Jump to content

Moto Zajednica

Gilera xr2

Recommended Posts

znaci ovako, gledam da uskoro kupim neki veci motor za A1 i ima puno dobrih motora, ali ne bas kakve bih ja zeleo. Volim zemlju, oduvek jesam tako da sto se tice manjih motora vise tezim ka enduro kategoriji (veci motori, lepsi po meni, zvuk koj njima prijanja, zabavni), posle sa vecom snagom prelazi na sportake, ali sad nije to bitno. Gledao sam po polovnim automobilima kad mi jedan motor zapao za oko, Gilera xr2. Iz nekog razloga sam se zaljubio u izgled, zvuk, obline.... pa sam poceo da vise istrazujem o njoj, i tek tad sam video da ih nema puno, svega 2-3 oglasa. Da li je to zaista tako, ili ih ima puno, samo ne znam gde da gledam, jer nebih da natezem sa zeljama ako ih bas nema?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 476 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 3VD

Nisu prezivele :D
I meni to jedan od lepsih motora, doduse sa 190cm i 110 kg ne znam ni kako bih se spakovao ni kako bi me vukla.
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

On 29.10.2021. at 18:47, JoeD je napisao:

Nisu prezivele :D
I meni to jedan od lepsih motora, doduse sa 190cm i 110 kg ne znam ni kako bih se spakovao ni kako bi me vukla.
 

i ja spadam u tvoju kategoriju :haha2: ali prednji deo motora je ono sto me pali hahah

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6294 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Imao ga, 24 KS, odlično ide, prilično je težak za 125cc i dosta troši, na terenu bez problema potroši 8l/100km. Takodje je problem za delove, ne nalaze se tako lako jer je redak motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pre 15 sati, aca-pn je napisao:

Imao ga, 24 KS, odlično ide, prilično je težak za 125cc i dosta troši, na terenu bez problema potroši 8l/100km. Takodje je problem za delove, ne nalaze se tako lako jer je redak motor.

pa, nista, da hodam dalje jer ocigledno nema nade

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja