Jump to content

Moto Zajednica

Oxtar Infinity-cizme

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Da, to je ta čizma, hvala na informaciji. Možeš li konkretno da napišeš u čemu je bio problem? Koža na TCX-u deluje kvalitetnije, ali mi se čini da ništa lošija nije ni na Vanucciju VTB5.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

held je udoban, mekan, prijatan za nositi, al sam siguran da u njemu noge kuvaju i vodonepropusnost je diskutabilna. koza iygleda osetljivija i kada ih obujes masivne su, teske,...

unutrasnjost je punjena nekim sundjerastim materijalima, a kod tcx-a toplotu i luftiranje su resili sa dobrim a tankim membranama.

to je neko moje vidjenje

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Može da se desi da nije od iste generacije modela. Held je izgleda imao stariju verziju ove čizme, jer sam video na Internetu i čizmu koja nosi isti naziv, a ima drugačiju petu.

 

Uzgred, pronašao sam u Italiji TCX Infinity za 179€. Nije mi bitna ta razlika u ceni, već što iz Italije imam ko će da mi donese, a iz Slovenije nemam.

 

http://www.valerisport.com/ITA/articolo.asp?codice=349

 

U toj prodavnici sam bio u januaru, ali eto, nisam gledao čizme :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Kako misliš lakše? Ne znam nikoga ko redovno putuje za Ljubljanu, a u Italiji me i tako čeka neka roba koju neko uskoro treba da mi donese. A drugar kod koga sam bio stanuje na 20-tak kilometara od ovog Valeri Sporta :moto3:

 

Eto, ako nekoga znaš ko će mi doneti iz Slovenije, neka zadrži povraćaj poreza, ja ću mu platiti koliko košta u TC Motoshopu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

uplati im preko deviznog, i nek ti posalje neko busom u bg. mozda ce cak i oni da ti posalju.

 

 

sad tek videh u predhodnom postu da ti vise odgovara itaija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • UruK Hai, 2083 postova
  • Lokacija: Bgd/Vozdovac
  • Motocikl: ADV

Cini mi se da se organizuje neka ekipa sa foruma koja ce posetiti TC motoshop krajem februra meseca... pale kolima iz Bg namenski do radnje i vracaju se ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Cini mi se da se organizuje neka ekipa sa foruma koja ce posetiti TC motoshop krajem februra meseca... pale kolima iz Bg namenski do radnje i vracaju se ....

Koja ekipa??? :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 215 postova
  • Lokacija: livno bih
  • Motocikl: xt600

Da, to je ta čizma, hvala na informaciji. Možeš li konkretno da napišeš u čemu je bio problem? Koža na TCX-u deluje kvalitetnije, ali mi se čini da ništa lošija nije ni na Vanucciju VTB5.

 

mislim da je on ove seguro nosio na offroad pa se nakon kratkog vremena odljepile

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1340 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

Ja i jos trojica idemo u subotu 26.2.za Ljubljanu....i vracamo se isti dan...

 

Iskreno meni nije problem da kupim bilo sta u toj prodavnici.

 

Problem je sledeci...kako sve to uneti u SRB.

 

Ja i jos jedan clan(MilosSani) idemo po odelo,cizme i jos neke sitnice...a druga dvojica manje...Vec je dovoljno...i vec rizicno...

 

Dosta njih me je kontaktiralo,da li moze ovo,ono...Opet kazem,nije problem...ali kako u SRB...

 

Jedino resenje po meni je da nadjemo nekoga u Osjeku(najblize granici),pa da deo robe ostavimo kod njega i naknadno odemo po istu...

 

Da li neko ima pametniji predlog????

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 263 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Nekad: BMW R50/5, Suzuki GSX 750 Inazuma; Yamaha xt 660 r; TDM 850; BMW R 1100 RT; sada: nemam.

A, ove? Izgledaju veoma slicno, samo ovaj POLO-TEX, koliko je on blizu kvaliteta GORE-TEX-a?!

post-3948-0-85533100-1298587958_thumb.jpg

 

Polo link

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Pa majku mu, nije valjda taj Gore-Tex, "sveto pismo"! Valjda je jos neko, u danasnje vreme, probao i uspeo da napravi istu takvu membranu?! :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Ljubljana - Slovenija
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-10RR, S-KTRC, KIBS, Performance - 2017

Ja i jos trojica idemo u subotu 26.2.za Ljubljanu....i vracamo se isti dan...

 

Dolazite sutra :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: KTM 1090 Adv R

Aćime, a Forma GT?

http://www.motoeshop.cz/obrazky/big_forma-gt.jpg

Ima ih u Markosu, u Novom Sadu, oko 160eu.

 

Što se tiče Oxtar/TCX Infinity čizme, u pravu je Kepo, povedi računa o veličini ako naručuješ, evo moje iskustvo sa tom čizmom (c/p iz druge teme):

 

"nosim Nike 45. Malo mi je širi prednji deo stopala, ne odgovaraju mi uži kalupi. Ne volim da mi je obuća velika. TCX Infinity sam uzeo 45 jer mi je 46 bio preveliki. 45 mi je bio taman, osim što su mi na levoj nozi prsti malo "udarali" u čizmu prilikom hodanja. Izvadio sam uložak koji je bio u čizmi, zamenio ga sa tanjim (i mekšim) i sada je sve savršeno.

 

Slična iskustva što se tiče kalupa naći ćeš i na netu (Advrider)."

 

2 Boki.64

 

I ja nešto sumnjam u baš toliku prednost Gore-texa nad drugim sličnim membranama, ipak kada su u pitanju čizme i rukavice, ne eksperimentišem, tada uzmem gore-tex, poželjno xcr, on najbolje diše od svih gore-tex materijala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: honda cb 500,puch 250sg,MAS175 1930, kawasaki klr 650,tomos tori, tomos mc 50,

Pozdrav kupio sam forma gt cizme i provereno ne pustaju vodu zastita sasvim dobra po mom misljenju a kad se kopca malo popusti sasvim solidna udobnost za setnju naravno ne neko dugo pesacenje ali recimo provesti par sati u njima van motora nije neki problem. Doduse kupio sam stariji model sa jednom kopcom kaisom na cicak i u gornjoj zoni cicak kao i na ovim na linku u svakom slucaju dobra kupovina po meni i veoma topla cizma a za leto ce mo videti kakvi su utisci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja