Jump to content

Moto Zajednica

Milos, Tosin Bunar, pored biker house

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500

Ne znam da li ima tema o ovom momku, izvinjavam se ako ima, moze onda ovo da se prebaci.

 

Vise puta sam do njega navracao, moj je utisak da je momak tih, predusretljiv, ljubazan i korektan.

Vidim da radi skutere, uvek je u poslu, a nije u sklopu samog biker housa, nego odmah pored u onoj kuci.

Pojma nemam kakve su im medjusobne relacije niti mi je to bitno. Jednom sam tamo kupio plocice za prednju kocnicu,

onaj covek sto tamo radi je pitao Milosa da mi odmah zameni i on se prihvatio posla, pa sam ga tako upoznao.

 

Da naglasim da osim tih plocica nista drugo mi nije radio, ali da mi nesto treba njemu bih se obratio.

Hoce da pomogne savetom, jednom mi je vrlo povoljno prodao glavcinu zadnjeg tocka, uputio me gde da nadjem srafove..

Cene koje mi je govorio da trazi za ruke za neke poslove su mi delovale sasvim korektno.

 

Pogotovo imam vrlo raznorazna iskustva sa majstorima kada cuju da volim sam da cackam, Milos je uvek imao strpljenja

da objasni i ponasao se maksimalno korektno.

 

 

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja