Jump to content

Moto Zajednica

Sombor- Apatin

Recommended Posts

  • Drug član, 2071 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

WWW.GOOGLE.COM

Motociklista i putnik poginuli su u jezivom sudaru koji se dogodio na putu kod Sombora ka Apatinu kada su se sudarili automobil i motocikl.Kako se nezvanično saznaje ...

 

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

 

 

  • Tužan 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Motocikl: Kymco Downtown 300i

Strašno koliko ima fatalnih nesreća poslednjih nedelja. Znamo da je sezona u punim jeku, ali čini mi se da je ove godine situacija ipak najgora

Neko negde napisa da je poznavao lično vise kjudi koji poginuše u nesrećama ove godine.

Pokoj im duši!


:mobilizator:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2456 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Ovaj kurir su žgadije da ne mogu biti odvratniji... Koji su to naslovi, koje su to rečenice i izrazi.. ma nema šanse više da kliknem na link kad vidim da je njihov. Klik bait gluposti.

 

Nego, jel ima neko više podataka o kolegama koji su stradali? Ovo je strašno... Svaki dan neko....

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Poginuse deca ni kriva ni duzna 

 

WWW.BLIC.RS

Teška saobraćajna nesreća u kojoj su život izgubila dvojica mladića iz Sombora dogodila se na putu Apatin-Sombor noćas oko 3 sata iza ponoći, nekoliko stotina metara od mosta na...

 

  • Tužan 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: suburban Singidunum
  • Motocikl: T̶o̶m̶o̶s̶ ̶1̶4̶M̶;̶ ̶I̶z̶h̶ ̶P̶l̶a̶n̶e̶t̶a̶ ̶5̶;̶ ̶S̶u̶z̶u̶k̶i̶ ̶G̶S̶X̶-̶R̶ ̶7̶5̶0̶;̶ Bicikla sa motorom R1200GS 0307

U poslednjih godinu dana barem 2x, možda i 3 sam imao priliku da spasim sebi glavu od vozača koji pretiče iz suprotnog pravca,

bežeći krajnje desno i mimoilaženjem,

od toga 1x čak u krivini.

 

Realno sam uvek bio svestan da je to čista sreća, koja ove momke nije pratila nažalost,

a po mraku je jako teško i proceniti razdaljine i brzinu.

 

Vječnaja pamjat

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 L7
Pre 5 sati, BaneVuk58 je napisao:

Uveo bih smrtnu kaznu za alkoholisan, drogirane i sve ostale manijake koji ugrožavaju tuđe živote :maloljut:

To bi im bio spas, treba da robijaju sto duze, ceo zivot i da ispastaju za svoju bahatost i sebicnost. Nego ovako dobiju 2 do 5 godina, zbog dobrog vladanja izadju ranije i lagano, idemo opet..nije se jednom desilo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 679 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - za odrasle

Čitam na portalima, razni retardi brane vozača, u fazonu ne mogu da procene brzinu motora koji divlja preko 200.

Kreteni, znači vozač je bio pijan žestoko, taj nije mogao da proceni ni koliko traka ima. 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 346 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzana je stroj ...

Decko vozac motora je Marko Odobasac 24 god je imao ,pocivao u miru drago dete ;(

Послато са SM-N950F помоћу Тапатока

  • Tužan 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2829 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750
Čitam na portalima, razni retardi brane vozača, u fazonu ne mogu da procene brzinu motora koji divlja preko 200.
Kreteni, znači vozač je bio pijan žestoko, taj nije mogao da proceni ni koliko traka ima. 
Citao sam i ja isto, ne znam ako to narod pise onda smo stvarno jako bolesno drustvo. Vec se nadam da neki tamo botovi namjerno provociraju komentarima kako bi podigli aktivnos i preglede te vijesti.

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1582 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -

U Britaniji pre 15-tak dan usvojen zakon po kojem ko vozeći pod dejstvom alkohola ili narktoika izazove saobraćajnu nesreću sa smrtnim ishodom može da dobije doživotnu robiju.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4414 postova
15 minutes ago, zaludan said:

U Britaniji pre 15-tak dan usvojen zakon po kojem ko vozeći pod dejstvom alkohola ili narktoika izazove saobraćajnu nesreću sa smrtnim ishodom može da dobije doživotnu robiju.

To kod nas ne bi proslo, voli ovaj narod da loce i vozi pa to ti je...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vazlan(Zlatko), 370 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L

Poznavao sam pokojnog Marka,vozača motocikla.Strašna vest o nesrećnom slučaju me dočekala jutros.Ceo dan razmišljam o tome.Uzrok je poznat.Posledica takođe.Nema nazad.Saobraćajna "anarhija" vlada Srbijom.Dok celo društvo ne postane svesno uticaja alkohola i brzine na vožnju biće još ovakvih slučajeva.Nedavno sam upoznao momka koji je ostao bez probne vozačke dozvole za B kategorije jer je brzo vozio pod dejstvom alkohola.Nisam znao šta da mu kažem.Izašao je iz kuće,nevaspitan a iz auto škole needukovan.A koliko je samo takvi koji su se provlačili godinama kroz saobraćaj bez posledica?Tuga,kakogod da okrenemo.

  • Podržavam 16

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja