Jump to content

Moto Zajednica

Honda Africa RD03, prednja kocnica slabo koci

Recommended Posts

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Cek sad, koje su to organic?? U KDM prodaju semi-metal i sinter Nissin plocice (2500-4000din).

Upravo sam lično bacio pare za te semi metal... Ne mogu da tvrdim da je pločica šit, al meni brate sa njima motor nije kočio, pa nek posle komšiluk kaže - Ciga lud...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

Cena je relativna stvar ;) Moja glava je mnogo skuplja ;)

 

Cca. 4000 din za 2 prednja i 1 zadnje teflonsko crevo...i izvozih celu sezonu živ i zdrav

 

Šejtan još nije ni stigao do kočenja on još uvek  pada u mestu  :P

 

ispravka on koči xenom :) ... i to uspešno :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

Organic pločice su pločice koje nemaju azbest, ali  nemaju ni sinter materijal u sebi, što bi narod rekao VULGARIS. Imaš da poručiš u LOUISu mislim da se firma zove SAITO i prilično je arče u Nemačkoj, jeste da se troše brže, ali koče a diskovi ostaju celi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vancouver
  • Motocikl: CB125 K3

Ja sam proletos ugradio Nissin semimetalic plocice (kopljene u KDM), doduse za zadnju kocnicu i veoma sam zadovoljan. Stare (originall) plocice su imale jos cetvrtinu "mesa" ali sam hteo da ih zamenim pre puta u Jordan. Nove plocice primetno bolje koce. To je moje iskustvo...

 

Lalajko, u Boban sajle prave i teflonska kociona creva koja po kvalitetu ne zaostaju za onim koje bi narucio iz inostranstva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Lalajko, u Boban sajle prave i teflonska kociona creva koja po kvalitetu ne zaostaju za onim koje bi narucio iz inostranstva.

 

Hvala Matija, znam. Kad dodje vreme za servis, skidam ovo fabricko i nosim da mi naprave teflonsko. Kako sam cuo, sa pocinkovanim krajevima :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Lalajko, u Boban sajle prave i teflonska kociona creva koja po kvalitetu ne zaostaju za onim koje bi narucio iz inostranstva.

 

Hvala Matija, znam. Kad dodje vreme za servis, skidam ovo fabricko i nosim da mi naprave teflonsko. Kako sam cuo, sa pocinkovanim krajevima :)

 

Ma sta se toliko mucis sa tim. >:( Ma.. samo promjenis motor i rijesis problem sa kocnicama. ;D ;D ;D Sala mala !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja