Jump to content

Moto Zajednica

Koju tank torbu posedujete?

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5497 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Nikakvu nazalost.Preporucite mi neku za Stroma i gde bi mogla u Beogradu da se uzme.

 

Imas malo gore iznad kako izgleda na mom Stromu, ali sam je uzeo u Italiji. Video sam da je Givi uveo neke nove torbe za motore poput Stroma, pa potrazi na njihovom site-u, a moze i Bagster-varijanta sa koznom navlakom na rezervoar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 235 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: VFR 800

Koja bi bila dobra za f650 posto mu je plasticni rezervoar? Ako neko ima ne bi skodio koji komentar!

Ima u Auneru ili Hein Gericke-u neka torba koja se lepi na vakuum.Kao sto se lepe oni privesci na staklo od kola,ako razumes sta hocu da ti kazem... :)

 

Imam oba kataloga, sad cu da bacim pogled. Samo kako li drze ti vakumski drzaci, to mi malo nesigurno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

IXS vecu za put i manju za grad kad je ne koristi kochamladji ;) kupljeno u B.S.Z Company ovde kod mene u Mirijevu. ne secam se cene ali sam jako zadovoljan. magneti drze (al bogami i grebu) dobro. uocenih nedostataka u kvalitetu nema.

 

is6oR_sta60086jb7.jpg

ivnvK_tanktorbaixs3129936il1.jpg

404.jpg

8ciZM_tanktorbaixsmala3084953el7.jpg

 

e da naknadno se setih jedne zamerke za ovu vecu. pregrada za mobilni tel/naocari ili sta vec otvara se tako da je otvor prema meni a to mu dodje na dole. kako mene ponekad poseti onaj nemac, mislim da se zove alchajmer ili tako nesto :D cesto mi se desi da stavim tel. i zaboravim da zatvorim. cim krenem tel mi je u najboljem slucaju u krilu. da je zip s druge strane, gornje, ne bi se to desavalo. sitnica, al mnogo znaci. dodje mi da pocnem da je postavljam obrnuto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Prvo sam imao neku iz 80-ih goidna koju sam poklonio coveku koji je nju ustvari kupio u ono vreme novu a ja sam je dobio uz motor.

Posle toga sam imao neku Cameron (bila extra, sve preporuke), sada trenutno imam neko najvece sranje u zivotu sto sam imao, govno iz Luisa, posle 2 voznje rajfeslus poceo da se odsiva, pa posle prosivanja drzala je jos dve voznje i na kraju drugar padne sa 20km/h i ona se pocepa, jebem ti takvu torbu. Nije bila skupa, cini mi se 40e u Luisu a ja je platio 50e ali dzaba kad ne kosta nicemu...

 

Sledeca koju cu da kupim je sigurno Held. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Prvo sam imao neku iz 80-ih goidna koju sam poklonio coveku koji je nju ustvari kupio u ono vreme novu a ja sam je dobio uz motor.

Posle toga sam imao neku Cameron (bila extra, sve preporuke), sada trenutno imam neko najvece sranje u zivotu sto sam imao, govno iz Luisa, posle 2 voznje rajfeslus poceo da se odsiva, pa posle prosivanja drzala je jos dve voznje i na kraju drugar padne sa 20km/h i ona se pocepa, jebem ti takvu torbu. Nije bila skupa, cini mi se 40e u Luisu a ja je platio 50e ali dzaba kad ne kosta nicemu...

 

Sledeca koju cu da kupim je sigurno Held. :)

 

Ima jedna radnja u Mladenovcu....  :D

 

 

 

Inache, koristim Givi prizvod vec 3 godine bez problema. Placena oko 100tinjak evara.

 

 

Slika:

post-141-12879012348781_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Znam  :D.

 

P.S. Ali nisam to rekao da bi to bila neka reklama za Held i zato sto ja drzim tu opremu vec zato sto je stvarno kvalitetna. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Znam  :D.

 

P.S. Ali nisam to rekao da bi to bila neka reklama za Held i zato sto ja drzim tu opremu vec zato sto je stvarno kvalitetna. ;)

 

Znam! ;)

 

Kvalitet iznad svega!  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: kragujevac-lekina bara
  • Motocikl: suzuki gs 500e

Imam Richa, trodelna, slicna ovoj na slici.

Ima 10 velikih magneta, i stvarno je ogromna....

Drzala je odlicno kod sestrica na cbr 900 rr, ne sumnjam da ce kod mene jos bolje.  ;)

post-3904-12879017132825_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Louis 70. Po te pare odlično se pokazala. Nosio sam je i na put i po gradu umesto torbe jer me mrzi da stalno otvaram i zatvaram kofer.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova

Ja ću kupiti od Markonea čim mu stignu Buffalo Soft Touring Tank Bag:

 

10TTB01_sup_1.jpg

 

Rekao je da će 99% cena biti ista kao i Engleskoj a možda i niža! 79 GBP što je nekih 85 EUR trenutno. Sve zavisi od toga kako će proći na carini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Louis70  ;)

 

404.jpg

 

LOUIS 70 Materijal dobar, dva nivoa,cetri djepa za sitnice,mjesto za navigaciju i presvlaka protiv kise sve za 29.95 E. I sto je bitno nisam primjetio da magneti ostavljaju trag (ogrebotine) na laku rezervoara. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12250 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Dobra je, verujem i nije skupa. Samo mi se nikako ne sviđa što ne vidiš ni jedan instrument na tabli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Dobra je, verujem i nije skupa. Samo mi se nikako ne sviđa što ne vidiš ni jedan instrument na tabli.

 

Samo tako izgleda na slici, e sad ima i ona druga strana. ??? Meni sa 193 cm visine ne smeta. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12094 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

LOUIS 70 Materijal dobar, dva nivoa,cetri djepa za sitnice,mjesto za navigaciju i presvlaka protiv kise sve za 29.95 E. I sto je bitno nisam primjetio da magneti ostavljaju trag (ogrebotine) na laku rezervoara. :D

 

Louis 70 tank torba i Louis 70 bisage vise ne kostaju 29.95e vec su oba artikla na 40e. I tamo postoje poskupljenja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

LOUIS 70 Materijal dobar, dva nivoa,cetri djepa za sitnice,mjesto za navigaciju i presvlaka protiv kise sve za 29.95 E. I sto je bitno nisam primjetio da magneti ostavljaju trag (ogrebotine) na laku rezervoara. :D

 

Louis 70 tank torba i Louis 70 bisage vise ne kostaju 29.95e vec su oba artikla na 40e. I tamo postoje poskupljenja.

 

Jbg. ja znam koliko sam platio u Julu 08, a nisam sada provjeravao na Louis sajtu. ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Na zalost, od Nove godine nova cena. Ogroman broj artikala je promenio cenu. :(

 

Na zalost pricao sam o necem cega vise nema u ponudi, sada provjereno na Louis-ovom sajtu. Sorry!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12094 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

I ja se izvinjavam, preneo sam nepotpunu informaciju. U katalogu za 2009-tu se navodi cena za torbu i bisage od po 40e, medjutim u Louisu je sada na snizenju pa se prodaje po neverovatnih 19.95e. Dakle pozurite! U dnu strane postoji neki crveni tekst koji ne razumem, ali rekao bih da je prevod "kolicine ogranicene!"

 

http://www.louis.de/_4024f1bc3043f521515c0ff10c2073e4fa/?topic=artnr_gr&artnr_gr=10025433

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12250 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Čim je ro Restposten, to znači da im je ostala manja količina na lageru i da ova cena važi dok se ne prodaju zalihe.

Treba biti hitar i opet ne znači da se neće prodati ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja