Jump to content

Moto Zajednica

8. Moto GP, Mugello, Italija 2022

Recommended Posts

  • Drug član, 2119 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW 1300 GS, Sherco SE 300 Factory

Propustio sam da su mi vadili tu plocicu pa stavljali novu... Jbg nije to masina, stavis, izvadis, vratis deo i cepaj :/ Njemu je ta ruka masakrirana nazalost

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6322 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Pošto je propao plan da se "proba" hoće li se ponovo spojiti Honda i krhko Markovo zdravlje...sada je već kristalno jasno da nastavak ove sezone može da izrodi samo nove probleme...i to još teže. Ako će već da ga opravljaju, trebalo bi da "odmori" do sledeće sezone. Da se, ako to zdravlje dozvoli, uvoza sa novitetima za 2023...i da proba opet...pa reklo bi se, poslednji put.

Iskreno se nadam, da če to da bude zadnje i za Puiga. Mnogi bolji od njega su batalili.

 

p.s. iskreno se nadam, da ga nisu nagovorili opet na neku krpež, pa da nastavi posle letnje pauze. Razumem sponzore i sve to...ali da ga jebem, ja sam sam sebi najdraži. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Koji je ovom istetoviranom u Moto2? Sinovac n'ume da uhvati ritam pa bog! Brz je, ume ali nema kontrole ni malo. Mali Pedro sad može i kruz-kontrol da uključi do kraja trke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
Akosta!:jee1:
Dečaku svaka, svaka ali SVAKA čast za zrelu i čistu vožnju danas! Bravo. A ostali, ko je pobeđivao, pobeđivao je. Sad će imati posla sa dečakom punim samopouzdanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 769 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

MM prva pobeda u 125 u mudjelu, Pedro Acosta prva pobeda u moto 2 u mugelu. MM je 2011 imao prve tri trke u moto2 nezavršene i kasnio je 80 i nešto poena za Bradlom. Tri trke pre kraja vodio je u šampionatu koji nije završio zbog pada u maleziji i povrede očnog živca, zbog greške redara. Inače uzeo bi titulu u ruki sezoni da ne bi tog malera. Nadam se da će Acosta uspeti da se umeša u borbu za titulu, al da izbegne maler Markeza.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1030 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

On je generalno opasan protivnik svakom. Svaki pad mu je škola. Vozi zrelo i izvlači maksimum iz svake situacije.

Da li će se umešati u borbu za titulu? Nije ni važno, ima vremena za sve. Sledeće godine sigurno.:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
Ih, ih, polako.
Nisam ni mislio da će sad redom da pobeđuje već je sad osetio i ultimativnu krv pa nema više čekanja, učenja, taktiziranja već samo napred i bez kalkulisanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

I na kraju Frančesko. Fabio goni klavijaturu za sve pare, izgleda da ipak nije kanturina. Čika Carmello sa Dorna daljinskim još jedan podijum Espargaru.

Promenio član mixa
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja