Jump to content

Moto Zajednica

Moto Davor - Piagio servis

Recommended Posts

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

ja sam kod Davora radio manji servis za Libertyja i bili su vrlo ljubazni i profi, tako da mislim da su OK...

 

Jedino, kada se prvi put dolazi malo je hebeno naci ih, oni su U PODZEMNIM GARAZAMA YUBC centra, dakle pusti vas cuvar pa idete u sublevel iliti podrum

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Davor je sjajan covek i zna da radi svoj posao. Masu puta mi sitnice nisu naplacivali a sa servisa mi uglavnom vrati opran :shock: motor.

 

za skuterase - topla preporuka!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

Deluju profesionalno i, sto je najvaznije, mislim da ne otaljavaju posao. Isao sam kod njih na servis na 6000km (kompletan, sa stelovanjem ventila) i sigurno cu i sledeci servis tamo da odradim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

O Davoru sve najbolje. To je èovek koji voli svoj posao i radi pošteno i pedantno. Vodi arhivu o svakom servisu i prikaže cenovnik po stavkama.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 575 postova
  • Lokacija: New York
  • Motocikl: 2018 BMW C650 Sport

O Davoru.. Odlièno radi, veoma pedantan. Servis mu izgleda kao operaciona sala. Moj brat je par puta popravljao skuter kod njega, svaki put je uradio posao maksimalno korektno. Nije jedan od jeftinijih, ali bar znaš na šta si potrošio novac. Iskreno preporuèujem..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Lokacija: Ekaterinburg Rusija
  • Motocikl: Iz jupiter 5, Ural k 750 custom

Ne znam kakav je kao majstor posto svoje motore sam odrzavam ali kada su mi trebali delovi za free rekao mi je najkorektnije gde sta i kako!

Ono, ja nemam ali evo gde ces da nadjes a da ne platis previse !!! Mnogi ga hvale valjda je dobar!!! Dobro je da postoje i takvi majstori a ne samo prevaranti!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd

Oduševljen sam uslugom. Radio sam servis na 12000 i beverly je doveden u top stanje. Vidi se da èovek zna i voli da radi svoj posao. Što se tièe cene usluga, mislim da je korektan.

Možete biti sigurni da je motor posle servisa potpuno ispravan ( ovde mislim na štelovanje ventila, korigovanje prekidaèa stop svetla, nagiba fara i svih ostalih sitnica ).

Tako ja zamišljam pravi servis. Svaka èast.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

DAVOR JE CAR!!!

 

DOK SAM VOZIO SKUTER KOJI SAM I UZEO OD NJEGA....

BIO JE MALI ZMAJ.....

JEST DA SAM GA VOZIO SAMO MESEC DANA ....(MOTOR I SKUTER-STHO BI REKAO VUK DRASKOVIC-DON`T MIX FROGS AND GRANDMAS 8) )

.......I VRATIO....

KOLIKO SAM PRIMETIO...,POSTO GA ZNAM I PRIVATNO.......

.....LJUDI IMAJU POVERENJA A I ZNAM DA JE ODGOVORAN,RADAN COVEK I DA CE UVEK IZACI U SUSRET......

 

SVAKO KO IMA NEKU VESPICU ILI SKUTER...

NE TRAZITE SERVISE.....

PRAVAC KOD DAVORA.......NECETE SE POKAJATI.....

 

POZZZZZZZZZZZ

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: beograd

ja sam danas bio kod davora za kupim akumulator za gileru, cena je 1200 plus 200 za formiranje baterije, rekose srecom imamo jedan spremljen,na moju molbu tj pitanje da li bi mogli odmah i da instaliraju isti usledila je tisina, na ponovoljeno pitanje mladji momak je otisao kod starijeg servisera da ga pita , usledilo je cekanje, onda sam ja opet zamolio da ako mogu da mi ugrade isti ili da mi pozajme jedan srafciger stariji mrsavi serviser je rekao nesto kao "mi to ne praktikujemo" misleci na alat, ni posle jos jednog cekanja niko nije izasao da izvrsi "komlikovanu" operaciju sa odvrtanjem dva plus dva srafa, opet sam usao unutra i pitao da li imaju vremena da postave bateriju na sta mi je isti odgovorio da NEMA VREMENA za tako nesto...eto izgleda da nisam imao srecu da dodjem u servis na vreme, ne verujem da bi se majstori isto ponasali da je i gazda bio tamo/koji se vratio u momentu kad sam ja vec kretao/...u njihovoj radnji u jbc sam pazario u vise navrata ali u servisu sam siguran da me nece videti ni za gileru a ni kad budem trebao da radim servis na beverliju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Beograd

nekoliko puta sam vozio motor i nemam reci. Motor je izlazio top iz te radionice.

 

Sto se usluge i profesionalizma tice nemam isto misljenje.

Nekoliko puta mi se desilo da pitam za neku dodatnu stvar (kofer, sajla....)

ostavim broj da se jave i nista. To se desilo nekoliko puta. Da ne pricam sto sam jedno ocekivao kofer koji sam porucio sa rokom isporuke od 3 nedelje. Posle 2 nedelje stize info nista od kofera, izvini snadji se :-(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Shiver 750

Danas sam imao svoje prvo iskustvo sa ovim servisom. Moram da kazem da sam izuzetno zadovoljan. Zakazao sam u sredu za danas ujutro. Ostavio motor. U 13 su me zvali da ga pokupim. Problem je bio sa lezajevima viljuske. To je sredjeno, i pored toga mi je serviser ukazao na neke stvari koje bi trebalo pogledati pri sledecem servisu. Znaci full usluga, sto je meni jako vazno jer se ne razumem u mehaniku. Cena rada jeste malo visoka za nas standard, ali bolje dati dobrom serviseru jednom vise i biti siguran u masinu nego pet puta ici kod majstora koji ne zna, a jeftin je, i nikada ne biti zadovoljan.

 

Zakljucak: Moto Davor za svaku preporuku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Kovin
  • Motocikl: Puch

Ja nazalost nemam pozitivno misljenje o ovom servisu tj. prodavnici.

Na poziv tel. i raspitivanju za odredjeni model jakne,bili su i vise nego ljubazni.

Na pitanje da li primaju Diners karticu? Rekose DA

Na pitanje moze li na rate? Rekose DA

I Na njihovo pitanje i na Diners sajtu stoji da daju svu robu na 12 rata!

Iz Kovina se zaputim za Beograd,jedva ih nadjem,posto su u YBC u garazama.

Probam jaknu itd.... Odaberem.........

Kad gazdarica kaze,a pa nemoze na 12 rata,sta bi bilo kad bih davala skuter na 12 rata!?

Ja joj kazem da mi je muski glas potvrdio da moze na 12 rata i da su potpisali takav ugovor sa Dinersom.

Na sta ona kaze,moje je pravo na koliko cu ti rata dati,moze 12 rata,ali i ne mora :o

Njoj se jednostavno ne isplati, a meni se isplati da dolazim 70km po jaknu,a nista ne uradim!?

Mogu Vam reci da su im cene opreme paprene i mene nece sigurno vise prevariti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 334 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: power of dreams

Potvrdjujem! Jos kada sam 2004 kupio motor, kupio sam kod njega i Wintex jaknu koju sam poprilicno skupo platio >:( Mada je izbor opreme u to vreme bio blago receno jadan, a danas relativno OK, sigurno da bih se sada okrenuo nekom povoljnijem prodavcu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Ja volim ovaj servis ali vreme je da ih natrujem malo. :zbunjen:

Evo ovako,kao prvo,rade od 9 - 17h sto je za nas koji radimo izuzetno veliki problem jer niti mogu da stignem da ostavim motor niti da ga podignem sa servisa jer takodje radim od 9- 17h.Ali ajd,kazu rade svake prve subote u mesecu :lud: ,ja pitam jel mogu da zakazem servis i dobijem naravno negativan odgovor,puni smo ,znate ,pocetak je sezone....OPa sto ne radite subotama ljudi,guras im pare u dzep a oni nece.

Kazem u redu,ajde mi recite cene za par stvari i doijam odgovor "Znate,imamo nove kataloge pa ne mogu da vam kazem cene,bla,bla,bla i puce ja tako 20 din za telefon ne uradeci ama bas nista.

Kad mogu da zakazem servis?

"Znate,mi smo puni do sledece srede pa nazovite u ponedeljak,bla,bla....da zakazemo.. :bljak:

 

Ne mogu samo da shvatim da neko ko ima posla samo tokom sezone nece da radi kako treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Dobio sam informaciju da Moto Davor vise nije ovlasceni servis vec samo servis.

Informaciju sam dobio u PGS moto salonu 27.12.2012.

Kazu da je izgubio licencu zbog nekih licnih stavova.Ne znam detalje :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Vespa LML Star Deluxe 150

Ja sam zadovoljan uslugom u ovom servisu. Pre neki dan sam resio da odem u neki servis da proverim stanje svoje Indijke LML Star deluxe. Prvi servis koji mi je bio najblizi je Kiler a tamo su me, zbog nedostatka delova za moj motor, uputili kod Moto Davora. Tamo sam svratio onako na bum, na putu do posla. Dosao sam sa idejom da mi se sredi elektrika, tj. migavci koji su brljavili, elektronsko paljenje i generalno paljenje motora posto je jako tesko palio kada je hladan.

Dobio sam odgovor da je guzva u servisu, sto je i bio slucaj, i da bi trebalo da zakazem termin. Medjutim resio je da mi bar pomogne oko migavaca kako bih bio bezbedan na drumu. Ostavio sam motor i receno mi je da ce me nazvati kad to sredi. Posle nekog vremena istog dana dobio sam SMS sa pitanjem da li bih im ostavio motor da otklone jos kvarova na koje su naisli na sta sam ja dao saglasnost. U medjuvremenu su mi slali poruke koliko bi sta kostalo i da li se slazem da se to sredi. Motor sam pokupio u znatno boljem stanju, sredjeni su mu migavci, pali na dugme, zamenjena svecica i sl. Cena je pretpostavljam takva kakva je, buduci da su delovi sve redji i da mi je majstor u nedostatku originalnog sauga napravio novi bukvalno.

Moguce je da sam bio pristojniji i da mi je na celu pisalo da sam apsolutni amater pa mi je izasao u susret, ali bio je i jako ljubazan, onako ocinski, tako da su mi utisci pozitivni.

Za par dana idem na zamenu ulja i to mi je receno da zakazem telefonom. 

Nadam se da cu opet biti zadovloljna musterija.

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Delova za Vespe ima na više adresa ,tako da je provalio da si amater.....Ono što me izuzetno iritira je bukvalno dranje jer,hteli da priznamo ili ne Vespa se povezuje sa luksuzom,fenserajem,teškom šminkom - nazovi kako hoćeš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: BGD Dorcol
  • Motocikl: piaggio beverly 500

O Davoru imam izuzetno dobro misljenje. Poznajem vecinu servisera iz BGD-a, posebno ako se uzme moj staz od tridesetak godina na motoru. Zadnjih desetak i vise,  vozim iskljucivo Piaggio. Godinama unazad sam servisirao kod njega Piaggio, uvek zadovoljan. Nemacki tacno, ekspeditivno i na vreme. Vodi evidenciju za svaki motor koji je servisirao , kao da zivi u Svajcarskoj. Prosle godine, imao sam totalnu havariju sa Beverliyem. Ove godine , trazeci da pazarim isti model, izasao mi je u susret savetodavno, cak i na svoju stetu, govoreci mi objektivno koji je Beverly dobar , koji ne. Bogu hvala , pazario sam opet Beverly, i prezadovoljan sam kupovinom. Inace , bivsi vlasnik je kasno jesenas uradio servis, po sopstvenom kazivanju. Odlaskom kod njega na servis, tj. Davora, pregledao novi Beverly, i rekao mi je da osim pranja , nema potrebe da radim NISTA na motoru. Konkretno, kao covek a i majstor je za desetku i svaku pohvalu. Nadam se da sam uspeo nekome da pomognem ovim mojim postom. Pozdrav. :goodluck:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja