Jump to content

Moto Zajednica

Dogovori, planovi, predlozi....

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 503 postova
  • Lokacija: Staro Petrovo Selo, Hrvatska

Bezpotrebno komplikovanje.Prosto i jednostavno: odabere se datum, odemo u Cacak, Cacani nas sacekaju, i odvedu na lokaciju. Pa to je samo za jedno nocenje, kakvi kampovi livade itd. "Defile" nema tu nikakvog defilea, vec grupa motora koja uredno ide svojim putem. Sve sto je vise od 5 vozila moze se nazvati nekakvim defileom.

Elem Cacani odaberite i recite gde idemo. a MART niko nije pominjao vec polovina MAJA je predlozena.

 

Drug MZ je prešetao više susreta nego što sam ja čarapa promijenio, znači čovjek zna šta priča. Potpisujem svaku njegovu riječ.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Čačak City
  • Motocikl: Suzuki Gz 250 Marauder

Ja ne bi ovo mnogo razvlačio, ni vremenski a ni kilometarski.

Ideja ima mnogo, po meni bi se zadržao na Ovčar Banju ili Kamenicu ako bude izabrana baza kod Drumskog lisca.

Sve je to lepo i Divčibare i Ravna Gora i Knić i Savinac i Borač ...

ali bi po meni mnogo iskomplikovalo stvar.

Jedan Srbin - dve stranke, svako svoje mišljenje, svako vuče na neku stranu.

( Djogani i Mile Kitic 2007 - Cetiri strane sveta :)

 

Ako bi to bilo u Ovčar Banji (ja baš zapeo za Banju, )

ima desetak lepih izleta unaokolo a sve po nekoliko kilometara.

Što reče Vuja - ko hoće da sedi i cirka može po vasceli dan,

a ko voli izlete to je opet blizu, tako da bude opuštena varijanta,

i da budemo uvek u blizini jedni drugih, ko kvočka i pilići.

 

A ako ima individualaca, ili se nekom ne svidi, hoće dalje, ili na drugu stranu,

vozi Miško.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZX 750

ma ja sam mislio ne obavezujuci defile shto bi  ja predlozio  da sa kablara dodjemo do brane , u manculu na pice pa da odemo u logor :)

a za tzv Logor bih predlozio Moravu  pre nego Kamenicu... ja cu ovih dana u izvidnicu pa cu da vam javim... i da slikam ponudjena mesta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Razumeli smo te Dule i verovatno će to i biti što si predložio ali je korisno da se okupimo na lokalitetu, ulogorujemo pa da se tada dogovorimo šta dalje radimo. To nam je potvrdilo i iskustvo od prošlog susreta, iako smo se dogovorili kada se i gde nalazimo svi su stigli u različito vreme a ja sam zbog kvara na motoru kasnio satima pa su me prijatelji iz kluba dopratili do lokaliteta.

 

Mene je stvarno sramota što toliko slabo poznajem taj kraj pa mi je sve pomenuto u glavi daleko, nemam sliku, neznam šta ima tamo...

 

Ali i ne moram da znam, Ovčar Banja je dobra da se iz nje deluje u svim pravcima a domaćini hvala Bogu znaju gde je šta pa ćemo videti šta dalje kada se skupimo.

 

Ljudi, da glasamo.

 

Ko je za Ovčar Banju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Rano je za glasanje, pa ima jos cetri ipo meseca do tad. U medjuvremenu cu i ja ici za Cacak, Pa cu videti sa Vujom i Duletom da obidjem teren, odaberemo par lokacija, islikamo, okacimo ovde, pa onda birajte i glasajte !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 238 postova
  • Lokacija: Paracin

Sto se mene tice sve prepustam Vuji032 lokaciju,datum,vreme i sve sto je vezano za to.

Moje (nase ;D) je samo dal ocemo,mozemo da idemo i da pomognemo koliko mozemo u organizaciji.

 

2 DuleSlash

Brate izadji malo iz tog kluba kraj morave ;D kad god se nesto dogovaramo ti si uvek bio zapeo za klub.

Ima lepsih lokacija od kluba,okolina Cacka je lepa i nama nepoznata ;D pomogni vuji oko organizacije ostalo ce mo lako ;D

Nemam nista protiv toga da svratimo do kluba,al malo ga pretera sa njim ;D ;D ;D Ja bih vise voleo da nas neko doceka isperd Cacka pa onda da nas odvede do kluba na kaficu da malko odmorimo od puta.Pa onda pravac ovcar banja ;D ;D na taj nacin imamo vise vremena da svrljamo po okolini ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

  Rano je za glasanje, pa ima jos cetri ipo meseca do tad. U medjuvremenu cu i ja ici za Cacak, Pa cu videti sa Vujom i Duletom da obidjem teren, odaberemo par lokacija, islikamo, okacimo ovde, pa onda birajte i glasajte !

 

Plan je dobar, sigurno vodi do rešenja samo termin bi trebao da se zna što pre kako bi ljudi planirali vreme i obaveze.

 

Glasanje sam predložio da bi što ranije imali tačan datum i lokalitet, hteo sam da se informacija o našemo drugom skupu nađe na naslovnoj sajta ili u okviru dešavanja vezanih za Asocijaciju, neznam još tačno jer je u planu novi dizajn i sajta i foruma uz neka poboljšanja... Ali treba da uđe u kalendar Asocijacije svakako, neka se zna.

 

I sada bi trebalo da nas bude što više sa MZ-ima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX Blackbird SUZUKI DR 800 BIG, Yamaha DT125MX, Yamaha TZR 125

Pa da se i ja ukljucim u raspravu ( a moj saputnik se slaze sa svim, nema izbora :-)  ).

Lokacija Ovcar Banje je fenomenalna i planinarski dom i manastiri i mesta pored vode medjutim Ibarska je malo zeznuta za neiskusne vozace.

Ne bi trebalo da prekidamo tradiciju tako da jedva cekam da malo okopni pa da zujimo ( i dimimo ).

25. Januara, Nedelja,  je humanitarni koncert za Boleta pa se nadam da se vidimo tamo

i tamo mozemo detaljno da se dogovorimo u vezi lokacije.

Meni licno odgovara svaka tako da sta vecina usvoji ja se slazem.

Znaci moj glas ide za sve sto vecina odluci  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZX 750

a vi bi bash pored reke? imamo kablar ako ste za planinu... :D

Za lokaciju predlazem jezero u medjuvrshju... mesta za logor koliko god hocete...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 302 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1200ST

Izvinite sto se mesam ja bi vam predlozio kamp u Ovcar Banji imaju i bungalovi za nocenje i mnogo je lepo to bi Vuja032 trebao da zna ja sam prosle godine tu bio tri dana sa padobrancima imali smo okupljanje ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Izvinite sto se mesam ja bi vam predlozio kamp u Ovcar Banji imaju i bungalovi za nocenje i mnogo je lepo to bi Vuja032 trebao da zna ja sam prosle godine tu bio tri dana sa padobrancima imali smo okupljanje ...

 

Moram da priznam da mi se ti bungalovi sviđaju. Prošli put sam bio ukočen a Turbopeđa, moj cimer u Joskinom šatoru, tvrdi da sam kukao i jaukao celu noć.

 

Jal' to ovaj drugi Dukijev link:

 

http://www.camps-serbia.com/sr/index.php?option=com_content&task=view&id=44&Itemid=26

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 302 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1200ST

Izvinite sto se mesam ja bi vam predlozio kamp u Ovcar Banji imaju i bungalovi za nocenje i mnogo je lepo to bi Vuja032 trebao da zna ja sam prosle godine tu bio tri dana sa padobrancima imali smo okupljanje ...

 

Moram da priznam da mi se ti bungalovi sviđaju. Prošli put sam bio ukočen a Turbopeđa, moj cimer u Joskinom šatoru, tvrdi da sam kukao i jaukao celu noć.

 

Jal' to ovaj drugi Dukijev link:

 

http://www.camps-serbia.com/sr/index.php?option=com_content&task=view&id=44&Itemid=26

 

 

Jeste Vujo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ja bih molio da se izjašnjavamo. Period kada mi idemo nije ubistvena turistička sezona pa je mala šansa da ćemo mi nekome ili neko nama smetati.

 

Na kraju krajeva, možemo da skupimo pare ranije pa da neko od Čačana uplati što nam daje pravo da izaberemo mesto.

 

Hmm, mi ćemo sigurno ubiti neku životinju čiji ćemo leš pojesti čim ga Duki skine sa ražnja samo neznam da li će nam to u kampu dozvoliti? Ne mislim na ubistvo, to će već biti rešeno, nego na ražanj ali onako diskretno, pored roštilja.  ;D

 

Ljudi, kakvo je mišljenje, da li vam se dopada ovaj kamp? Ako smo ZA, da uđemo u pregovore sa menadžmentom. Ako nismo da tražimo dalje mada eto, Duki je napravio neku selekciju i ja nevidim šta kampu fali, ima sve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

Nemojte da idete, a da me ne zovete, ahahahaha.

Sve ozelenelo, sunce, nigde oblacka, suvi putevi, pejzazi, drugari, motori, reka,a moze i jezero,  cvrkut ptica, poneki manastir, u jbt, gde god je, super je.........(p.s. bolje reka, ma recica, ide, krece se, vuce, nosi, pomera, zivot donosi........)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

A ti bi TS Chopper mogao da vidiš da dovedeš ''dedu'' DKW-a, ovom prilikom treba da imamo ne samo što više MZ-a nego i što više vrsta.

 

Pa gde će da budu izloženi ako ne na MZ Skupu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Pa naravno.Retko putujem bez DKW-a pred sobom (samo mi to malo smeta jer dimi kao gradska toplana kada koristi ugalj). E taj maj mi je malo zbrkan, ali valjda cu nesto uklopiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZX 750

evo moj plan.... sastanak na gradskom trgu (tu se svi mozemo naci)

onda voznja do mancule , shto je blizu, tamo prozborimo i popijemo koju i odmorimo se, a onda idemo na jezero u Medjuvshju (blizu ovchar banje)

ali vas ja vodim slabo-prometnim putem kroz lepe tunele pored kamenice...

tamo se ulogorimo i onda malo kasnije zapalimo za kablar odakle je onaj pogled gde se vidi cela klisura...

posle mozemo i da malo obidjemo i manastire i onda se opet vracamo u logori tu zapocinjemo zajebanciju ;D ...

pa razmishljam o tome da donesem i gitaricu, a ako treba i josh nekog ko zna da je svira pa da se lepo zabavimo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja