Jump to content

Moto Zajednica

Dogovori, planovi, predlozi....

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 772 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

S` obzirom na ponudjene predloge vidim ja da cu i stap za pecanje morati da ponesem.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Sve što je rečeno o tom Arkanju mi lepo zvuči jedino što poima nemam gde je a po Google mapi vidim samo oranice pa mi ništa nije jasno.

 

Pecaroši ne smetaju, kad u Ovčar banji nismo smetali kamperima, porodičnim ljudima, teško da ćemo i ovima.

 

Mada je neko mrdno' vanglu, 'ajd nek prizna ko je, sada je ionako već njegova pa može mirno da ispušta ulje.  ;D

 

Tuševi su poželjni ali nisu obavezni. I čučavci su OK, samo da postoji WC a nadam se da je uredan ako je kamp privatan.

Voda ako je pitka to što je bunarska nema veze. PRIKOLICE-SJAJNO!  ;D

 

Pa nemože baš sve, i uz granicu i Hayat.

 

To sa ribom je dobra fora, možda bi mogla da padne riba umesto roštilja a pre krmetine.  ???

 

Ima raznih stranaca sa nama čudnim navikama ali smo i mi njima verovatno čudni. Pre neki dan smo imali Upravni Odbor Asocijacije sa temom analize finansijskog stanja Relija. Tu čujem da se neznam koliko lepinja sa kajmakom na Zlatiboru bacilo. :o

Slovenci zamolili za paštete, kajmak je masan, znaju oni šta je to i od čega se pravi...

(molim bez komentara  ::) )

 

E sad, možemo mi da se čudimo koliko hoćemo ali ljudi imaju svoje navike, možda bi ribu, možda bi riblju čorbu a krmad kad Duki dovati nožekanjom ne verujem da neće.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

   Evo vam slika gde se Arkanj nalazi.  Sve sam napisao gde je sta, sad izvinte na rukopisu, i sa olovkom mi je los, al ovo pisanje sa misom je uzas, al bar znate gde je sta.  Dakle odete na Google earth, ukucate " Kovilj " i kad dobijete sliku , malo se spustite, uvecate sliku i onda ce vam se ovde gde sam obelezio pojaviti kockice. Stanete misem na kockicu, kliknete i izadje vam slika same lokacije.

  Sto se pecanja tice, stapove mozete da ponesete, al kolko sam upoznat za Arkanj treba posebna dozvola, ne znam kolika je cena iste, a i pitanje je da li ce riba raditi tad kad bi mi bili tamo. U svakom slucaju - ako carda radi, oni ce imati ribu.  Na kupanje kod carde zaboravite, jer ipak tu ima dosta pecarosa.

 

dm8f4p.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

King, hvala od sveg srca!  :)

 

Samo mi telefon treba, telefon od gazde pa da ga napednem. ;D

 

Što pre dobijem telefon, pre ćemo znati.  ;)

 

Pa nije bre ovo za džabe, plaćamo mi pa i biramo, kome šta nije jasno neka trpi ...  ;D

 

Ipak, pozvao bih da utanačim termin pa sad o tome pričamo:

 

KOJI JE DATUM SKUPA?

 

(telefon gazde očekujem, dok dogovori traju ja se pogađam ;) )

 

Ali brzo, da vidimo dal' ide ili ne, ako je NE da idemo dalje..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 800 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Duki,ovo sa Belom crkvom mnogo je lepo.Meni se tamo jako sviđa.Bio sam u oba kampa,stim što privatni (bliže Beogradu) ne iznajmljuje prikolice.Mislim da "državni" to radi.

Sto se tice " Zelenog Dvora " To je mesto na kome masta postaje stvarnost,i tamo sam čest gost kod Save i Sneže.Tamo je raj za opuštanje i za dobar provod.Najzanimljivije je što nikad ne znaš koliko ćeš ostati.Zavisi od društva koje se skupi.Odlazio sam kući svaki put u ranu zoru.Uz gitaru i društvo veselo za pesmu... Često sam viđao ljude na ljutim zverima iz Vršca da se skuplaju tu.Mislim da bi ova lokacija bila kao prstom u pekmez,ali nisam o njoj pisao jer se nalazi na kontra stanu od početne ideje.Imam i slika sa ovih lokacija,mada mislim da je dati link objasnio sve.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Sto se tice Bele Crkve, Mesto je perfektno. Meni se vise dopada ovaj drzavni kamp jer hladovine ima mnogo vise ( kamp je u sumici ). U privatnom sam bio na moto skupu, ali sam spavao u drzavnom. Navijam za Belu Crkvu, jer sam u njoj rodjen, ali je on suprotan od osnovne ideje ( zapadni deo Vojvodine - Backa ) .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Meni je sve jedno, Srem, Banat ili Backa.

Meni bi po naj vise odgovarao neki datum u drugoj polovini bilo kog meseca :D Mada ja sam za MAJ ono da bude tradicionalno!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Šta da se radi, ne moramo da se zalepimo za Bačku po svaku cenu, koji kilometar više ali bar uslovi da budu OK.

 

Da li mislite na kampove oko Belocrkvanskih jezera ili nešto drugo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

da li bi smo mogli u diskusiju da ukljucimo i nekog od gostiju.

Mozda im je neko mesto ostalo u lepom secanju.

 

Predlog je pametan ali su nam samo Miha i Svakak redovni iz HR. Ostale nismo ni zvali niti postoji kontakt, to treba da uradimo kad budemo znali gde ih zovemo, kada i kako.

 

Prvi je put, nema iskustava od ranije, učimo se u hodu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Tu je sada i Kle iz Slovenije, pa sam ja da se desavanje desi negde u Sremu  . Nekako je svima relativno blize nego li Bela Crkva tj Backa, Moze i taj Banat

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 381 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Suzuki GS500E

Možete skup organizovati i u Bačkom Bregu (meni najdalje mesto u Srbiji) ja sam planirao da dođem,ako da Bog zdravlja meni i Plavoj Ptici eto mene!! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Jednog trenutka ćemo morati da presečemo i nađemo rešenje. Sreća je što se ne žurimo, MZ je na vreme krenuo...

 

Pitanje je: koja je najbolja lokacija što bliža severnoj granici sa što razvijenijom infrastrukturom?

 

Naravno, tekuća voda, šuma ili makar 'ladovina i ostali davno definisani uslovi se podrazumevaju...

 

King, šta kažu podaci, kakva je analitika u pogledu udaljenosti i konfora?

 

Ovaj put merimo udaljenost od granice a ne od svoje kuće. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Slucaj ni malo lak !!! Naj bi bilo kada bi odabir napravla ekipa iz Vojvodine, po bolje poznaju teren, moj predlog.

Znaci nadju najpodesnije lokacije u sva tri regiona , Banat, Backa i Srem, pa onda bacimo glasanje i to je to!

Po jedan kamp ili slicno iz svakog regiona .

Uslovi:

-Pristupacna cena

-infrastruktura

-koriscenje otvorenog plamena

-prikolice, bunglovi, moteli, jednom recju da ima kreveta.

A za jedan dan nece pocrkamo ako nema kupanja?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Dragica nam je u Zrenjaninu ali je ne bih dirao jer je trenutno sve nevažno u odnosu na Deda Mraz akciju koju ona tamo organizuje.

Iskreno, sramota me u sred ove gužve da potežem bilo koja druga pitanja, neumesno je.

 

Mi možemo da čačkamo i dalje, odaberemo nešto pa onda kontaktiramo Dragicu a ona neki lokalni klub jer oni ipak najbolje znaju.

 

Pa setite se koliko su puta Sasamajstor i Vujo032 išli za Ovčar banju iako smo imali sve informacije...

 

Međutim, mi treba da se odlučimo a onda će neko na terenu da nas pomogne, ima nas svuda i za to se ne sekiram, samo da vidimo GDE.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Polako nam dolazi vreme da se ova tema osveži. Posla ima dosta a vremena daleko manje nego što izgleda. Do Skupa od redovnih aktivnosti koje su u planu za ovu godinu imamo dva davanja krvi i poseta Sremčici za Uskrs.

 

Vanredne su prilike pa kad prođu praznici uslediće silno sastančenje Uprave oko razmatranja pitanja učešća ili organizacije protesta povodom visokih nameta. Oko toga će biti dosta posla jer nas neće niko osloboditi poreza tek tako pa se na veliku muku treba spremiti.

 

Da naš skup na kraju ne bi bio kolateralna šteta svih drugih planiranih ili neplaniranih aktivnosti trebalo bi malo da se ubrzamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja