Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • oddball, 1136 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

zuto-crni Stom, to nisam video, dobra kombinacija boja.

 

meni Strom ne deluje kao motor koji bi mogao off, ali verujem da asfalt gazi da ni ne oseti. kubikaza zavisi (po meni) iskljucivo od licnog nacina voznje i licnih namena u koje ce se taj motor koristiti, i da se sve svodi ipak na subjektivni osecaj. moja logika je bila: motor meni treba da se prevezem po gradu, dakle od stvari sve mogu u ranac da spakujem, da mogu da se provucem kroz saobracajnu guzvu ako treba, da malo trosi i da registracija i odrzavanje budu minimalni. ako zelim negde da putujem imam auto. tako da je meni 125ccm sasvim dovoljno.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1552 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Za vikend je skup na Divcibarama,mogli bi tamo da se okupimo.Vidim da je prosli put Sasha P. organizovao klopu i restoran.Ako ima neki drugi predlog podrzavam!:Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1552 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Ja na skupove ne idem, osim ako mi ne napravimo nesto za nas kao sto si i sam rekao da je Sasa P napravio

 

Dajte predloge.Nemoramo ulaziti na skup,ali sam mislio da malo pucamo :moto3:!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Ja na skupove ne idem, osim ako mi ne napravimo nesto za nas kao sto si i sam rekao da je Sasa P napravio

 

Dajte predloge.Nemoramo ulaziti na skup,ali sam mislio da malo pucamo :moto3:!

Sa Stromom da pucas? :) Mozes samo iz pistolja na Stromu :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1552 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Ma šalim se,kakvo crno pucanje! Sasha P je stvarno profi organizovao prosli put druzenje :care:(nisam bio,al sam čuo) ,necemo ga menjati! :zvizduk:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV LC

Pozdrav drugari, ajd jedno pitanje nije bezobrazno!

1oda.gif U planu mi je kupovina jednog V-Stroma 1000 (2002-03), naravno da pre toga moram da prodam moj motor, kako imam prijatelje u Sloveniji postoji mogucnost da odatle uvezem ali ne mogu da nadjem cenu za to godiste pa ako neko zna neka kaze. Koliko je carina i sve ostalo za uvoz? Drugo ja sam visom oko 1,90 m., plasim se da mi ne bude mali motor jer mi se cini da je nizi od Tenere 0staa2.gifa motor bi koristio iskljucivo za putovanja.1aha.gif Hvala na odgovorima i izvinite za malo duza pitanja! 1zdravo.gif

Sad videh da je ovo tema o mehanizaciji

1hej.gif izvinjavam se, ako urednici misle da tema nije prikladna neka je slobodno proslede tamo gde treba!

 

Visok sam 1.87 i motor mi je savrsene visine. Mirne savesesti ti kazem da o tome ne treba da brines.

Za ostalo ne znam... al to su stvari koje proveris jednim tel. pozivom. Preporucujem GM Agenciju. Milos ce ti dati sve potrebne informacije iz prostog razloga jer hoce da radi i predusretljiv je . Njegov tel. :065 8620 973

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV LC

Drugari, da li bi neko od vas ili vas vise, koji vozite DL1000, ovde javno i iskreno priznao (salim se, naravno) kolika je potrosnja goriva "velikog" Stroma, a u zavisnosti od rezima voznje.

 

Doslo je vreme da promenim motor, pa sam samo hteo da se uverim koliko je V-strom optimalniji izbor u odnosu na Varadera.

 

Hvala (na iskrenosti :lol: )

 

Mozda je kasno, ali potrosnja na mojoj 1000 (2005 god.) od 7.5 - 8 litara (drske) gradske voznje. Na magistralnom putu trosi oko 6. Smem reci da sam merio nekoliko puta 5.5, ali je 6 cesca varijanta (dva kofera i suvozac).

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Pozega
  • Motocikl: V-STROM 650

Zamenio bih postojece migavce na DL650 sa nekim LED. Da li neko ima iskustva sa tim. Da li se led migavci direktno vezuju na postojeci kabal ili je potrebna jos neka elektrika za njih? Video sam da postoji i "Automat LED migavaca".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Zavisi koje sijalice si stavio.Ja imam ledove bez dodatne elekteonike.Imas da narucis u BG..oko 200din komad...

 

Sent from my ASUS Transformer Pad TF300T using Tapatalk 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Pozega
  • Motocikl: V-STROM 650

Zamenio sam prednje migavce sa LED migavcima koje sam uzeo ovde:

http://www.moto-mania.rs/catalog/lampa/oprema-za-motore/migavci/migavci-twist-carbon-led.html

Ali problem je jedino sto sada migavci rade mnogo brze. Verovatno jer su manji potrosaci pa sada automat radi dosta brze, to moram da resim sa nekim elektricarem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Zamenio sam prednje migavce sa LED migavcima koje sam uzeo ovde:

http://www.moto-mania.rs/catalog/lampa/oprema-za-motore/migavci/migavci-twist-carbon-led.html

Ali problem je jedino sto sada migavci rade mnogo brze. Verovatno jer su manji potrosaci pa sada automat radi dosta brze, to moram da resim sa nekim elektricarem.

Ja sam kupio led sijalice i jednostavno ih konektovao u postojeci migavac.Mnogo bolje nego menjati cele migavce..Naravno da brze blinkuje..Ja to me bih dirao jer je bolje....

 

Sent from my ASUS Transformer Pad TF300T using Tapatalk 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6372 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Ako bi neko da kupi ozbiljan V-Strom 650, bukvalno kao nov neka se javi.

Znaci ozbiljni kupci sa lovom, nista trange frange.

Za detalje na PP, pa se posle sami dogovarajte.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja