Jump to content

Moto Zajednica

Peta trka sezone SOTP-Mission

Recommended Posts

  • Drug član, 4272 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Vikend je poceja tako sta san bija kum na Poljskom piru.Spava san samo pet sati i nadan se da cu izdrzati ovaj vruci dan u Mission-u.Iako je staza pokraj rijeke pakleno je vruce.Po dobron staron obicaju ja i Tom prvo svratimo u Tom Hortons pa onda na stazu.Recistracija i tehnicki opreme i motora je prosa ki obicno u najboljen redu.

Prvi i jedini trening ja vozin samo jedan krug i motor pocimlje da trokira.Pogleda doli onako iz nekog trazloga kad ono benzin na sva strane curi.I koj san ja budala kazen san sebi pa moga san pritegniti on vide na spinama za benzin.Ali nisan i sada se kuvaj na suncu.Johnu Marinu je puka prednji kocioni disk po zavrsetku treninga i ulazu u pit.Ima srice taj covik vise nego pameti.....otisa je kuci da denese rezervni i male su sanse da ce prispiti na prvu trku.I bija san u pravu nije dosa,ali ni ja nisan zapoceja trku..............onaj prokleti novi akumulator je riknija na samom startu...........Obaj moto ne da trese nego je to poezija.Ovo je trca trka ove sezone koju nisan zavrsija radi istog problema.Nema veze ima nade za neme nadas se...........A ja taman mislija kad san uvatija onja pocezac od mlade sinoc da ce me srica pratiti na danasnjoj trci.Kur moj nije bas tako to........

 

Tako da je prvu trku Tom dobija isprid Micka,treci je je bija Alex na BSA A65,a Stuart je zavrsija trku u ptvom krugu zbog istog problema...........

 

Imamo oko cetri ure da popravimo motore i da kremeno u nove pobjede.Sada smo svi spremni sa friskin akumulatorima i cekamo drugu trku suva zemlja kisu.........

 

Druga trka sve je pocelo tako da se se Tom i Mick borili od samog starta za prvo misto ja san pustija Stuarta da me prodje alio samo do prve krivine.Posto nisan moga da pratin tempo Toma i Micka onda san se pribacija na plan B i poceja Sruartu mavati rukon da me prdje pa da ga ja malo pratim i prodjen i rako par puta da nevozin sam na trecen misti.I eto nas na pravcu ja ga pordjen bez problema.Koad ono bila zastrava ,a ja pomislin pola trke jos par krugova ko ce izdrzati umoran san ki pas.I onda pocnem opet mavati Sruartu da ne prodje i on naravno priceka mali praca na zadnjem djelu staze.Pa ja dap ratin i stizen na kocenjima jer koci malo prije mene.U osmoj krivini mu vozin u samom repu i u devetoj krivini prije pravca on ide siroko ja se tu provucen sa unutrasnje strane.Kas onja tamo vadi zastavu i ja shvatin u momentu da je ovo karj.Tu mu dan malo po gasu ali se Stuart neda prati me u stopu.E pomislin nece moci "mate" ikao san ti sklopija cili motor moj je ipak brzi.Tako da san ga ostavija za duzinu ipo motor i zavrsija treci u Open Vintage i prvi u Super Twins.Kazu mi kasnije da se komentator trke uzivije komentrsisuci borbu za 3 misto...

 

Sada san opet treci u sampionatu u klasi Super Twins,a ralika u bodovima je od prvog mista do trecej samo 5 bodova.Drugo,trece i cetvrto misto dilu samo po 2 boda.Ovo ce biti naj uzbudljivije prvenstvo do sada.Imamo jos tri trke do kraja sampionata i svasta se moze izdesavati slike stizu za dan dva

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4272 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори
Bravo majstore! Radije èitam tvoje izveštaje nego sa Moto GP šampionata... Samo rokaj!

 

najzli

 

Hvala iman trku ovaj vikend u Seattlu.Nadan se boljem uspjehu na toj trci.... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4272 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори
Caco' date=' gde u Seattle? Proveo sam tamo godinu dana '95, i lepe uspomene postoje....posalji slike obavezno

 

pozdrav i sretno :D[/quote']

 

Kent 50milja ljuzno od Seattla.Vazi postavicu slike..Hvala :wink: :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja