Jump to content

Moto Zajednica

Oxtar Infinity-cizme

Recommended Posts

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Imam ja poprilicno ;D iskustva sa njima!

Kupio ih u www.tc-motoshop.si a sada imaju i 20% popusta kako rece TomoB!

ima li zastupnik u Beogradu, gde bi moga da ih vidim i probam?

 

Ne znam stvarno za to.

Cizme su odlicne, nikada mi nisu bile mokre noge, osim kada sam gazio po potoku dubine preko kolena, pa usla odozgo. Kisnuo sam i po 3 dana u kontinuitetu, prolazio kroz potoke i nisu pustile. Udobne su, moze da se hoda u njima najnormalnije. Nude i pristojnu zastitu, i to sam probao. Ipak za sledecu turu kupujem kros cizme, koje nemaju kopromis sto se bezbednosti tice, mada to ti nije presudno ako ces pretezno korisiti ciznme za touring, a ne za off road.

 

  U potpunosti se slazem sa Danetom .  Kupio sam ove cizme u Singapuru i nosio ih  tri godine dok se nisu raspale . Testirao kroz vodu , kisu , blato i uvek je noga ostajala suva. Ako vam kazem da sam igrao i fudbal u njima shvaticete koliko su udobne . Cak i leti noga uziva , nema neprijatnog mirisa . Posto se famozna peta o kojoj govore Shejtan i Dane@ izlizala morao sam ih zameniti . Kupio sam Fox off road cizme tako da sada hodam kao robokap i placem za Oxtarom . Da vam ne govorim kakvi problemi nastaju ako vam se da izvinite prisere . Visoka cizma u kombinaciji sa protektorima u pantalonama omogucava mi nuzdu samo u stojecem stavu . Doduse vec sam se uvezbao sa normalnim wc soljama ali kada su u pitanju race solje citaj cucavci nema teoretske sanse .

  Opet zbog vozenja off-a sigurnost mojih lepih nogu mi je na prvom mestu pa sam se i privikao na sve . Ako ti je namena cizama sa za touring toplo ti preporucujem Oxtar infinity , sigurno neces pogresiti .

  Evo ti i poredjenje sa BMW savanom , pogledaj ovo jer mozes dobro upoznati ovu cizmu bez da je imas u rukama .

 

http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=69649

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Da vam ne govorim kakvi problemi nastaju ako vam se da izvinite prisere . Visoka cizma u kombinaciji sa protektorima u pantalonama omogucava mi nuzdu samo u stojecem stavu .

 

E moj Mikulanac, izgleda da tebi trebaju opanci oni izvrnuti da imas zasta da se u'vatis kad nuzdis :)

 

post-66-12879012810409_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd , Borča
  • Motocikl: TDM 900

Imam ja poprilicno ;D iskustva sa njima!

Kupio ih u www.tc-motoshop.si a sada imaju i 20% popusta kako rece TomoB!

ima li zastupnik u Beogradu, gde bi moga da ih vidim i probam?

 

Ne znam stvarno za to.

Cizme su odlicne, nikada mi nisu bile mokre noge, osim kada sam gazio po potoku dubine preko kolena, pa usla odozgo. Kisnuo sam i po 3 dana u kontinuitetu, prolazio kroz potoke i nisu pustile. Udobne su, moze da se hoda u njima najnormalnije. Nude i pristojnu zastitu, i to sam probao. Ipak za sledecu turu kupujem kros cizme, koje nemaju kopromis sto se bezbednosti tice, mada to ti nije presudno ako ces pretezno korisiti ciznme za touring, a ne za off road.

 

  U potpunosti se slazem sa Danetom .  Kupio sam ove cizme u Singapuru i nosio ih  tri godine dok se nisu raspale . Testirao kroz vodu , kisu , blato i uvek je noga ostajala suva. Ako vam kazem da sam igrao i fudbal u njima shvaticete koliko su udobne . Cak i leti noga uziva , nema neprijatnog mirisa . Posto se famozna peta o kojoj govore Shejtan i Dane@ izlizala morao sam ih zameniti . Kupio sam Fox off road cizme tako da sada hodam kao robokap i placem za Oxtarom . Da vam ne govorim kakvi problemi nastaju ako vam se da izvinite prisere . Visoka cizma u kombinaciji sa protektorima u pantalonama omogucava mi nuzdu samo u stojecem stavu . Doduse vec sam se uvezbao sa normalnim wc soljama ali kada su u pitanju race solje citaj cucavci nema teoretske sanse .

  Opet zbog vozenja off-a sigurnost mojih lepih nogu mi je na prvom mestu pa sam se i privikao na sve . Ako ti je namena cizama sa za touring toplo ti preporucujem Oxtar infinity , sigurno neces pogresiti .

  Evo ti i poredjenje sa BMW savanom , pogledaj ovo jer mozes dobro upoznati ovu cizmu bez da je imas u rukama .

 

http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=69649

 

Hvala na preporuci

uzimam ih obavezno:) svidjaju se i mojoj devojcici, tako da uzimam dva para:)

nasao sam ih preko Pola, proslogodisnja cena im je bila 200eur, sada cekam da mi jave novu cenu pa ih narucujem:)

kada stignu testiranje:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Hmmm......dosta povoljno....a cini mi se da su kvalitetnije od HELD-a...

 

http://www.tc-motoshop.si/si/oxtar-infinity-i3103.shtml

 

;)

 

Pa Gremlin ti je ostavio link i cena je 153 eura ako se ne varam

 

Jeste, samo 153 Eura na ponizenju. Meni samo fali neko ko ide u Sloveniju, ili dolazi u Beograd, a ne mrzi ga da ih pazari i donese i time zaradi nekoliko piva po izboru  ;D ;D ;D

 

;)

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Eto, uvazene kolege se slazu, sto i nije bilo tesko, kad pricamo kako jeste ;D

 

Gremline, ta prodavnica je odmah do autoputa, tako da je lako bilo kome ko prolazi tuda da ti kupi. To je u okviru onog njihovog BTC-a ili kako vec, ogroman trgovacka zona. Bukvalno 15 min posla a moze puno piva da se zaradi... Uzmes Gamin Zumo Deluxe, uneses adresu i nema glava da te boli ;D

 

A 153 eur ja DZABE za ove cizme. Jos ako moze i DDV da se povrati pa da izadje ispod 140 eur... Daj i meni 5 komada....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Eto, uvazene kolege se slazu, sto i nije bilo tesko, kad pricamo kako jeste ;D

 

Gremline, ta prodavnica je odmah do autoputa, tako da je lako bilo kome ko prolazi tuda da ti kupi. To je u okviru onog njihovog BTC-a ili kako vec, ogroman trgovacka zona. Bukvalno 15 min posla a moze puno piva da se zaradi... Uzmes Gamin Zumo Deluxe, uneses adresu i nema glava da te boli ;D

 

A 153 eur ja DZABE za ove cizme. Jos ako moze i DDV da se povrati pa da izadje ispod 140 eur... Daj i meni 5 komada....

 

Dane@ , Saljem ti PP za par minuta...

 

;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Ja veceras popio 3 piva za dzabe! Castio me jedan drugar, pa da vidimo sad dal sme to i da prizna ;D

 

A jel ima HELD cizme ?

 

;D ;D ;D

 

Ima, al te mu ostale kuci, dosao u nekim sa visokim petama ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Ja veceras popio 3 piva za dzabe! Castio me jedan drugar, pa da vidimo sad dal sme to i da prizna ;D

 

A jel ima HELD cizme ?

 

;D ;D ;D

 

Ima, al te mu ostale kuci, dosao u nekim sa visokim petama ;D

 

Hihihihihihihihihihi....

 

Bio si u pravu, ima dva modela Gore-Tex i obicne....Ove TCX Infinity su kod brace Slovenaca 175 Euroa....

 

http://www.tc-motoshop.si/si/tcx-infinity-gore-tex-i3134.shtml

 

jedino me hebe dostava, poslao sam im e-mail da vidim jel imaju neku "ideju"

 

;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Ja veceras popio 3 piva za dzabe! Castio me jedan drugar, pa da vidimo sad dal sme to i da prizna ;D

 

A jel ima HELD cizme ?

 

;D ;D ;D

 

Ima, al te mu ostale kuci, dosao u nekim sa visokim petama ;D

 

Hihihihihihihihihihi....

 

Bio si u pravu, ima dva modela Gore-Tex i obicne....Ove TCX Infinity su kod brace Slovenaca 175 Euroa....

 

http://www.tc-motoshop.si/si/tcx-infinity-gore-tex-i3134.shtml

 

jedino me hebe dostava, poslao sam im e-mail da vidim jel imaju neku "ideju"

 

;D ;D ;D

 

  Gremline ajde kad dobijes ideju od Slovenaca za dostavu obavesti nas sta predlazu .

  Unapred hvala !!!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

 

Mikulanac, najbolje da po povratku s Tajlanda usput svratis do Slovenije i pokupis sve sta kome treba (napravis novu temu s pitanjem kom sta treba da donesem) i stavis u potpisu Don Mikulanac - Exoprt Import.  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Ja veceras popio 3 piva za dzabe! Castio me jedan drugar, pa da vidimo sad dal sme to i da prizna ;D

 

A jel ima HELD cizme ?

 

;D ;D ;D

 

Ima, al te mu ostale kuci, dosao u nekim sa visokim petama ;D

 

Hihihihihihihihihihi....

 

Bio si u pravu, ima dva modela Gore-Tex i obicne....Ove TCX Infinity su kod brace Slovenaca 175 Euroa....

 

http://www.tc-motoshop.si/si/tcx-infinity-gore-tex-i3134.shtml

 

jedino me hebe dostava, poslao sam im e-mail da vidim jel imaju neku "ideju"

 

;D ;D ;D

 

  Gremline ajde kad dobijes ideju od Slovenaca za dostavu obavesti nas sta predlazu .

  Unapred hvala !!!

 

 

 

Evo sta su mi dogovorili, poslao sam e-mail sinoc:

 

Bojan Oblak

to Rado, me

 

show details 9:39 AM (7 hours ago)

 

 

Reply

 

 

Poštovani

 

Mogučnost dostave za Srbiju postoji  poštom ili DHL-om. Imamo TCX zastupstvo za Srbuju i tražimo dučane za prodaju u Srbiji.

Ako znate za koje dobre dučane u Srbiji, koje interesuje prodaja TCX čizama, javite nam kontakt.

 

 

Lep pozdrav

 

 

Bojan Oblak

Vodja prodaje

TC Motoshop d.o.o.

Leskoškova 12

1000 Ljubljana

tel. 01 524 00 80

bojan@tc-motoshop.si

 

 

 

 

 

From: Srdjan Ilic [mailto:silic.gremlin@gmail.com]

Sent: Tuesday, December 09, 2008 11:12 PM

To: Rado Karlatec

Subject: TCX Infinity

 

 

 

Postovani,

 

Zaintersovan sam za kupovinu cizama iz vase ponude sa internet sajta:

 

http://www.tc-motoshop.si/si/tcx-infinity-gore-tex-i3134.shtml

 

Interesuje me da li primate uplate iz Srbije, i da li postoji nekakva mogucnost dostave u Srbiju (ne postom ili DHL-om),  te da li imate zastupstvo u Srbiji gde bi se kupovina mogla realizovati.

 

U Srbiji je veliko interesovanje za vasu ponuda sa interneta,

 

Pozdrav,

 

Srdjan Ilic,

 

+381-63-225882

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

  Ma Johann i Gremlin radnju po pola a Dane@ i ja profit po pola , jbg najvise nahvalismo cizme red da nesto i zaradimo a da nije pivo  ;D :D!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Ja mislim da  ti i  Dane@  treba budete isplaceni VATIKANSKOM VODOM* u stopostotnom iznosu profita.

 

A ja i Gremlin ( Stiven Spilberg mu dodje neki rod) ce pare da podelimo.

 

 

 

 

 

 

 

 

  * Vatikanska voda- Kad u obligacionim odnosima jedna strana kaze drugoj bice vam placeno Vatikanskom vodom to znaci Bog ti platio !.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Ovako stoje stvari sa cizmama Oxtar Infinity i TCX Infinity:

 

Zvao sam malopre radnju u Sloveniji http://www.tc-motoshop.si/si/

 

Oxtar Infinity imaju samo broj 38 sto im je ostalo i one sa 30 % popusta kostaju 153 Eura

http://www.tc-motoshop.si/si/oxtar-infinity-i2437.shtml

 

TCX Infinity su isto sto i Oxtar Infinity,  posto je fima u medjuvremenu promenila ime. Za TCX Infinity imaju sve brojeve, ali samo na ceo broj (nema na pola) i one kostaju 175 Eura.

 

http://www.tc-motoshop.si/si/tcx-infinity-gore-tex-i3134.shtml

 

;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja