Jump to content

Moto Zajednica

Dogovori, planovi, predlozi....

Recommended Posts

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Ne spada u ovu temu,ali jos sam pod utiskom!Vracali smo se iz Sente,sreca pa sam poslusao meteorologe pa smo otisli kolima!U Backom Petrovom Selu nas stigne oluja,ali takva,da ja jos ovakvu nisam doziveo!!Bandere iscupane.po asfaltu grane sa drveca,i to ne samo one sitne,nego i one dosta deblje,vetar duva kisa pljusti da brisac ne moze da obrise,a tek munje!!Nestala struja u naselju,mrak...idemo 10 na sat,slalom kroz grane,a negde i oborene krosnje drveca na putu.Uzas!!!A hteo sam da idem motorom,sreca pa sam jednom poslusao prognozu....

Jadni oni ljudi na skupu u Senti,ide tacno prema njima...

Ovde u Temerinu je mnogo mirnije,jedva da se vidi neki trag od jakog vetra,poneko lisce i grancice po asfaltu.A samo je 16km od Gradista.

Sorry za off,morao sam.

Ali je ovo mozda i u neku ruku dobro,-danas se oluja izduvala,pa za vikend  nece moci da skupi snage :)

Drugari,zelimo vam lepo druzenje,suncano i toplo vreme, i srecan put!

Lepo se provedite!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Picasoo zakasni ti slobodno, mi ćemo se obradovati kao da nisi. :)

 

 

A sta cu sa nedeljom, radim i u nedelju!!

 

 

[move]SRECAN PUT MZ-EJASI i ostali[/move]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 437 postova
  • Lokacija: Čačak City
  • Motocikl: Suzuki Gz 250 Marauder

Nocas malte-ne uopste nisam spavao, kosmarno sam se prevrtao, kao da sam na raznju :)

Razmisljao sam o vremenu, i da svi stignu bezbedno, bez problema i kvarova u Cacak (O.Banju)

Malo imam i tremu, da li cete biti zadovoljni i da li ce skup uspeti, jer smo ja i SasaMajstor (izmedju ostalih)

predlozili da to bude Ovcar Banja - odnosno Auto kamp.

 

Jos jednom srecan put i dobrodosli!

Sto bi rekao Bora Corba - ZA CACAK!

http://www.youtube.com/watch?v=8tyNfp67GkY

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Vreme Idealno!! Ima prokuvamo po ovoj vrucini!! Ohladite nesto , makar i neku hladovinu pod drvetom!! :) :)

Nego jeli tamo hladno noćom??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Jupi-pupi!!!

 

Obrenovacki klan krece u 9h,samo jos nismo resili kuda cemo. Mozda odemo preko Divcibara pa pravo u kamp,jer nam onda ne odgovara da se vracamo na kruzni tok. Ali u svakom slucaju se cujemo telefonima!

 

Srecan put svima i vidimo se uskoro!!!!!!  :)  :)  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 302 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1200ST

Vreme Idealno!! Ima prokuvamo po ovoj vrucini!! Ohladite nesto , makar i neku hladovinu pod drvetom!! :) :)

Nego jeli tamo hladno noćom??

 

Jeste malo je svezije inace hladovine ima dosta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Svratise do mene na poslu MZ i Kataran (da mi udaraju zazubice  :D :D), spremni za polazak i...odoseeeeee!!!

post-2435-12879034083454_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 1995, Cagiva Mito 125 1992-na prodaju

Drugari nadam se da niste pokisli, ja sam danas od Pozege do Cacka po kisi ceo put vozio.

A sto se tice druzenja, ostao sam bez teksta, bilo je odlicno. Nadam se da cemo se opet ovako sastati i zabavljati kao juce. Upoznao sam Vuju, Zverinjaka, Turbopedju, i jossss mnoooogo ljudi. Mlada MZ ekipa mi je pravila drustvo svo vreme i puno im hvala. Svi su bili bas extra drustveni. Sukob sa babom oko korpe je bio jedina nezgoda, pomalo smesna :)

Jos kad se setim gazdu kampa na onom motorcicu, hahaha, to se ne zaboravlja  ;D

Nisam mogao da verujem ocima da su dva momka dosli iz Novog Sada sa APN6, to mi je stavilo jedan veliki osmeh na lice koji se nije skidao do odlaska.

Nazalost morao sam ranije da napustim ekipu i da odem u Pozegu ali sta da se radi, morao sam.

Ljudi, svaka vam cast svima i nadam se da cemo ovo opet ponoviti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Privremeno zaključavam ovu temu da bi omogućili novoj da raste.

 

Naravno, najveći naš događaj tokom sezone je skup MZ Svet-a pa molim sve koji imaju fotografije da ih tamo postave.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Ma ima da utihnu ;D

U pecenju prasaca smo se pokazali i dokazali ali jaganjci,treba se i tu oprobati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

E,pa posto je otkljucana teme, gde bi mogli sledeci skup da pravimo? Ima li neko ideju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Odlicna ideja ali mislim da je malo teze ostvariva (barem za sada) vecina clanova je sputana ili novcem ili tehnickim stanjem vozila ili obe varijante. Ja cvrsto verujem da ce se jednom i to desiti. Sto se tice tebe, skoro sam siguran da ces ti ove godine otici na more MZ-om.

Ja sam za neku kracu turu.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Sada se dogovaramo o npr. žurci, izletu, roštilju ili kako god nazvali ovo nezvanično okupljanje.

 

Sada nije zvaničan skup Asocijacije pa su svi predlozi na stolu: kuće, placevi, vikendice i sl. mada, moram priznati da mi je padalo na pamet prošlogodišnje zvanično mesto okupljanja.

 

Nema žurbe, izdogovaraćemo se sigurno da se na nezvaničnom okupljanju vidimo bar još jednom tokom ove sezone.

 

Ljudi, u koji ćemo kraj? ???

 

Da podsetim na osnovne ideje prilikom izbora lokacije: da ima šume, da je priroda u što većoj meri netaknuta, da je voda u neposrednoj blizini, poželjan je izbor za spavanje jer nemaju svi šatore (a ja vala ne želim da spavam u šatoru  >:(), da su cene ŠTO NIŽE kako dolazak ne bi bio veliki izdatak za sve nas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Proslogodisnja lokacija i meni odgovara, mada se secam i onog Dukijevog putopisa po onim sumama kuda se vozio. Mozda bi mogli negde u Vojvodini na Fruskoj gori, ili mozda u kampu u Beloj Crkvi na jezeru.  Takodje i u okolini Nisa ima lepih destinacija. Cini mi se dda hotel; " Trem " na staroj planini nije bio skup ( nekad ).  Eto pomenuo sam neka mesta, a i drugi nek daju predloge !

  Mozda videti sa Kepom iz Kosjerica. Bese pre par nedelja voznjica " Africa twin vs Supertenera " . Mislim da su tamo pominjali neki smestaj u seoskom turizmu !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja