Jump to content

Moto Zajednica

da li neko donosi opremu iz Touratech-a?

Recommended Posts

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!
On 28.2.2022. at 10:25, Gvozden Mirkovic je napisao:

Sta je sa Berom koji je svojevremeno donosio robu?

Da li jos neko donosi Touratech opremu?

 

On 28.2.2022. at 14:15, gavrela je napisao:

Radi @markone, a i imas u Novom Sadu TT salon-----> tago moto centar

 

Tako je. Samo mi ne "donosimo" već legalno prodajemo ono što se legalno uvozi. Kod nas može sve legalno da se kupi. Moja firma je internet prodaja i veleprodaja i Touratech oprema se uglavnom kupuje po katalogu. Tago ima prodajni salon, pa ko treba nešto da vidi ili proba može da ode tamo da to odradi.

 

Do 01.04.2022. važi popust od 15% na cene iz aktuelnog cenovnika za robu koja je trenutno na lageru i za robu koja se naručuje. :takoje:

Roba koja trenutno nije na stanju može da se naruči, a predviđeni rok isporuke za tu turu je trenutno kraj marta/početak aprila.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Ducati Multistrada V4S
On 9.3.2022. at 11:24, boki.64 je napisao:

Obrisao sam ,,mišljenja" o @markoneu, za te stvari postoji tema koja se zove ,,Iskustva sa prodavnicama".

Nisi sve, ali nista novo. Objektivnost i funkcionisanje  na nivou novinarstva u Srbiji.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Могуће да си у праву, нисам имао посла са њим, не знам. Рекох, отвори тему тамо у „Утисцима", па изнеси своје утиске.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V
Pre 10 sati, boki.64 je napisao:

Obrisao sam ,,mišljenja" o @markoneu, za te stvari postoji tema koja se zove ,,Iskustva sa prodavnicama".

Ja nisam napisao misljenje vec iskustvo. Nije ni bitno,polako i sigurno sve na ovom forumu ide u pogresnom smeru.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150
pre 31 minuta, zemunac72 je napisao:

Ja nisam napisao misljenje vec iskustvo. Nije ni bitno,polako i sigurno sve na ovom forumu ide u pogresnom smeru.

Океј поновићу, о искуству или утиску о сарадњи са горепоменутим, можеш да отвориш тему у делу форума који се зове „Утисци (искуства) са продавницама".

 

Примедбе које се односе на рад Уредника или мишљење о смеру у коме иде форум, можеш изнети у делу форума који се зове „Канцеларија Управе".

 

Ако има још нешто нејасно, ту сам да помогнем.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!
14 hours ago, zemunac72 said:

Ja nisam napisao misljenje vec iskustvo. Nije ni bitno,polako i sigurno sve na ovom forumu ide u pogresnom smeru.

Odavno na žalost... Došlo je dosta kvalitetnih ljudi na forum, ali još više kvalitetnih ljudi se više ne javlja već godinama zbog toga što moraju da umesto da uživaju u svom hobiju i dele svoja iskustva (ili neiskustva), treba da vode žestoke rasprave sa ko zna kim o totalno nebitnim stvarima. Dolazi čak i do pretnji nasiljem. A oko čega? Oko nečega što je nama svakako među prioritetima, ali niti se jede niti nam život zavisi od toga.

Izvinjavam se što sam to ovde napisao. Možda ima neko drugo prigodnije mesto na forumu, ali nemam volje da tražim, a ni želje da se raspravljam još jednom sa ko zna kim kome "oči nisam video"...

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja