Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem Hondu CB 500XA 2021

Recommended Posts

  • MK Obrenovac, 525 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

I još jednu bitnu stvar većina zaboravlja a to je prenos vlasništva.

Dok se plati notar i porez a za novi motor to nije ispod 100e ako ne i više gubi se ta razlika u ceni.

Tako da dodje na isto a što kaže kolega svi hoće da budu prvi vlasnici i da ga prvi sednu na njega i isteraju ga iz salona

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1793 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R
Pre 10 sati, Yanco je napisao:

Od oglasa za motor postade bračno savetovalište.

Druže, ovde slušaj savete za motor, al nikako ne slušaj kako ćeš sa svojom ženom postupati i dal ćeš motor prodati ili ne zbog žene. A još više ne slušaj ni na jednom forumu kako da gradiš autoritet u svom braku. Ako TI i SAMO TI smatraš da je prodaja dobra za vas dvoje, ili nije dobra, tako i postupi.

A misliš da žena ne čita Ana forum ili sluša prijateljice kako muža držati na kratkoj uzici :)

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 414 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Honda Forza 350
Pre 10 sati, Yanco je napisao:

Od oglasa za motor postade bračno savetovalište.

Druže, ovde slušaj savete za motor, al nikako ne slušaj kako ćeš sa svojom ženom postupati i dal ćeš motor prodati ili ne zbog žene. A još više ne slušaj ni na jednom forumu kako da gradiš autoritet u svom braku. Ako TI i SAMO TI smatraš da je prodaja dobra za vas dvoje, ili nije dobra, tako i postupi.

 

I onda da se vratimo na motore... u februaru ove godine sam prodao NC koji sam kupio u aprilu prošle godine. Znači, nije bio star ni godinu dana, u stanju kao da je izašao iz salona. Cenu sam spustio za 1000e u odnosu na nov. Nebitno koliko sam ga ja platio, i koliko sam platio ovogodišnji. Dogovor je bio da kupac pozove salon, pita za cenu, i da mi 1000e manje od cene novog. Tako da je to bio orijentir, gde je i kupac bio zadovoljan, jer je uzeo u februaru takoreći nov motor, odmah bez čekanja, a i meni je bilo ok jer sam dodao nešto para i u maju kupio model za 2021. Smanjenje cene od 200e neće nikog privući, jer za te novce će svako poželeti da on bude taj koji će izvesti motor iz salona, prvi sesti na njega, račun da se vodi na njegovo ime itd...

Hvala Yanco na savetima. Naravno da bi prodajna cena bila vise od 200e ispod nabavne. Dogovorili smo jednu cenu ispod koje necemo dati motor zato sto nije moranje da se proda. Nasim potrebama bi vise odgovarao skuter, ali nemamo novca za bacanje. Tako da opusteno... bitno je da se vozi nesto...:moto1:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 747 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: Bandit 650 K7

Sreća nemaš kotao na gas, mozda ako se boji verovatno bi trazila da predjete na ugalj smiley

Poslato sa COR-L29 pomoću Tapatoka

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 414 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Honda Forza 350

Samo da javim epilog... zakazan prvi servis u subotu, honda ostaje u porodici. Hvala momcima na svim savetima i sugestijama.:takoje:

  • Sviđa mi se 19
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2331 postova
  • Motocikl: Motora bez

To se ovako rešava al jbg, to bi kod tebe bilo skupo jer nov motor. Uzmeš kao ja, kad god odeš na vožnju vratite se ti i motor malo polupani, izgrebani.Šepaš tri nedelje.Na motoru nešto zatežeš, ima višak šrafova. Sad zavisi, nekad sam ja gori nekad on ali uglavnom to je to. Moja supruga ima opreme više nego ja i još mnooogo kvalitetniju, ono shoei probiker sve komplet. Ložila se nešto.

Pitam juče ženu, ajde da te odvezem?

Morala nešto hitno nazad do posla. 

Pobeže na bus kao da je juri djavo... 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja