Jump to content

Moto Zajednica

GLASANJE NA TEMU "TRAGOVI"

Koja je fotografija najbolja?  

37 članova je glasalo

  1. 1. Koja je fotografija najbolja?

    • No. 1
      3
    • No. 2
      4
    • No. 3
      1
    • No. 4
      2
    • No. 5
      3
    • No. 6
      7
    • No. 7
      1
    • No. 8
      0
    • No. 9
      1
    • No. 10
      15


Recommended Posts

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Joa da, Nucleus, ja sam totalno zaboravio da te pohvalim za realizaciju ove fotografije, mnogo mi se dopada rad! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Šabac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha YZF 600 r Thundercat

 

 

4. Za nju sam glasao. Trag kocenja na pesackom prelazu. Sam autor je svestan da je fotka tehnicki prosecna, kadrirana usput i zabelezena

    telefonom. Svaka cast na trudu! Razlog sto sam glaso za nju je ustvari poruka koju ona nosi. Velika opomena za nas! Uz to, ozivela je

    kod mene neke slike iz realne proslost i mojih svedocenja. Voleo bih da nikada nisam video te scene koje su izazvali, najblaze receno,

    nesavesni vozaci. U svakom slucaju, pozdrav za autora, pa da se 'gledamo' i u narednim temama ove igre.

                                                                                                                                                                                                                         

 

 

   

 

Aha ti si glasao za moju fotku, e pa HVALA  :D  :D  :D . Upravo to sto si napisao, sve je tacno. Velika opomena za sve nas, a prosecna  jeste nema sta i naravno slikana kao i sve ostale mobilnim telefonom!!!  ;)  :)  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3631 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Nucleusu, jednog trenutka sam i pomislio da je stampa u pitanju, ali iskreno receno nisam se setio da malo povecam pa da vidim. Onako stvarno podseca na otisak prsta. Bolje da si cutao, sad vidim da nisi toliko mastovit fotograf :D :D Meni licno su tvoje ideje uvek bile zanimljiv

Gospodine Busdzija, ja sam ovaj put iz neopravdanih razloga izostao. Bio sam nesto u teskom Off-u i nikao mi nesto ne navire inspiracija za slikanje. Nedostatak slobodnog vremena i umor mogu mozda biti glavni razlozi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: O_bre_novac

 

 

9. Pogodjena tema, nema sta, ali jednostavno  n`umem  da objasnim sta nedostaje ovoj fotki. Cini mi se da je nacinjena u okolini Temerina  ::)

    ...ili gresim?

   

   

 

Nedostaje malo podesavanja,tad sam tek kupio fotoaparat i slikao u auto modu.Nadam se da sam u pravu.Pogresio si,nacinjena je u okolini Obrenovca. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

 

@ Bole

 

Izvinjavam se za promasaj lokacije, nije strasno, u pitanju je samo dvestotinjak kilometara.  ;D  Sto se tice fotke, tj. kadra, ja bas i ne znam

da te strucno posavetujem, tipa:  trebalo je malo blize, ili nize, iskosa... idt.  Ja sam samo iz hobija u igri, a majstori su tu, pa ce oni.  ;) 

Samo 'pucaj' i po malo citaj i bice sve OK.  :)

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Per Signorina Hellena:

 

1. Vogliamo cioccolato !

 

2. Quando foto da Italia ?

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

U sredu mi je rodjendan pa sam mislila sve da vas pozovem da se nadjemo, ali su mi moji pokvarili plan jer su organizovali neku večeru na kojoj moram, je li, da prisustvujem. Subota mi je radna, a u nedelju moram da završavam sve radove koje neću stići da završim ove nedelje....Tako da verovatno neću slaviti rodjendan ni ove godine, al' dobro, možemo onda onog tamo vikenda?Ja sam čokoladu kupila, tako da nema brige, neće da se pokvari :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

U sredu mi je rodjendan pa sam mislila sve da vas pozovem da se nadjemo, ali su mi moji pokvarili plan jer su organizovali neku večeru na kojoj moram, je li, da prisustvujem. Subota mi je radna, a u nedelju moram da završavam sve radove koje neću stići da završim ove nedelje....Tako da verovatno neću slaviti rodjendan ni ove godine, al' dobro, možemo onda onog tamo vikenda?Ja sam čokoladu kupila, tako da nema brige, neće da se pokvari :D

 

Ma kupili smo i mi tebi cokoladu  ;), nego precutala si pitanje br.2. Nije valjada da samo ucis?  ::)

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Fotografija ima 1800, a za to treba vremena da se sredi. Do sad sam, ja mislim, oko sto završila, ali nemam trenutno vremena, moram da završavam obaveze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja