Jump to content

Moto Zajednica

Kina trio .

Recommended Posts

  • U prolazu, 13 postova

Pozdrav novi sam clan ovde , treba uskoro da polozim za 125 cc a hteo sam da pazarim nov motocikl .  Motor bi mi sluzio od kkuce do posla, po gradu kad treba da obavim nesto i jednom u mesec dana do Panceva, inace ja sam iz Vrsca.E sad meni je budzet ogranicen pa sam sveo na tri modela koja mi se svidjaju, a to su Peda Tek 125, Benelli Leoncino 125, i Zontes G125, ovaj poslednji sam gledao review gde su ga nazvalili i jedinu nejasnocu su imali zasto ima ogroman rezervoar od 20l kada je mali potrosac, mene zanima da li neko ima iskustva sa njima, kakvi su to motori i koliko su zastupljeni u Srbiji sto se servisa i delova tice ? Znam da i u tom cenovnom rangu Imam i Yamahu nmax i Hondu pcx, ali nekako vise volim scramblere . Hvala 

Tek250-web-png-1024x880-1.png

10.png

125g-brons-3.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 943 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Ako možeš da dobaciš do Benelija i Zontesa, ja bi išao na Beneli, čini mi se provereniji, mada i o Zontesu ne čujem ništa loše, stvar ukusa možda više. Sedi na jedan i drugi pa će ti se samo kazati, verovatno:-)

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

Nisam , ali planiram da idem do salona koji prodaje motore sva tri proizvodjaca , gledao sam review , za sva tri modela i sva tri nahvalise jedino kod Pede su rekli da ne moze u rang sa Benellijem i Zontesom jer su mnogo kvalitetnije uradjeni , ali ipak je pouzdan motor i izdrzljiv za razliku od pro xt 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 943 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Sticajem okolnosti bejah danas u prolazu pored jednog od pedinih dilera, lepo to izgleda na oko ali realno je manjkavo na dodir, a i na oko kad se sedne na motorče. Ako su pare problem i želiš novo, cepaj samo. Rekao bih iz do sad rečenog da i nisu baš, odnosno da možeš da priuštiš i stepenicu više. Tu lagano pusti srce da odluči, onaj koji ti se sviđa, u koji se zaljubiš, taj uzimaj i ne razmišljaj previše, prvi motor se kupuje jednom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja