Jump to content

Moto Zajednica

BJB MZ propagandni materijal

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Stižu pare a mene popreko gleda poštar. Nisu došle sve odjednom nego je svaki put morao da dolazi ponovo pa se baš našetao jer u ovoj zgradi nema lifta. ;D

 

Pita me da mu odam tajnu kakvim se poslom bavim, kako dolazim do love, jeste da nisu neke pare ali stalno stižu iz svih krajeva zemlje, samo dolaze a ja sedim u kući i brojim...

 

Kaže da bi i on tako voleo a ne da se pentra na zadnji sprat sto puta dnevno, da ga ujedaju kerovi, psuju majku što je došao ranije ili kasnije, što donosi sudske pozive i rešenja...

 

Nije kao ranije ''poštare može li rakijica, pa evo koji dinar kada stigne penzija''.

 

Na kraju kaže da je verovatno proklet kada mora da radi do penzije a eto ima sveta koji ništa, samo sedi i broji pa kuka kako mu i to teško jer nemože da mrdne od kuće.

 

E poštare, poštare, tako vam je suđeno od nas bajkera da vam uzimamo pare. A još je dobro prošao, da mu je zapao Turbopeđa morao bi i da kolje, ne samo da plaća.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Pa daj. . . Skuvaj postaru kafu, il ga posluzi pivom, il takijom  zasluzio je kad se vec penje na zadnji sprat  ( osim ako zivis u jednospratnici ) !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Dok se radi na majcama razmišljao sam o vizit kartama koje bi ostavljali na svaki MZ na koji naiđemo. Uz logotipe neka lepa poruka tipa: ''Dođite među svoje'' ili slično nešto a u potpisu ovdašnja adresa.

 

Šta mislite?

 

  Pa daj. . . Skuvaj postaru kafu, il ga posluzi pivom, il takijom  zasluzio je kad se vec penje na zadnji sprat  ( osim ako zivis u jednospratnici ) !

 

Ne, ne, ja se nisam obrukao ali ni on, pa kakav bi to poštar bio ako ne savije bar jednu rakijicu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Dok se radi na majcama razmišljao sam o vizit kartama koje bi ostavljali na svaki MZ na koji naiđemo. Uz logotipe neka lepa poruka tipa: ''Dođite među svoje'' ili slično nešto a u potpisu ovdašnja adresa.

 

Šta mislite?

 

  Dopada mi se ideja . Podrzavam, i predlazem da napravimo diskusiju o tekstu poruke , i da na kraju to i realizujemo. Bar su vizit karte jeftine !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ok, završavao bih ja sa ovim.

 

Kao što sam pisao u Obaveštenjima, ako neko nije u mogućnosti da pokrije troškove neka me obavesti na PP pa ćemo videti na koji način to da premostimo.

 

Ne bih čekao još dugo jer je većina poslala pare pa nije uredu da svi čekamo zbog sitnih para koje fale.

 

Opet, nije ništa hitno i nije o glavu samo eto, najveći deo para je u koverti...

 

Ja ću ovo isterati do kraja samo bih voleo da u narednoj akciji sa propagandnim materijalom neko drugi bude blagajnik a ja ću sve tehnički da odradim, ubi me sramota sa ovim parama, baš se ružno osećam.

 

Da, baš tako se osećam, neprijanto mi je do kraja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Ma kakva sramota Vujo,pa pre treba da je nama neprijatno sto te cimamo i sto istrosi silnu rakiju na postara ;D.Moracu da ti posaljem malo one staaare sljivke.Bitno je da su sve pare koje su poslate stigle.Kao sto rece Vuja ko hoce majicu a nema trenutno kintu neka kaze pa cemo resiti,ljudi smo,pa jos i MZ-jasi ;)

U medjuvremenu,OPUSTENO 8),aj ziveli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Vujo sta bi sa bojom,hoce li sve biti crne ili ce biti ponudjena neka druga-kada ode temperatura na +35 i vise nije bas prijatno u crnoj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Vujo sta bi sa bojom,hoce li sve biti crne ili ce biti ponudjena neka druga-kada ode temperatura na +35 i vise nije bas prijatno u crnoj.

 

Kada skupim pare i predam ih zajedno sa materijalom za pripremu mislio sam da pitam kakav nam je izbor boja pa da im to naknadno javim i da počnu da rade. Ovako mi je glupo da pitam bilo šta dok ne predam pare. Ono što je sigurno, do sada su rađene crne i crvene pa to mora da ima i dalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Molio bih da se obave preostale uplate jer su uglavnom svi do sada uplatili.

 

Ako se još bude čekalo uhvatiće nas Nova Godina, vreme kada štampari imaju najviše posla pa će ili da zezaju sa cenama ili ima da se čeka do penzije.

 

Vreme je da ovo završavamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Molio bih da se obave preostale uplate jer su uglavnom svi do sada uplatili.

 

Ako se još bude čekalo uhvatiće nas Nova Godina, vreme kada štampari imaju najviše posla pa će ili da zezaju sa cenama ili ima da se čeka do penzije.

 

Vreme je da ovo završavamo.

Cekam platu, kada je dobijem pustam ti pare!

Ukoliko zurite, cepajte bez mene pa cu ja u sledecoj turi !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Ne znam da li sam vam pokazala ali mogli bi smo i neki slicni privezak da uradimo kao sto sam ja sebi a da npr. umesto ovog motora bude znak BJB-a  ???

 

CzxhB_privezakea5.jpg

w480.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Samo pravim posao Vuji...necu vise  :)

 

Ma jok bre, idemo dalje sa tim stvarima samo da ih završavamo jednu po jednu. Hoću da vidim te dukseve kakvi su a vizit karte su korisne, staviš je na svaki MZ koji uočiš pa nema razloga da nam se novi drugari ne priključe.

 

Video bih sa Jožefom sa Buvljaka ili sa Mikijem Jawom da kupcima delova dele i naše vizitke, zašto da ne, niko na šteti zbog toga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Skoro da smo skupili pare što mi je bilo dovoljno da okrenem telefon i informišem se o bojama.

 

Na raspolaganju su: crna, crvena i bela. Pitao sam da li bi bilo izvodljivo da predam ukupan spisak koji bi npr. ličio na ovo: tri crne M veličine, dve bele od toga jedna M a druga S...itd.

 

I dobio sam odgovor ''trebalo bi da može''.

 

To znači ''da bi trebalo'' pa sad kako god ko razumeo.

 

A to opet znači da ćemo mi tako.  ;D

 

Pošto su pare tu, znači kupujemo, sada treba da biramo šta kupujemo.  ;D

 

Sada treba da napravimo spisak želja, ko bi u okviru količine i veličine koju je platio poželeo i boju ili njihovu kombinaciju pa pozivam na izjašnjavanje.

 

Prilikom izbora savetujem da ponovo pogledate one slike ''radnog materijala'' na kojima su prikazani logotipi na majcama, neverujem da bi mogli sitom da urade u punom koloru jer je baš komplikovano, lako se napravi u veliku MZ fleku pa treba zamisliti kako bi crnobela varijanta izgledala na crnoj, crvenoj i beloj osnovi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ja cu  1 XXL - Crnu

          1 XXL - Belu

          1 L      - Crnu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ja cu  1 XXL - Crnu

          1 XXL - Belu

          1 L      - Crnu

 

  Doslo je do nekih izmena ( kilaze ) , pa bih ja umesto ove jedne L - da to bude jedna S - crna ! Dakle :

   

          1 XXL - Crna

          1 XXL - Bela

          1  S  - Crna

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja