Jump to content

Moto Zajednica

Vamal grupa

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: opste teme
  • Motocikl: sve o nozevima

Ako želite da imate problem s akumulatorom JP iz ove prodavnice ;Slobodno kupite. Naime aku je izdednuo tri meseca pre garancije. Bio je kod njih na ekspertizi gde je utvrdjeno da aku nije punjen 72h.i pri tom je došlo do sulfatizacije istog i da s tim gubim garanciju i nemam pravo na žalbu. Da napomenem da su još dva kupca prošla isto. Ovo je prodavnica u Rumi gde je kupljen.

92ACBED4-03FC-4312-B8E5-B8DBCFEC5F12.jpeg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 565 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Integra 700

Vec se vodila diskusija o Vamal grupi ovde na forumu u temi o Varta akumulatorima. Da se ne ponavljam posto sam vec u toj temi detaljno pisao, ozbiljni su prevaranti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7075 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Nikad čuo za taj "JP" brend akumulatora, možda i dobro što nisam, verovatno je kvalitet boli glava uši otpadaju, i još kad tome dodaš kvalitet usluge koju pruža taj Vamal prodavac...  :jok:

Promenio član Disko Nindža

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4396 postova
1 hour ago, Disko Nindža said:

Nikad čuo za taj "JP" brend akumulatora, možda i dobro što nisam, verovatno je kvalitet boli glava uši otpadaju, i još kad tome dodaš kvalitet usluge koju pruža taj Vamal prodavac...  :jok:

Imao sam ja na motoru pre, tesko sranje... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1299 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Pre godinu dana kupio JP od 9ah i odlicno mi se pokazao. Na kvadu je, bilo je tu svega. Radi normalno.

Ali drug je uzeo skoro pre 3 meseca isto JP ali od 12ah i crkao mu je posle par voznji, na proveri u Vamal su mu dali drugi , koji je posle par dana crkao. Probile su celije kod oba.

Treba da ga odnese, ali ni on ne veruje u pozitivan ishod.

Znaci skart akumulatori, tj serija. Kao sto je bilo sa Vartom. Prvo odlicna, pa losa..

Treba tu inspekcija da radi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2357 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Sve je to do ljudi. 

Meni je crkao TAB u garanciji posle godinu dana. Nije nošen na proveru na 6 meseci. Kupio sam ga sa motorom u garanciji. Odneo u servis, oni ga ispitali. Kaze mi dečko što radi reklamacije-bateriju sam povratio, moze da radi, ali dacemo ti novu. Ne zelim da ti se negde na putu desi da crkne ponovo. Hvala lepo, molim lepo. 

Exide mi pre petnaest - dvadeset godina procurio na sastavu. Radi za deset, ali curi kiselina. Jos mesec dana u garanciji. Odnesem u Temerin u servis. Kaze gazda, nije nasa greska. Nije ni tvoja. Fabricka je. Evo ti nov i uzivaj. Taj novi crko odmah. Evo treći. Hvala lepo, molim lepo..... 

Nista te ne kosta da se zalis inspekciji... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Najgori moguci izbor za kupovinu akumulatora. Kupljena 2kom za dva razlicita automobila u razmaku od 1-2 meseca, modeli preporuceni od strane prodavca, 12meseci pre isteka garancije za oba crkla. Smisljali razne razloge da odbiju garanciju, duboko prazan, nevalja automobil, aovaj model nije za to vozilo, auto nije vozen itd…servisirali, punili ali posle 30+ dana akumulatori ne rade a zamene nema

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1299 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
52 minutes ago, Ivanmali said:

Najgori moguci izbor za kupovinu akumulatora. Kupljena 2kom za dva razlicita automobila u razmaku od 1-2 meseca, modeli preporuceni od strane prodavca, 12meseci pre isteka garancije za oba crkla. Smisljali razne razloge da odbiju garanciju, duboko prazan, nevalja automobil, aovaj model nije za to vozilo, auto nije vozen itd…servisirali, punili ali posle 30+ dana akumulatori ne rade a zamene nema

Kad ti prodavac ili kelner preporucuju nesto, ne veruj mnogo. Prvo se otarasavaju onog sto je lose.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja