Jump to content

Moto Zajednica

Do srca sumadije...nova voznja

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd/Surcin
  • Motocikl: Suzuki SV650S

fenomenalna voznja i feeenoomenalna ekipa. Vajat me je odusevio izgledom kao i klopom.ovom prilikom hteo bih da pohvalim gorana  koji nas je primio u kucu kao i njegovu zenu koja nam je skuvala najbolju  kafu na svetu.drugari i drugarice super smo se vozili i super smo se druzili.nadam se da cemo opet.Mladenovcanima svaka cast na gostoprimstvu i na organizciji ture.vidimo se opet sledeci put.

 

za sve one koji nisu bili imam trik pitanje.

 

Ko je osoba koja na grupnoj fotografiji ima kacigu na glavi?  :):):)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sensei servis, 347 postova
  • Lokacija: Novi Sad, Beograd
  • Motocikl: "viljuske"...al' na kardan!

Odlicna voznjica drugari!!!!

Drago mi je sto sam bio deo ekipe.Super druzenje, super ekipa,klopa jos bolja.....ali Brankina kafa!!! ;D ;D ;D ;D

Uz sve problemcice koji smo imali( prvi ja ne znam kako se koja benz.pumpa zove ;D ;D) problemi sa gumama, cekanja...sve to se zaboravlja na kraju dana!!!  :D Mladenovcani, sve pohvale!!!!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

 

 

za sve one koji nisu bili imam trik pitanje.

 

Ko je osoba koja na grupnoj fotografiji ima kacigu na glavi?   :):):)

 

 

 

 

 Meni izgleda poznato ali covek nosi maskirno odelo pa ga je nemoguce prepoznati  .

 

 

 

   Super turica , extra druzenje . Vajat pun pogodak , hvala M a R k o , odlicno tipovano . Steta sto je dan kratak i ne stigosmo da zapevamo po neku . A da jesmo verovatno bi i sada sedeli tamo !!!  ;D

 

   PS .  Hvala Goranutiniju i njegovoj  zeni za pit stop u njihovoj kuci .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Beograd

Krivo mi je sto nisam isao ali dosta veliki posao sam obavio juce u garazi, tj moj mezimac ima dovoljno prostora da se razbaskari po garazi preko zime  :D

Sledeci put idem i ja sa vama pa makar i kolima ako motorom ne mogu ili cak mozemo i kad zahladni da se potrpamo u par kola pa da opet odemo, samo moramo da nadjemo ko ne pije da nas vraca nazad, doduse sobzirom sta radim mogao bi da vidim i neki bus da organizujemo  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest blackmagic_iv

....Da dam komentar i ja kao jedan od 3 zenska clana jucerasnjeg skuuuuupa:)....da zanemarimo vetric koji je pirkao:) po koji oblacic i 12 novembarskih stepeni......druzenje je bilo fenomenalno.....teletina, restorancic u etno fazonu, odlicne krivine......i dobro raspolozenje....jedva cekam sledece okuplanje....

 

A da, naravno, Mladenovcanima svaka cast na organizaciji....i Branki na njenoj kafi i dobroj volji da nas onoliko ugosti najljubaznije...

 

p.s mislim da je ono sa kacigom na slici Abdullah...:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest blackmagic_iv

....Da dam komentar i ja kao jedan od 3 zenska clana jucerasnjeg skuuuuupa:)....da zanemarimo vetric koji je pirkao:) po koji oblacic i 12 novembarskih stepeni......druzenje je bilo fenomenalno.....teletina, restorancic u etno fazonu, odlicne krivine......i dobro raspolozenje....jedva cekam sledece okuplanje....

 

A da, naravno, Mladenovcanima svaka cast na organizaciji....i Branki na njenoj kafi i dobroj volji da nas onoliko ugosti najljubaznije...

 

p.s mislim da je ono sa kacigom na slici Abdullah...:)

.....*okupljanje...:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

 

 

p.s mislim da je ono sa kacigom na slici Abdullah...:)

 

Ma nemoguce , znam coveka . Ima mindjusu i umereno je tetoviran a to se ne vidi a slici .  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

 

Posle pročitanog putopisa trebalo bi da dobijem neopisuvu želju za vožnjom i avanturom , poslije ovih slika mi samo ide voda na usta i balavim po tastaturi. Odoh da i ja ubijem neko jagnje  ;D. Od sada se dogovarajte đeće te na krkanluk a ne đeće te na vožnju. NISAm zavidan ali Vam zavidim. poz ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Evo da se i ja javim. Pridruzio sam se tek kada ste stigli u Pab tako da ne znam kako je bilo pre toga ali sam siguran da je bilo fenomenalno. Meni je za ono malo provedenog vremena u Pabu sa vama bilo super, nadam se da ce mo se uskoro ponovo videti!

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: GSX 600 R, Honda Deauville 650, BMW RT1200R

Od sinoc nemamo struje.Cucemo se popodne.Kad sam vec tu da se zahvalim Mladenovcanima na suoer organizaciji. I ovo nije prvi put sto treba da znaci moramo da se oduzimo.

Samo bi zamolio mladenovcane da povedu i ong majstora mislim da se zove Raja ;D

Sto se tice fotografa stvarno nam je nedostajao. Pozdrav za Sanju

 

PS. Javljam se sa posla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

 

 

p.s mislim da je ono sa kacigom na slici Abdullah...:)

 

Ma nemoguce , znam coveka . Ima mindjusu i umereno je tetoviran a to se ne vidi a slici .  ;)

 

Ako nije imao KAMU u ruci onda nije Abdullah!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1142 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW K1200 RS ;YAMAHA Nouvo

Divni ste svi, ali Sanja je za sve vas majstor i nedostaju njene slike. Ja sam tek sada malo došao k'sebi od proslavljanja rođenja unuke, tako da nisam kao "dobri Mladenovčanin" krenuo sa ekipom ili makar dočekao. Ima vremena za ispravku a ekipa zaslužuje, mada je vidim bilo exstra.

post-4889-12879009916662_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Komso, prva unuka se jednom radja i svaka sledeca takodje a sto se tice voznje lako cemo da je ponovimo prvih lepih dana. ;)

 

Tvoji razlozi su vise nego opravdani. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

sta reci,odlicna tura, jos bolja klopa, divno.

 

  Ajde Zlajo kreni jednom na tu turu a nemoj samo da postujes dorbro ono, divno ovo itd ....  ;D ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12244 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Srećno sa unučicom, da je živa i zdrava!

 

Dabogda se i meni isto dogodilo, kad-tad ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

Evo prvi utisak iako jos nisam dosao sebi od juce (zaglavili sa Forrestom po kafanama, posle 00h mu je rodjendan i... tako, imate temu  ;D )

 

Sta je bre ovo, kakve kame, kakve kacige? A jaoooj kakav dan  :D

 

Veliki pozz za Mladenovcane i posebno GoranTiniju i Marku sto je sredio ovako lep izlet, kao i ostalima bez kojih ne bilo tako zanimljivo.

 

Cim malo sastavim mozak, saljem postove... jos uvek mi se nesto muti  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

E, pa da kazem i ja koju...Meni je sa Vama bilo fantasticno, druzenje, voznjica, klopa itd, ali kafa je naravno vrh! ;D E sad, Branka se zahvaljuje na komplimentima za lepu kafu i porucuje Vam da za takvu kafu kod nas obicno daju po 20 keka (euro), a Vi posaljite kol'ko ko moze ,nema veze.  ;D ;D ;D ;D ;D Salim se naravno drugari...moze i u dindzama. Ja neznam kako ste proveli noc, (u stvari za neke znam...) ali ja sam jedva preziveo. Doduse nisam imao neki apetit i opet mi je bilo muka ;D Nemoj da mi je neko pomenuo da ne slusa sevdalinke, narodnjake, starogradske...itd!!! Uz tu muziku su najvise padali u sevdah ovi sa R-ovima, necu da ih imenujem ali prepoznace se sami. A i njihove lepse polovine ::) Neki su mi se javili jutros u 06,28 kao, stigao sam druze ;), neki su padali sa stolice u kaficu pa sam morao da trazim i portiklu za njih, neki su pokusavali da sa tetrisom naprave fotografiju ;D, Zao mi je samo sto nas nisu ispostovali oni okoreli Zemunci, Boban i Dejan. Boban je sigurno imao neke obaveze, ali dobro. Dejanov surak, Marko je takodje bio sam a navikli smo na njih u tandemu pa me i to cudi ;D ;D ;D Za sada toliko, a ako me neko bude prozvao zaprzicu mu corbicu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Srećno sa unučicom, da je živa i zdrava!

 

Dabogda se i meni isto dogodilo, kad-tad ;)

 

Postovani kolega Arakse,

to ce te doziveti tek kada kupite TENERU!  ;D

 

A tebi KOMSO zelim jos puo unucadi i da bog da ti svaki vikend kao ovaj bio!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

sta reci,odlicna tura, jos bolja klopa, divno.

 

  Ajde Zlajo kreni jednom na tu turu a nemoj samo da postujes dorbro ono, divno ovo itd ....  ;D ;)

 

ma posao bi ja da se polazi oko 12, nedeljom da ustanem u 8 mi je robija, ali poslusacu te ...moracu...ove slike izazivaju

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: GSX 600 R, Honda Deauville 650, BMW RT1200R

Nismo imali struje, zbog neke havarije u Zemunu, skoro dva dana. Tako da ovaj snimak tek sada nadje svoje mesto ovde. Snimak je napravljen 15.09.2007.kada smo resili da poklonimo sebi jedan dan. Nadamo se da ce vam se svideti mali deo nase kulturne bastine. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja