 1000 kubika ali nekako mi je ovaj motorcic pristojan sasvim i Boze zdravlja bih ga kupio do godine s tim da Atlantica ne dam naravno Atlantic je masina i po.Promenio sam jako puno i velikih i manjih motora skutera svasta nesto ali eto ostao sam na Apriliji i ovim motorima koje vidite u opisu mog profila .

Promenio član pedja atlantic 200

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 746 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Nećeš polovnjaka?..možda DNA180,ili Cagiva stella125 za, po gradu....neki štediša tipa lead 110,visa 110?

DNA je keva za,po gradu...ta od 180ccm.

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 34 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Piaggio Vespa 134ccm 1982. Yamaha Dragstar 650 2008.

Ne bih polovnjaka zaista , imam  Apriliu atlantic 200 a hocu bas nov motor Boze zdravlja 2023.godine ,veliki motor imam tako da bih samo ovakvo nesto kupio ali otom potom videcemo ili kad bih nasao apriliu atlantic sa malo km u italiji to bi bilo jos bolje .Hvala pogledacu sad link sto si podelio gde je kolega pisao o modelu.

Promenio član pedja atlantic 200

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: Piaggio Beverly 300 hpe

Pisao sam već u drugoj temi o ovome. Zadnja informacija koju sam dobio iz salona je da prodaja ide jako loše, jer ne mogu da ih dobiju u dovoljnoj količini. Dugo se čeka na isporuku...

Šta je razlog ne znam, da li proizvodnja koči zbog ove globalne situacije, ili je velika pomama na drugim tržištima pa za Srbiju kad stigne nek' stigne... 

U Crnoj Gori po primorju sam ih video nekoliko, čak i one ''išarane'' verzije, što me je malo iznenadilo znajući kakva je situacija ovde sa isporukom. 

U svakom slučaju, za solo vožnju vrhunska urbana mašina... Pisao sam već o tome, ali definitivno je najveći utisak na mene ostavila udobnost, jer od tako kratkog skutera to nisam očekivao. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 34 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Piaggio Vespa 134ccm 1982. Yamaha Dragstar 650 2008.
On 18.7.2022. at 9:23, Cvijanović je napisao:

Nećeš polovnjaka?..možda DNA180,ili Cagiva stella125 za, po gradu....neki štediša tipa lead 110,visa 110?

DNA je keva za,po gradu...ta od 180ccm.

 

Ne bih ,iskreno razmisljam se i o ovom modelu dal da uzimam iduce godine ako Bog da ,nego mi je sad u glavi nesto drugo ,posto ne bih odmah na Dragstara da sedam jer nisam davno vozio na menjac motocikl,u glavi mi je trenutno kawasaki ninja 250 (iako imam A kategoriju mogu voziti bilo sta realno, mada iskreno dosadili su mi skuteri pa bi skuter ostavio matorcu a on meni dragstara dao ,covek me udavi da vozim a ja lencuga sve vicem sad cu i sad cu ,a kawasaki mi se dopao i zbog komsinice lepo videti i nju i kawu sta ces .. :D:lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja