Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Backpack i bisage za Afriku

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

Kao sto rekoh... kupujem Backpack i Bisage sa nosacima za Afriku Twin RD07..

 

e da, kupujem i Tank Torbu....

 

063/363-595

veve

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ne znam da li si pod bisagama mislio na bocne kofere ili na bocne torbe. Ukoliko je ovo drugo, preporucujem Louis 70 model, i istu takvu tank torbu (probano na Africi). I bocne torbe i tank torba kostaju u Louisu po 29.90e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Ne znam da li si pod bisagama mislio na bocne kofere ili na bocne torbe. Ukoliko je ovo drugo, preporucujem Louis 70 model, i istu takvu tank torbu (probano na Africi). I bocne torbe i tank torba kostaju u Louisu po 29.90e.

Ne bih ti preporucio ove bisagice,ako si uopste na platnene bisage mislio,zapremine su po 15 litara,na onolikoj africi izgledaju kao futrole za mobilni telefon!Moje misljenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R

Ako te interesuje ja prodajem Givi Maxia 52l+nosac(ploca) + adapter za Afriku (regulise nagib kofera) +Cycle Spirit tank torba , ne znam tacno koji model ali je najbolja od tog proizvodaca ,sve 160 e!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Ne znam da li si pod bisagama mislio na bocne kofere ili na bocne torbe. Ukoliko je ovo drugo, preporucujem Louis 70 model, i istu takvu tank torbu (probano na Africi). I bocne torbe i tank torba kostaju u Louisu po 29.90e.

 

Ima vec negde ova tema, svi su nahvalili tank-torku kao best buy, a nagrdili bisage kao potpuni promasaj.

 

Ja bih na Afriku ipak radije stavio kofere, ali ako si resio da ipak uzmes bisage vidi nesto od GIVI-ja.

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ima vec negde ova tema, svi su nahvalili tank-torku kao best buy, a nagrdili bisage kao potpuni promasaj.

 

Koliko sam pratio, Mrlja se zalio da su mu torbe prokisle, sto se meni nije dogodilo (za sada). Ostali su govorili o potencijalnom grebanju laka ispod torbi, sto se kod mene takodje nije dogodilo, a bile su mi na motoru skoro celo leto, na svakoj vecoj voznji. U funkcionalnom smislu nema problema sa njima, sasvim su OK. Ne vidim nikakav problem sa njima, sem sto hronicno nemam dovoljno mesta za dve osobe sa svim prtljagom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

Izvinjavam se sto nisam bio precizan. Mislio sam na bocne kofere i to neke od vecih. Mada kad razmislim treba imati i platnene torbe koje Lalajko spominje pa menjati po potrebi.

 

Lalajko hvala na informacijama...

 

GS...

aj mi pusti neku slicicu Back Pack-a  i Tank Torbe

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

Ako te interesuju GIVI E41N sa sifrom i kljucem 250e dva komada..

Ja ih imam na svom XX i to su najbolji koferi marke Givi..

post-1972-12879012162935_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Imas u Louis-u Moto Detail kofere 70E komad (42L) (trenutno... a znaju da budu i oko 50 kada je neka akcija) - sifra 10025915 --- znaci max 210eur za 3 komada (126L)

 

Ja koristim 2 ta kao bocne i isti takav kao top-case... stizu sa univerzalnim plocama za montazu koji mogu da se montiraju na svaki motor... treba samo napraviti konstrukciju t.j. nosace bocnih... a mozda to vec imas

 

U svakom slucaju ja sam vec preko 2 godine prezadovoljan tim koferima... lagani su, skidaju se iz jednog poteza, velike zapremine...

 

Moja jedina zamerka je da kada se "malo" vise natovare pa se teze zatvore ona jedna brava za zatvaranje kao da nije dosta pa mi se jednom ili dva puta desilo da mi je malo propustilo vodu na sastavu. Nije mi se nista pokvasilo zato sto ja inace preventivno sve pakujem u kese... a drugo resenje je ne preterivati sa pakovanjem.

 

PS - inace na plocama je utisnut logo SHAD

 

PS2 - prosle godine sam klizao na levom koferu joj na suzukiju... na koferu se vide ogrebotine od tucanika, ali to je sve!!! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R

 

 

 

 

GS...

aj mi pusti neku slicicu Back Pack-a  i Tank Torbe

 

 

Trenutno nemam slike , stavicu kasnije.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja