Jump to content

Moto Zajednica

Šuba

Recommended Posts

  • U prolazu, 11 postova

nisam bas u toku al vidim da se komentarise shubin poso ...

ljudi iskreno svako od njih ima neku svoju caku ...kocka ...npr.ako mu se nesvidis ladno ce te covek istera iz radnje ... neki (nebi da navodim imena) cak i skidaju delove s tvog motora a tebi stave ...ko zna sta ..(nebi bas da preciziram) tako i shuba sta vam je sve to cudno ...ljudi ...pre no sto tjeras motor na servis ili kod majstora ...kako god dobroo se raspitaj ...

moj motor radi samo i iskljucivo kocka ...jer iskreno u gomili pirana retko koja je ok ...tj nije bas puno gladna....asad ko je shvatio shvatio je ...

i morate da razgranicite ..prijateljstvo i posao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
nisam bas u toku al vidim da se komentarise shubin poso ...

ljudi iskreno svako od njih ima neku svoju caku ...kocka ...npr.ako mu se nesvidis ladno ce te covek istera iz radnje ... neki (nebi da navodim imena) cak i skidaju delove s tvog motora a tebi stave ...ko zna sta ..(nebi bas da preciziram) tako i shuba sta vam je sve to cudno ...ljudi ...pre no sto tjeras motor na servis ili kod majstora ...kako god dobroo se raspitaj ...

moj motor radi samo i iskljucivo kocka ...jer iskreno u gomili pirana retko koja je ok ...tj nije bas puno gladna....asad ko je shvatio shvatio je ...

i morate da razgranicite ..prijateljstvo i posao

 

O tom 'dobro se raspitaj' je bas ovde i rec ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
lepo je sve to' date=' iznesete svoje misljenje i taman da ste 2000% u pravu nije lepo banovati coveka kada zine da objasni svoju tacku gledista. I onda jos gazda zakljuca topik. Ma hajde. Hocete ga strpati na goli otok za majstore.

Imam 40 i debelo godina i jos nisam video dobrog majstora, a znam ih sve.

Svaki ima neku manu, ili je prepotentan ili alav na pare ili spor....To je realnost vremena i prostora u kome zivite.

U zdravlje.[/quote']

 

Pazi, jeste jako osetljivo to sto je dobio zabranu forumu od 7 dana i na prvi pogled jeste nekorektno sa nase strane. Ali, ako pogledas Copetove postove, a onda Shubin odgovor, videces da je sa Shubine strane bilo dosta vredjanja.

 

U svakom slucaju, nije banovan trajno. Kad se vrati za 7 dana, moci ce da nastavi da iznese svoju stranu price, ako to zeli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

ljudi iskreno svako od njih ima neku svoju caku ...

 

Ma zabole me kurac bre za njihove cake!!!

Kakve cake da trazim kod coveka kome idem da ostavim onoliko para koliko on od mene trazi? Jel trazi on kod mene cake? Da li sam ja nadrkan, jel mi zena nije dala sinoc, dete mi bolesno, dobio sam pedalu na poslu, jebe me shef u zdrav mozak....???

Ne zelim da trazim cake, zelim da dovezem motor, budem usluzen kao covek, dodjem po motor, platim, kazem - Najlepse hvala majstore, i odem!!!

 

Kada na ovom forumu bude bilo, a taj dan nije daleko, 80-90% populacije koja vozi motore i svi budu razmenjivali informacije o serviserima, pa kad neki od njih budu lupali glavu - gde su im musterije...valjda ce da im bude jasno.

 

Pa pre bih se vozio trolom nego da mejstorima trazim cake za sopstvenu lovu!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R
... zelim da dovezem motor' date=' budem usluzen kao covek, dodjem po motor, platim, kazem - Najlepse hvala majstore, i odem!!!

 

Kada na ovom forumu bude bilo, a taj dan nije daleko, 80-90% populacije koja vozi motore i svi budu razmenjivali informacije o serviserima, pa kad neki od njih budu lupali glavu - gde su im musterije...valjda ce da im bude jasno.[/quote']

 

Apsolutno isto mislimo! =D> =D>

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
... zelim da dovezem motor' date=' budem usluzen kao covek, dodjem po motor, platim, kazem - Najlepse hvala majstore, i odem!!!

Kada na ovom forumu bude bilo, a taj dan nije daleko, 80-90% populacije koja vozi motore i svi budu razmenjivali informacije o serviserima, pa kad neki od njih budu lupali glavu - gde su im musterije...valjda ce da im bude jasno.[/quote']

Apsolutno isto mislimo! =D> =D>

Sve je to lepo, ali DALEKO JE SUNCE :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

Moja iskustva sa Shubom su pozitivna i ono sto sam hteo da odradim na motoru to je i uradjeno i nije bilo nikakvih problema.

Slazem se sa onim sto je rekao da ako je nekome nesto skupo netreba to onda da kupi a ne da kupi pa kuka okolo. To sto nesto kosta u Louis katalogu 10 eura neznaci da treba da se ovde prodaje za 10 eura iz jednostavnog razloga sto je Louis malo izvan nase lepe zemlje. Razmislite malo i o tome. Ja sam srecan kad pronadjem nesto sto mi odgovara i sto mi se svidja i platicu koliko god kaze prodavac i pored toga sto svake godine imam sve moguce kataloge i znam koliko sta kosta.

 

Mislim da na ovom forumu ima dosta OK likova koji stvarno vole motore i od kojih mozes cuti dosta pametnih stvari ali ima i previse fensera i laznih bajkera koji samo preterano seru i daju neke glupave komentare i pljuju motore koje nikad nisu ni videli a kamoli vozili sto me strasno nervira jer je ovde jedino vazno cuti iskustvo iz prve ruke a ne rekla kazala price.

 

Pozdrav iskrenim ljubiteljima motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

Covek je momentalno u nemogucnosti da replicira i ovde komunicira sa nama , na temu njegovog servisa tako da necemo o njemu dok ne bude u prilici da odgovori, jednostvano nije korektno.Dok ne bude bio u mogucnosti da odgovora ako zeli zakljucacu ovaj topic

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2638 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM
zaboravio sam i mudrosere' date=' oni su mozda najcesci. Zavrni me ko covek, ali mi nemoj mudrojebisati, to me vise boli, u dzepu nemam receptore za bol.[/quote']

 

Svaka ti je ko Njegoseva...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2638 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

A kad vec mudroserisemo, ne bi bilo lose (a u duhu demokratskih promena i evropskih inegracija i beskrajnog palamudjenja i...) da svako moze svakog da banuje i slicno.

Ceo zivot o tome mastam. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
A kad vec mudroserisemo' date=' ne bi bilo lose (a u duhu demokratskih promena i evropskih inegracija i beskrajnog palamudjenja i...) da svako moze svakog da banuje i slicno.

Ceo zivot o tome mastam. :D[/quote'] Samo napraviš sajt i banuješ do mile volje... i pazite malo na reènik, nema veze što je naslov Šuba! :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo
...Ma zabole me k***c bre za njihove cake!!!

Kakve cake da trazim kod coveka kome idem da ostavim onoliko para koliko on od mene trazi? Jel trazi on kod mene cake? Da li sam ja nadrkan' date=' jel mi zena nije dala sinoc, dete mi bolesno, dobio sam pedalu na poslu, jebe me shef u zdrav mozak....???

Ne zelim da trazim cake, zelim da dovezem motor, budem usluzen kao covek, dodjem po motor, platim, kazem - Najlepse hvala majstore, i odem!!![/quote']

BRAVO!!! =D> =D> =D>

Potpuno podrzzavam stav! Skoro smo imali slichnu raspravu na temu,i ispade da ja,bozze moj,trazzim ko-zna-kakvo poshtovanje(elementarnu kulturu) od choveka kome donosim pos'o(hleb) i "zzivu" lovu,koliko-toliko teshko zaradjenu na noge...E,jebiga!

I necu da ih chastim pivom,da bi se smilovali i "uchinili" mi na motoru shta treba...

ps.pivo cu popiti sa sa svojim prijateljima...npr,Dexterr-om ili Vladom.. :evil:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Alo drugari, prekidajte tu opstu raspravu u ovoj temi. Dajte samo iskustva sa konkretno ovim serviserom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 419 postova
  • Lokacija: San Jose, CA
  • Motocikl: BMW S1000XR '16, BMW R1250GS HP ADV '19

Da i ja doprinesem diskusiji (nadam se da ne smeta sto necu pricati o spomenutom majstoru).

Muka mi je vise od nazovi "majstora" i "sveznalaca" koji se drkaju na musterije sto im dolaze ili jos gore smeju im se u lice i uzimaju enormne kolicine novca za najgluplje popravke. Rekao sam sebi da nikada vise necu otici kod majstora. Ulozio sam para u alat i ako mi se nedaj boze pokvari nesto ima da zasucem rukave i redom. Nisam ja toliko glup da debelo placam idiotima koji ne rade kako treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
E HVALA velikim bogovima ovog sajta sto su me najzad razbanovali ' date='

nisam ni ljut ni uvredjen drago mi je da najzad ovako nesto i kod nas postoji gde svi mogu da cuju tudja misljenja ma kakva bila.

Nemam bas mnogo vremena za ucestvovanje mada zelim , ali tek kada

veliki bogovi otkljucaju Topice - Suba i Replika.

Pozdrav svima

a najvise bogovima (molim vas nemojte me kazniti nisam vas nazvao gejovima)[/quote'] Kao što vidite, Šuba je živ zdrav i nadasve raspoložen za prièu. Tema je otkljuèana, uz napomenu, da se nikakav uvredljiv i diskriminišuæi reènik neæe trpeti. Drago mi je da nisi ljut ni uvredjen (jer te niko nije ni uvredio) kao što se nadam da više nikog i neæeš vredjati. Dnevno ovaj forum poseti oko 1000 ljudi i nema smisla da se služimo grubim i ružnim izrazima! Tema 'replika' æe ostati zakljuèana, a svaki serviser æe moæi da replicira u temi o svome servisu. Napomena: ovaj sajt/forum nema bogove, svi su ljudi od krvi i mesa :wink: sa imenima i nadimcima ubuduæe. Šubo, izvoli...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd

Izvinjavam se sto se nisam ranije javio, jer ja sam jedini koji zna pravu istinu u vezi ovog ovde desavanja.

 

To sto je Peca(Cope) ovde ispricao apsolutno nije istina vec jedna masna laz, a ja to znam jer sam ja taj

motor prodao Lukicu u takvom stanju i na mene se vodi I dan danas.

Pre nego sto sam prodao motor ja sam bio kod Sube gde smo konstatovali da je to sto se cuje u pitanju

Dekompresor na bregastoj a ne lanac bregaste kako Peca kaze. Narucio sam deo ali Lukic nije mogao da ceka deo stigne pa je zeleo da kupi motor sto pre. I on je bio kod Sube gde mu je Suba isto to rekao licno

sam bio prisutan . Onda je Lukic preko prijateljske veze otisao kod drugog majstora – kod S . . . . . . . . .

gde mu je taj majstor rekao – “ako je dekompresor ja cu da ga pojedem” problem je sa lancem bregaste

pa mu je zamenio lanac bregaste zatim klip , karike, bregastu i sve te delove sam mu ja nabavio i poklonio

jer sam bio u obavezi da mu popravim motor , taj majstor mu je vadio i motor napolje znaci sve su

zamenili sem dekompresora i kada su sklopili to cukanje se i dalje culo, Zatim ga je I taj majstor izbacio

iz servisa jer je verovatno ovaj divljao. A onda je otisao kod treceg majstora gde su zamenili dekompresor

I taj zvuk je prestao da se cuje a Lukic se hvali kako motor super ide. Ja sam znaci dzabe kupovao sve

one delove a Suba je iz prve rekao sta je problem.

 

Eto to je prava istina moje ime je Tesic Aleksandar Br.Tel. 063-202-869 ako neko neveruje ili trazi

dodatne informacije moze me nazvati razjasnicu mu.

 

Vidim da je Suba napadnut i okrivljen, ni kriv ni duzan cak i od ljudi koji ga nikada nisu ni upoznali,

Slusate Pecine neistinite informacije iz druge ruke , a vidim da mu je neko lepo rekao da moze pricati samo iz prve ruke. Moja prica je iz prve ruke a ti Peco dugujes Subi jedno masno izvinjenje,

pogresili ste u vezi njega.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Ja nisam upoznat sa detaljima o kojima pricate, ali jedno je sigurno:

 

Administratori i urednici su potpuno u pravu oko banovanja za onakve bezobrazluke, uvrede i kvalifikacije, ma ko ih postavio na forum.

 

Mozemo imati nesuglasice, razmirice, ali vredjanje na forumu je stvarno nesto sto ne treba tolerisati. Cak i ako je neko gej, to je njegova privatna stvar, i niko nema pravo da ga zbog toga javno proziva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Ja se izvinjavam što prenosim price iz druge ruke, priznajem grešku i neæu više to radim...

Pouèen liènim iskustvom imao sam potrebu da dam svoje mišljenje.

Uz svo poštovanje prema Šubi i ostalima, nemam nameru nikome da se izvinjavam, jer nikoga nisam uvredio niti bilo šta izmislio.

Nemam negativne predrasude prema ljudima, i sa takvim stavom sam i saam poslao dosta svojih prijatelja kod Šube na servis ili u prodavnicu, on da zaradi, a ljudi da se u veselju voze, zbog èega mi posle i nije bilo pravo, i zato sam i imao potrebu da neke stvari podelim sa jednim delom meni bliske javnosti na ovom forumu.

E sad, što takva konstalacija stvari nekima nije u interesu, meni je jasno i spreman sam da snosim posledice javne reèi, ali i drugi bi trebali da se ophode sportski, te da ratujemo argumentima a ne uvredama - (gej klub i sl.) baš i nije neka fora...

No dobro, da ne dužim dalje, nije to tako strašno koliko su se neki ovde našli uvredjeni i zabezeknuti, i ako ima nekih nerazjašnjenih detalja, vrlo rado æu da polemišem...

 

Zdrava konkurencija u svetu motociklizma veæ neko vreme postoji, pa svako nek bira gde æe da radi servis, a gde da kupuje opremu, itd...

 

Ja veæ duže vreme listam knjige i sam vrtim gedoru, tako da sam ispao iz šeme sa majstorima i servisima u ovome gradu, pa me oko toga više ne pitajte ništa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Ne znam zasto stalno potezete tu pricu o Subi?Koliko ja znam covek i nije profi serviser nego je radio za drugare i onda su i drugi ljudi poceli da dolaze. Ima dosta ljudi koji ga ne vole zbog ovog ili onog, ali znam i neke kojima je izasao u susret i sto se tice nekih delova i cena i oni su mu zahvalni. Kakav je zaista serviser ne znam, ali sedeo je u kaficu kad sam ja radila ili blejala i kao covek deluje OK,nikad nije bio arogantan, niti nepristojan,tako da ja protiv njega nista nemam, ali isto tako ne mogu ni da ga hvalim za nesto. Ko ima poverenja oticice kod njega, ko nema neka ode kod drugog, ali ove price se ponavljaju po ko zna koji put, mislim da coveka treba ostaviti da radi ono sto zna, a ako ne zna onda mu to kazite u lice. Ovo preko neta je vise neprikladno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Ovo preko neta je vise neprikladno
Otprilike. Da se ovakve i sliène ''prièe iz neprièave'' nebi ponavljale, priznaju se samo LIÈNA iskustva, a ne rekla - kazala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo.

U potrazi za retrovizorima dodjoh kod Shube! Covek me lepo i kulturno docekao, izasao u susret i prodao mi retrovizore, po meni odgovarajucoj ceni. Bio krajnje strpljiv za sva moja pitanja, caskao sa mnom i cak mi dao br telefona da ga zovem i pitam ako me bilo sta interesuje u vezi motora. Od mene nema ni jednu zamjerku za odnos prema musterijama, samo pohvale.

 

 

btw, ovo je bilo aktuelno jos prije mjesec dana, ali je topic bio zakljucan

eto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: zzr600

a breee sta ocekujete od trgovca .lepo vam kaze dobar dan sta zelite samo da uzme parice a po srpskom se kaze APP ako prodje prodje i tako ja sa ortakom sedimo u kaficu cirkamo sok od jecma i kazemi gde ima da se kupi prednji lancanik za hondu translap ja reko svuda a najblizi je suba i mi zapalimo kod njega imas to i to ima toliko uzmemo mi a ja pitam jel to to on kaze jes ja reko da se nevrce ,on ma jok bre !!!i tako mi dodjemo kod hondice i PRCCCCC nema veze lancanik sa vezom i sad ko kome da je.....m........ !!!!!ko da plati cimanje jel to poslovnost !!!!ma daj daleko je suba od majstora !!!!!!!!!!!!!!!!on je ljudi ok trgovac i samo to!!!!!!!a sad sto prcka motorice to je njegova stvar ko hoce da tera motorice kod njega nek tera covek ima da se uci na vasim motoricima!!!! i tako nema prici kraja ima dobrih stvari a i losih !!!!!!jing jang!!!!pozdrav by joxa :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000
a breee sta ocekujete od trgovca .lepo vam kaze dobar dan sta zelite samo da uzme parice a po srpskom se kaze APP ako prodje prodje i tako ja sa ortakom sedimo u kaficu cirkamo sok od jecma i kazemi gde ima da se kupi prednji lancanik za hondu translap ja reko svuda a najblizi je suba i mi zapalimo kod njega imas to i to ima toliko uzmemo mi a ja pitam jel to to on kaze jes ja reko da se nevrce ' date='on ma jok bre !!!i tako mi dodjemo kod hondice i PRCCCCC nema veze lancanik sa vezom i sad ko kome da je.....m........ !!!!!ko da plati cimanje jel to poslovnost !!!!ma daj daleko je suba od majstora !!!!!!!!!!!!!!!!on je ljudi ok trgovac i samo to!!!!!!!a sad sto prcka motorice to je njegova stvar ko hoce da tera motorice kod njega nek tera covek ima da se uci na vasim motoricima!!!! i tako nema prici kraja ima dobrih stvari a i losih !!!!!!jing jang!!!!pozdrav by joxa :roll:[/quote']

,,,,,,,, ........

 

 

Evo ti pa rasporedi, da možemo da èitamo... A bre... UBR, proèitaš li ti išta što napišeš????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja