Jump to content

Moto Zajednica

alternativa moto opremi

Recommended Posts

  • Drug član, 936 postova
  • Lokacija: Шумадија
  • Motocikl: KTM SuperDuke 1290 GT
pre 46 minuta, QmBGD je napisao:

Od opreme japanke, šorc za kupanje i naočare za sunce. Bez majice

baen_man_riding_a_sport_motorcycle_in_beach_clothes_with_sungla_da3dcd9d-40e6-4290-b5b9-6de800571337.png

 

Od smeštaja do plaže. :D

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2447 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

...i onda zaspiš a kombinacija limfe i krvi se zalepi za čaršav na krevetu i oni končići i sve se lepo pretvori kao u krastu, pa ujutru pokušavaš da odlepiš sa sebe, a ono jbe mater!

 

PS. Neko je spomenuo zdravstvene radnike i njihovo "ko ga jbe što je vozio motor"... Kolko puta sam ih samo čuo onako kenjatorski kako dobacuju "vozio motOoooR" dok opisuju pacijenta..

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 936 postova
  • Lokacija: Шумадија
  • Motocikl: KTM SuperDuke 1290 GT
Pre 4 sati, Andrej_Hotstepper je napisao:

...i onda zaspiš a kombinacija limfe i krvi se zalepi za čaršav na krevetu i oni končići i sve se lepo pretvori kao u krastu, pa ujutru pokušavaš da odlepiš sa sebe, a ono jbe mater!

Uh jbt kako slikovito opisuješ, još malo pa sam bol osetio, fuuuuuj haha :D

 

Pre 4 sati, Andrej_Hotstepper je napisao:

PS. Neko je spomenuo zdravstvene radnike i njihovo "ko ga jbe što je vozio motor"... Kolko puta sam ih samo čuo onako kenjatorski kako dobacuju "vozio motOoooR" dok opisuju pacijenta..

Situacija od letos, na Rudniku, drugar pao, ispravio krivinu, završio u bolnici u Gornjem Milanovcu (hitna dolazila tričavih 45 min), lakat iskočio, zglob šake smrskan, 4 rebra polomljena, ugruvan poprilično.

 

I na sve to, daju mu infuziju da je drži sam, jer nemaju o šta da je okače, premeštaju ga levo desno kao da je u stanju da se pomera i da bude aktivan, a šlag na tortu saobraćajci koji zahtevaju da duva (alko test), a on dečko jedva diše. 

 

Da, usput se čulo i ono čuveno... aaa pao je s MotoOoooroa, ccccc, šta vam to treba, znate kakvi sve dolaze ovde s motora koji padnu.... bla bla bla bla

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2447 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop
3 hours ago, Paljevina said:

 

Da, usput se čulo i ono čuveno... aaa pao je s MotoOoooroa, ccccc, šta vam to treba, znate kakvi sve dolaze ovde s motora koji padnu.... bla bla bla bla

>:( buraz, kako pizdim od toga....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7067 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

A stvarno šta nam to treba da vozimo i rizikujemo, a znamo kakvi šabani treba posle da nas krpe i leče, više se njih bojim nego da ću past s motora.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 936 postova
  • Lokacija: Шумадија
  • Motocikl: KTM SuperDuke 1290 GT
Pre sat vremena, Disko Nindža je napisao:

A stvarno šta nam to treba da vozimo i rizikujemo, a znamo kakvi šabani treba posle da nas krpe i leče

Bukvalno ovo nažalost...  Zavisi isto gde padneš :D Recimo, Kragujevac i Šumadiju generalno izbegavajte, užasne ortopede imamo, a ni ostali kadar iz gradske bolnice ne zaostaje. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja