Jump to content

Moto Zajednica

Sećanje na Nidžu-Preminuo je nas Nikola

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Zalosno i sta drugo reci.Ja imam sina pa me jako pogodio tekst u poruci OCA u ovoj temi....isplakah se sad i sta da napisem..nista pametno....Zao mi je Nikole ali  mi je zao i roditelja....Nikad srce vise nije celo..Samo otac zna kako mu je kad se otkine deo tela,deo dushe....... Nije trebalo da se desi.....Pocivaj u miru bajkeru.........

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Dani i noci prolaze a meni je sve teze i teze,plasim se da cu poludeti a nesmem Nidzo zbog tvojih sestrica.Kazu mi, pa Pero imas Natasu i Nataliju,da imam ih hvala Bogu,volim ih mnogo,ti znas da ih nisam nikada odvajao od tebe i necu,ali..da uvek je to ali!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Dvadesettri dana i noci je proslo od kako me je napustio MOJ Nidza a imao je samo dvadesettri godine!

Sine moj, uskoro cu i ja doci jer ne mogu bez tebe,mnogo mi nedostajes,nemam sa kim da pricam,da se vozim,da pijem pivo,da pravim planove....

mnogo te volim i cuvaj mi mesto pored sebe, moj dobri decko,moj andjele.

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Prodjose 30 najtuznijih dana i noci kako je preminuo moj sin Nikola,moj Nidza,moj Djole,moj Dzoni i Watspe kako su ga zvali drugari.Nidzo sine,dolazi Nova godina,drugi put nisi sa nama,onda kada si bio u vojsci i prvi put da neces biti sa nama za Bozic.Nisi fizicki sa nama ali jesi duhom i uvek ces biti,ti si nas andjeo cuvar.VOLJENI NIKADA NE UMIRU!

Cetrdesetodnevni pomen nasem Nidzi dacemo 08.01.2009.god. u 11 casova na groblju u Sopotu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Danas smo dali cetrdesetodnevni pomen nasem Nikoli,nasem Nidzi,sinu i bratu.Sine moj,vreme prolazi i polako shvatam da si otisao zauvek mada se jos uvek nadam da ces otvoriti vrata i uz onaj tvoj osmeh reci ``gde ste``.tesko je,tuga i samo tuga.Uvek smo sve planirali i dogovarali se ali ovo nismo,niko nije ni mogao da pretpostavi da ovo moze da se desi.

Zahvalio bih se svima sto su danas sa nama posetili vecnu kucu naseg Nikole a posebno nasoj braci bajkerima.

Cast mi je i zadovoljstvo sto sam imao takvog sina i mnogo mi je zao sto si kratko uzivao u zivotu a ja nisam dugo delio radost zivota sa tobom.Cini mi se da te sve vise i vise volim sine moj,pocivaj u miru i cuvaj mi mesto pored sebe.Ove ti slike salju tvoje sestre Natasa i Natalija,to su im slike iz telefona,mnogo im nedostaje njihov veliki brat.

 

vHgWu_img32071ns5.th.jpg

 

ex1uN_dsc03835sk3.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Ogromna tuga i duboka praznina,takav je osecaj kada otac izgubi sina jedinca.

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Sigurno da je to praznina u srcu koja se nikada nece popuniti, ako ista moze da pomogne, znajte da saosecamo sa vama iskreno iz srca, ja sam onaj dan kada se to desilo sedeo na poslu i plakao, tuga je to, kad mlad covek ode tek tako! Ogromna slika i uspomena koju vi najblizi nosite u svojim srcima, cini da njegov zivot na ovome svetu nije bio uzaludan! Nedajte da vas tuga pokopava, budite sto bolje mozete zbog njega!

 

Jos jednom, moje najiskrenije saucesce!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Hvala,nece nas tuga pokopati,to necemo dozvoliti zbog Nidze jer je on uvek zracio ogromnom energijom,uvek je bio nasmejan,spreman za akciju...kako je tesko pricati o detetu u proslom vremenu,uzas.Nije nas narod uzalud rekao``nedaj Boze nikome``! :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 669 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000VA

nemogu da verujem šta sam pročitao

 

neznam šta da napišem...

 

nisam poznavao čoveka ali mi je mnogo žao...

 

šta ti je život cccc

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Ovo je Nidzina slika iz juna prosle godine koju sam slucajno pronasao,tada je imao dugu kosu,nemojte mi zameriti,uspomene su sveze,sve je to jos tesko prihvatiti,ustvari,ja nikada i necu!

 

nAoHR_picture034co7.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Poceo sam nesto da pisem ali ne mogu,nemam  snage.

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free Rider, 126 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki En 500
- Vi ćete izgoreti brzo i beskorisno. Posle vas će ostati samo pepeo.

- Ako, znaće se bar da smo bili vatra! A iza vas će ostati balav trag kao iza puža.

 

                                                                                            Ivo Andrić - Znakovi pored puta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Pre dva dana sam upalio Nidzinu Hondu,jedva je upalila,nisam je palio od sahrane,cini mi se da nekako drugacije radi,kao da i ona tuguje,nije to onaj njen karakteristican brutalan zvuk,kao da oseca da to nije njen gazda,a i nije!E moj sine,stigao je i kofer i nosaci i pantalone,sve je spremno za planirano putovanje,samo TEBE NEMA,nema te da kazes, Djole gde se danas vozimo,nikada vise to necu cuti,ne mogu vise da pisem od suza! :'( :'( :'(  :'( :'( :'( :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Jos jedna tuzna,prazna nedelja,nedeljom je najgore jer se setim te proklete nedelje kada je Nidza otisao,otisao da se nikada ne vrati.

 

Umeo je nekada,u raspolozenju, da zapeva onu pesmu NEDELJA,voleo je tu pesmu a pricali smo mu da je bas tuzna ali kao da je osecao da ce otici u nedelju.

 

Tuga,bol i ogromna praznina.

 

Tuga u srcu,bol u dusi,praznina u zivotu,u kuci,u svemu.

 

Nikada te necemo prezaliti i zaboraviti sine nas. :'( :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja