Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX-R 600 K1-K3 iskustva?

Recommended Posts

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Kosovska Mitorvica
  • Motocikl: Yamaha YZF R125

Pozdrav društvo.

Kao što naslov kaže u dilemi sam da li da uzimam Suzuki GSXR600 01-03g.

Interesuju me misljenja i iskustva ko je imao sa navedenim modelom motora.

Trazim već duže vreme da kupim motor, međutim imam samo A2 kategoriju pa izbor nije veliki sobzirom da tražim isklučivo sportaka. Naišao sam na jednog Suzukija koji se vodi na 35kw, izgleda mi okej po slikama pa treba da idem uskoro da ga pogledam. Cena mu je 2300e pa mi takođe trebaju i saveti da li je to privhatljiva cena ako je u dobrom stanju, jel pametno uzimati ili se strpeti do sledećeg leta kada uzmem punu A kategoriju.

 

Kakav je motor generalno za održavanje, pouzdanost, potrošnja, na šta treba obratiti pažnju prilikom kupovine itd...

 

Svaki savet bi mi dobro došao unapred hvalaa! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: Suzuki GSXR

Posedujem takav iz opisa već 12 godina. To ti vec govori da je motor fenomenalan. Odrzavanje nije skupo, nema neke urođene bolesti kao pojedini modeli, potrosnja od 5-10l /100km zavisi od stila voznje, itd. Slobodno uzimaj ako je u dobrom stanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Zabalj
  • Motocikl: Beverly 250 S

I ja sam u potrazi za motorom iz opisa. K1-K3 nisu karburatori? Da li ima neko iz okoline Lazarevca ko bi bio voljan da pogleda motor i da mi javi utiske? Imam 200 km u jednom pravcu, pa da ne dolazim dzabe na ovu skupocu...

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vatrena Ostrica
Pre 1 sat, buckoM je napisao:

I ja sam u potrazi za motorom iz opisa. K1-K3 nisu karburatori? Da li ima neko iz okoline Lazarevca ko bi bio voljan da pogleda motor i da mi javi utiske? Imam 200 km u jednom pravcu, pa da ne dolazim dzabe na ovu skupocu...

A taj sto gleda umesto tebe sta treba da kaze vlasniku? Dosao sam da pogledam motor umesto nekog lika sa foruma jer mu skupo da bije 200km u jednom pravcu. Smesan si druze. Kupujes motor od par hiljada evra a zalis se na skupocu. Drzi se tog Beverly-ja moj ti je savet i onako nije preporucljivo sa skutera na sportski motor od 600 kubika. 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja