Jump to content

Moto Zajednica

Akcija Deda Mraz Zrenjanin 2008

Recommended Posts

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Uhhh nesto me strecaju da cu morati vanredno da radim sutra, ali mislim da cu uspeti da se izvucem...

 

Cujemo se veceras Dragice, kada budem znao sve tacno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Mužlja, Zrenjanin, Vojvodina, Srbija
  • Motocikl: YAMAHA XJ900 iz 1983.

Ufff smrzli se ali smo pozvali decu iz MZ Mužlja i MZ Sava Kovačević. Baci pogled na TRAJKERE iz kraja na koje smo naleteli:

post-5170-12879014346541_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Evo ja se vratio upravo iz ZR... morao sam da zbrisem pre nego se spusti magla i krene da opasno pada temperatura...

 

Inace sam se smrzao kao piiiiiiiip, ali grejala me je pomisao na lepu akciju, pa sam izdrzao. Mogu vam reci da sam se prijatno iznenadio odzivom u ZR... ja cu biti prezadovoljan ako se u tom broju skupimo u NS!!! Momci i devojke iz ZR i okolnih naselja su odradili akciju bas kako prilici!!!

 

Bila mi je cast prisustvovati ovoj akciji... i naravno upoznati i licno, za sada, najlepsu seka mrazicu  ;). Nadam se da se vidimo uskoro ponovo i zelim vam da se akcija zavrsi isto ovako lepo kako je dosada trajala. Inace akcija se jos uvek odvija u okolnim naseljima.

 

Evo od mene i par slikica a Zrenjaninci ce vec postaviti ostale:

 

404.jpg

 

Fkgf5_dedamrazzrenjanin08004it8.jpg

 

Gib4d_dedamrazzrenjanin08007bb6.jpg

 

ym0HD_dedamrazzrenjanin08011pf6.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Evo i ja sam sada dosao. Prezadovoljan sam akcijom. Uskoro kacim i slike koje sam napravio. Steta sto mi je kamera otisla,imam samo nekoliko snimaka ispred 3 sesira,ali valjda je jos neko snimao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

I ja sam prezadovoljna kako je akcija prosla. Igor (bornslippy) je dobio zadatak od mene (to je kazna zato sto je bio najgori na pravljenju paketica) da vas obavesti o celoj akciji i postavi slike. Mislim da ce to uraditi u toku dana. Na Santosu ce biti pusten snimak vise puta,ali nisam sigurna tacno kad. Prosle godine su ga pustali danima. Ja cu u svakom slucaju ici do njih i uzeti materijal,pa cu vam narezati svima. To ce biti tek kad prikupim materijal od svih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

evo i par slika od mene :)...

 

8HlJj_84717594cc0.th.jpg

 

 

polako dolaze ljudi

 

404.jpg

 

 

T3Rjc_82957837eo5.th.jpg

 

 

driver023(boki), TITJA(Tihomir), i ja ;D

 

 

SmQpG_33018883os0.th.jpg

 

 

centar

XmTwj_22669410dy9.th.jpg

 

elwZC_14000519xb9.th.jpg

 

vljge_77410787sa0.th.jpg

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW F800GS

Pa evo da oglasim i ja kao najgori od sve dece.  ;D

Ja sam jos uvek pod utiscima,ali da napisem koji red

Mislim da je akcija prosla odlicno,bilo je i vise motora nego sto sam se nadao (oko 9h bilo je -5C),lep docek ispred "Tri Sesira",pice za zagrejavanje i polazak uz pokojeg pucaca (al' dobro sad).Lep defile do centra grada,uz gomilu ljudi koji su stajali pored puta,pozdravljali i slikali nas.Brzo smo stgli u centar i kad smo videli klince i nije nam bilo vise toliko hladno.Tu smo podelili paketice i slatkise iz dzepova.Po meni jedina zamerka sto nije bilo vise dece,ali to po meni nije bila nasa greska vec medija koji su mogli i malo vise da podrze akciju sa nekim najavama i sl.Posle jedno 20-ak minuta opet smo zajahali nase gvozdene irvase (bukvalno smo imali i jednog rogatog na celu kolone) i pravac bolnica,decije odeljenje.Bogami irvas na celu kolone mu je malo dao paprike,pa sam skoro ostao bez brade do tamo,ali bar smo brzo stigli.Tamo smo parkirali motore u krug bolnice i nas 10-ak (da ne bi pravili guzvu) otisli da damo deci poklone.Deca su potvrdila da su bila dobra cele godine pa je deda-mrazica odobrila dodelu paketica,a posle su i potvrdila da smo dobri deda-mrazovi pa smo mogli mirne duse da napustimo bolnicu.Sta da vam kazem za kraj mislim da ova akcija mora da postane i ostane tradicionalna u ovom gradu,a i u sto je moguce vise gradova.Da se ja pitam delio bi paketice bar jednom mesecno.Da ne duzim vise hvala svima koji su ucestvovali narocito Dragici na trudu oko organizacije,mom drajveru koji me je vozikao po gradu i Quasaaru koji se zaputio do Zrenjanina da uvelica nasu akciju.Da ne duzim vise evo nekih podataka i naravno slika.Oko organizacije akcije su pomogli moto klubovi Wrong Way i Road Flayers,a ucestvovali su jos i moto klubovi Muzlja,Panonski Vukovi,Tri Sesira i Underground.Napravljeno je oko 140 paketica od kojih je 40-ak podeljeno u bolnici.Da pomenem i opstinu Zrenjaninu koja je ucestvovala novcano i sa oko 30-ak paketica

Toliko od mene

Pozdrav

 

Ispred Tri Sesira

 

mUrBv_dscf20762904749fz5.jpg

 

jwrR6_dscf20772967195el2.jpg

 

OOUxY_dscf20843035464iw3.jpg

 

QO0nH_dscf20883172482dh5.jpg

 

404.jpg

 

6IGNQ_dscf20913325618qe8.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

sjajno, svaka cast!

Ne uspevam da se snadjem sa brojem motora na slikama ali cini mi se da ni ZR nije podbacio nikako ni u tom pogledu, bez obzira na znacajan minus na termometru.

 

Ocigledno je da je svake godine sve bolje i bolje i to nam je verovatno najveci podstrek da ignorisemo te silne "minuse" na termometrima i grejemo se decjim osmesima kad im odnesemo paketice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja